Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe karty microSD

Nowe karty microSD

sirmark 1 Kwietnia 2005 22:46

0 0

Organizacja SD Association (SDA) zaprezentowała specyfikacje kart pamięci microSD. Karty microSD są wg SDA najmniejszymi kartami pamięci o wymiarach 11 x 15 x 1 mm i będą one w pełni zgodne z kartami TransFlash firmy Sandisk.Karty TransFlash są obecnie szeroko wykorzystywane w telefonach komórkowych. Karty microSD wspierane są przez ponad 800 członków SDA i mogą być natychmiast wykorzystane w milionach telefonów, które obecnie korzystają z TransFlash. Sandisk planuje przejście z linii TransFlash do standardu microSD w III kwartale 2005r.

Karty pamięci SD są jednymi z najczęściej wykorzystywanymi na świecie. Posiadają dość wysoki transfer umożliwiający płynna wymianę danych pomiędzy wieloma urządzeniami takimi jak aparaty cyfrowe i kamery, drukarki, laptopy, PDA, i inne, w sumie 3649 modeli w 31 kategoriach sygnowanych 268 markami. Format SD jest wykorzystywany przez takie firmy jak Motorola, Nokia, Samsung, Sharp, Panasonic, Toshiba, NEC i inne wielkie firmy.

Źródło tekstu: SD Association     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-136-57.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet