Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe komórki Motoroli dla zapracowanych

Nowe komórki Motoroli dla zapracowanych

sirmark 9 Sierpnia 2005 00:54

0 0

Kolejne światowe premiery Motoroli – modele A910, A728 i A732 – są częścią nowego portfolio firmy spod znaku "mobilnego biura". Trzy nowe komórki zaprojektowano z myślą o zabieganym współczesnym profesjonaliście. To także pierwsze urządzenia, w których Motorola zaprezentowała stworzone od podstaw, intuicyjne menu.

motorola a910 Motorola A910 - klasyczny telefon z klapką, przystosowany do pracy w sieciach WiFi. Wybrane MotoCechy: system operacyjny Linux, technologia UMA (Unlimited Mobile Access) pozwalająca na płynny dostęp do GSM i GPRS przez sieć WLAN; klient poczty elektronicznej, możliwość podglądu pliku wideo podczas jego ściągania, aparat fotograficzny 1,3 megapiksela z fleszem, odtwarzacz MP3, technologia Bluetooth, pozwalająca podłączyć nowoczesne akcesoria - np. Motorola RAZRWire – okulary przeciwsłoneczne z wbudowanym zestawem słuchawkowym. Pełny opis funkcji telefonu (w języku angielskim) i zdjęcia dostępne tutaj.

motorola a728 Motorola A728 - telefon z klapką, wbudowanym ekranem dotykowym i dużym zewnętrznym wyświetlaczem, oferujący wiele możliwości komunikacyjnych. Wybrane MotoCechy: system operacyjny Linux, klient poczty elektronicznej, oprogramowanie do zarządzania czasem i kontaktami (PIM), komunikator Yahoo Messenger, funkcja rozpoznawania pisma ręcznego, zaawansowany słownik angielski “Power Word". Pełny opis funkcji telefonu (w języku angielskim) i zdjęcia dostępne tutaj.

motorola a732 Motorola A732 - “slider", czyli telefon z wysuwaną klawiaturą. Wybrane MotoCechy: funkcja rozpoznawania pisma ręcznego i zapamiętywania jego charakteru dla każdego użytkownika. Klawiatura telefonu jest jednocześnie panelem dotykowym, po którym można pisać palcem (urządzenie akceptuje znaki chińskie oraz alfabetu rzymskiego). A732 obsługuje podstawowe komendy głosowe, pozwalające na edycję i przełączanie między językami. Pełny opis funkcji telefonu (w języku angielskim) i zdjęcie dostępne tutaj.

“Motorola tworzy nowe portfolio telefonów podnoszących wydajność pracy, które mają zaspokoić potrzeby profesjonalistów i przedsiębiorstw. Naszym zdaniem produkty te zmienią sposób, w jaki mobilność wpływa na pracowników i wyniki ich firm", mówi Mark Shockley, wiceprezes produktów Seamless Mobility.
Motorola A728 jest już komercyjnie dostępna w Chinach, A732 pojawi się w trzecim kwartale 2005 roku, a Motoroli A910 można oczekiwać na początku 2006 roku.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola A910

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola A728

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola A732

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-08-09 06:01:34

    całkiem całkiem jedynie te z serii A7.. osobiście mi się podobają - no i jestem ciekaw tego nowego menu :] a tak pozatym to nie działają odsyłacze do zdjęć i opisów w j.angielskim dla ww telefonów :(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet