Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe karty microSD

Nowe karty microSD

sirmark 1 Kwietnia 2005 22:46

0 0

Organizacja SD Association (SDA) zaprezentowała specyfikacje kart pamięci microSD. Karty microSD są wg SDA najmniejszymi kartami pamięci o wymiarach 11 x 15 x 1 mm i będą one w pełni zgodne z kartami TransFlash firmy Sandisk.

Karty TransFlash są obecnie szeroko wykorzystywane w telefonach komórkowych. Karty microSD wspierane są przez ponad 800 członków SDA i mogą być natychmiast wykorzystane w milionach telefonów, które obecnie korzystają z TransFlash. Sandisk planuje przejście z linii TransFlash do standardu microSD w III kwartale 2005r.
Karty pamięci SD są jednymi z najczęściej wykorzystywanymi na świecie. Posiadają dość wysoki transfer umożliwiający płynna wymianę danych pomiędzy wieloma urządzeniami takimi jak aparaty cyfrowe i kamery, drukarki, laptopy, PDA, i inne, w sumie 3649 modeli w 31 kategoriach sygnowanych 268 markami. Format SD jest wykorzystywany przez takie firmy jak Motorola, Nokia, Samsung, Sharp, Panasonic, Toshiba, NEC i inne wielkie firmy.

Źródło tekstu: SD Association     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet