Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe klawiatury wewnętrzne dla Nokii E90

Nowe klawiatury wewnętrzne dla Nokii E90

LuiN 13 Września 2007 23:10

0 0

nokia e90 wada Flagowy produkt Nokii - model E90 - został wprowadzony na rynek z bardzo poważną wadą konstrukcyjną. Wedle informacji z polskich punktów serwisowych Nokii, firma postanowiła tą wadę poprawić.

Wada, o której mowa, to klawiatura wewnętrzna telefonu. Dotyka ona ekranu, rysując go po pewnym czasie. Już po jednym dniu pracy, widoczne są na ekranie odciski - początkowo to tylko brud przeniesiony z klawiatury, później rozpoczyna się niszczenie ekranu.




Serwisy Nokii, w ramach gwarancji, realizują bezpłatną wymianę klawiatur na nowe, bardziej płaskie. Nowa konstrukcja pozbawiona jest zgubnego wpływu na wyświetlacz.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34. ~zawiedziony  2007-09-14 17:12:43  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    PLANET: i o to chodzi by kulturalnie dyskutować, ale dobrze że na telepolis nie ma cenzury i czasami mocniejsze okreslenia nie sa kasowane.. Doszlismy do consensusu, jezeli jednak chcesz kupic E90 to radze jednak wstrzymaj sie jeszcze jakis czas na dopracowany model bo sam bedziesz sie denerowawal gdy posiadac bedziesz takie problemy jak uzytkownicy pierwszych egz E90, jak zwykle PIERWSI UZYTKOWNICY PRODUKTOW NOKII sa TESTERAMI :)))))) Pozdrawiam

  • 0

    35.  2007-09-14 18:05:14

    Przeczytaj watek o HPku z serii 900... nie biore E90, biore HTC Kaisera, definitywnie :D Znam juz jego prawie wszystkie wady na aktualna chwile - sledze mnostwo for, sporo jest juz takze testow, recenzji, nawet cos w Polsce zrobili na infopolis i to lepiej, niz zwykle - oprocz tego, ze multimedialnie wypada moze troche blado momentami (ale tez, nie we wszystkich aspektach), jest to naprawde mocna maszyna.

  • 0

    36.  2007-09-15 00:42:38

    Ad. 31 - na my-symbian ktos podlinkowal do tego newsa, to sprostuje - bylem jednym z pierwszych ludzi w Polsce, ktorzy kupili E90 jak OFICJALNIE sie pojawila w sklepach :) Bo pierwszy byl i tak MJ z my-symbian :)

  • 0

    37.  2007-09-15 00:43:15

    19 - przyznaj sie kiedy kupiles :)

  • 0

    38.  2007-09-15 11:00:15

    Mowa o E90 z Nokia Poland :)

  • 0

    39.  2007-09-15 15:20:55

    reboot: Rozmawialem z Michalem przez maila, zanim jeszcze sprzedal jedno z czerwonych E90, ktore mial (bo mial dwa - jedno poszlo na Allegro ponizej 3k dawno temu). NAJPRAWDOPODOBNIEJ byl pierwszy w Polsce - a najpewniej _jeden z pierwszych_, bo zamawial w 'przedsprzedazy' (model bez oficjalnej gwarancji). Generalnie on w krotkim czasie uzytkowania tez nie zauwazyl tej wady - ona sie podobniez generuje po dluzszym czasie uzytkowania... badz ten bardziej intensywnym. Slusznie napisal ktos wyzej - jak uzywasz, w takim stanie masz sprzet.

  • 0

    40. ~sebi  2007-09-16 03:09:26  host: pc-54142.zdnet.com.pl

    mi po 2 dniach klawiatura zrobila steple na wyswietlaczu. Malo jej uzywalem i szanowalem telefon.

  • 0

    41. ~  2007-09-16 20:50:57  host: dynamic-81-168-168-221.ssp.dialog.net.pl

    sebi. To po ch. kupiles tego fona i go nie uzywales????????? SCIEMNIACZ

  • 0

    42. ~  2007-09-16 20:59:29  host: dynamic-81-168-168-221.ssp.dialog.net.pl

    nawiazujac do moich poprzednich komentarz na poczatku... Mam ten telefon od 3 tygodni i zaznaczam ze nie uzywaam go na budowie ani nie jestem zadnym kupidolem...... Telefon smiga az milo. Wszyskto okey. Klawiatura w ogole nie odbija sie na ekranie. Gsp bez zarzutu zadnych resetow. Chodzi z naviekspertem- TYLKO POLSKA oraz z nokia maps. .wazne by aplikacje insalowac w pamieci nokii a nie na karcie. Idelane polaczenie VoIP z platformy FreecoNet. Wlan edge gprs wszystko super. I ten wyswietlacz!!!!!!!!!!!!!!! A zdjecia 3.2 Mp Super. Tylko kupowac i nie sluchac guuuuupich (czytaj glupich) komentarzy. Trzeba tez wiedzec ze kazdy telefon jak kazde urzadzenie moze miec wady.

  • 0

    43.  2007-09-16 22:26:39

    PLANET: napisalem OFICJALNIE :) a nie jakies modele bez gwarancji, na lewo, po znajomosci, dla testerow itp. :)

  • 0

    44. ~sebi  2007-09-17 07:52:56  host: 80.48.145.5

    kupiłem E90 i po 2 dniach oddałem go do serwisu bp głosnik trzeszczał i kamera wewnetrzna miała dużo martwych i gorących pikseli. Telefon nie wrocil jeszcze do mnie z serwisu. Tu jest o wadliwych głośnikach: http://www.symbian-freak.com/news/007/09/nokia_quality_woes.htm

  • 0

    45.  2007-09-17 13:46:01

    #42: w 100% sie zgadzam :) Masz moje poparcie. Wszyscy tylko narzekaja na E90... Najpierw niech ja kupia, a potem narzekaja ;) Bo ja na przyklad swojego Maybacha musialem oddac do serwisu po 2 dniach, bo mi sie "trzymaczka do szampana" urwala :)

  • 0

    46. ~mateo  2007-09-17 15:33:19  host: ggo142.internetdsl.tpnet.pl

    reboot: Pozdrowienia dla Misztala ;)

  • 0

    47.  2007-09-18 15:42:55

    mateo: pozdrowienia dla normalnych ludzi, ktorzy nie bija piany bez powodu...

  • 0

    48. ~hi  2007-09-29 15:44:51  host: public-gprs15512.centertel.pl

    witam wszystkich.mam e90 od 4 dni.uwagi: 1.tragiczna obsluga na infolini nokia.2.nierealny kontakt z serwisem.czekalem 20 minut na polaczenie i twierdza ze nie prowadza akcji wymiany klawiatur(nokia jej nie wspiera). 3.NA SZCZESCIE urzadzenie broni sie samo,pomimo ww uwag.to absolutnie najbardziej zaawansowany technicznie telefon na rynku.3,5 g podczas serfowania w necie,cudowna jakosc widerozmow(wreszcie moi rozmowcy mnie widza) i wiele innych cech.tu nie ma kompromisow.e90 ma NAPRAWDE wszystko.a na wyswietlacz zamowilem juz folijke,mam nadziej ze ochroni dostatecznie moje cudenko, bo jak widac na zenujacy serwis nokia poland chyba nie ma co liczyc.

  • 0

    49.  2007-11-14 10:09:39

    wczoraj otrzymałem oficjalne stanowisko noki dotyczące klawiatur wewnętrznych: "Uprzejmie informujemy, że nie potwierdzamy informacji o wadliwej klawiaturze w modelu telefonu E90." Chciałem kupić ten telefon ale chyba się jednak wstrzymam do następcy tzn jakiego modelu E90i

  • 0

    50. ~speed  2008-02-02 20:24:47  host: adjp60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam od wczoraj. wszystko narazie to czarna magia. ale nie poddaje się. ogólnie bdb wrażenia

  • 0

    51. ~rtl  2008-03-02 18:51:42  host: 217-153-241-141.zab.nat.hnet.pl

    Ja mam ten telefon od półtora miesiąca i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Menu działa płynnie, system jest stabilny, GPS łąpie satelity w ciągu 4-5 minut (teren trójmiasta) a wewnętrzny ekran faktycznie trochę się brudzi, ale rys nie ma. Wystarczy raz dziennie przetrzeć wyświetlacz i klawisze i wszystko będzie piękne.

  • 0

    52. ~Mikeangelo  2008-03-15 16:13:11  host: cej54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam. Mam go od tygodnia. Telefon marzenie. Tylko trafia mnie jak mi sie ekran brudzi od klawiszy. Na szczescie nakleilem juz folie ochronna. Nokia dalej nie wymienia tych klawiatur? Czy jest sens dzownic do serwisu? Poza ta wada telefon 11/10

  • 0

    53. ~Julia  2011-02-14 18:49:25  host: apn-77-112-233-102.dynamic.gprs.plus.pl

    Czesc! Mam już ten tenlefon po raz drugi mialam go rok temu i teraz, mialam wszystkie komunkatory i ten jest najgorszy drugi raz zepsul mi sie w nim mikrofon napierw w pierszym iteraz znow. Jestem wsciekla. Moj tata tez go ale u niego wszystko ok. mieiscie mpze taki problem?

Dodaj swoją opinię