Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe kanały TV w Orange

Nowe kanały TV w Orange

LuiN 27 Lutego 2008 14:27

0 0

Orange rozbudował ofertę telewizji mobilnej oraz usługi Wideo na żądanie. Klienci mogą w swoich komórkach obejrzeć sześć nowych kanałów telewizyjnych oraz nowe seriale i relacje w ramach usługi Wideo na żądanie.

Nowe kanały telewizyjne to: Hustler, Naughty TV, PlayGirl, National Geographic Wild, Superstacja i Jetix Play. O poprzednim rozszerzeniu listy programów pisaliśmy w tej wiadomości.

Użytkownicy mobilnych usług telewizyjnych mogą skorzystać też z nowości dostępnych w ofercie Wideo na żądanie. Wśród blisko 22 tysięcy pozycji pojawiły się m.in. koncert zespołu "IRA", relacja z najważniejszej, europejskiej imprezy snowboardowej "Nokia Air Style" oraz popularny serial rysunkowy dla młodzieży i dorosłych "Ziomek".




Dodatkowo Orange wprowadził powiadomienia SMS-owe o nowościach i personalizację pozwalającą określić profil materiałów, które najbardziej interesują danego klienta. Dzięki temu użytkownicy odwiedzający ponownie strefę TV Orange, w pierwszej kolejności zobaczą materiały odpowiadające wybranemu przez nich profilowi.

Mobilna telewizja i mobilne Wideo na żądanie w Orange jest częścią portalu wap Orange World. Umożliwia klientom oglądanie kanałów TV i materiałów wideo na wyświetlaczu telefonu komórkowego. Opłata za korzystanie z usługi wynosi od 0,60 zł za minutę lub 19 zł za miesięczny dostęp do oferty standardowej ograniczony limitem 1200 minut.

Pełna lista kanałów:
• TVN24
• TVN Meteo
• TVN Style
• TVN Turbo
• TVN Gra
• TVN CNBC biznes
• National Geographic Channel
• National Geographic WILD
• BBC World
• EuroNews
• CNN
• TV Fly
• Fashion TV
• 4fun.tv
• Tele 5
• TV 5
• Cartoon Network
• Kartony 4fun.tv
• Trace
• Extreme
• Disney
• Jetix
• Jetix PLAY
• Gong Anime
• MTV
• MTV Shorts
• Playboy
• Blue
• Video Plesure
• Hustler
• Naughty TV
• PlayGirl
• Watch Me

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~tomek  2008-02-27 14:40:52  host: chello089077092012.chello.pl

    cena 60 gr za minute jest koszmarna niestety

  • 0

    3.  2008-02-27 14:50:02

    Pakiet 1200 minut można zdaje się wykupić w cenie promocyjnej 1zł przez dwa pierwsze miesiące... ale tylko w abonamencie. W planach Premium pakiet ten jest bezpłatny przez pierwsze pół roku. Patrząc na repertuar odnoszę wrażenie, że Orange jest bardziej "męską" siecią niż MobilKing ;)

  • 0

    4.  2008-02-27 14:50:35

    dlatego lepiej miec abonament na te usluge bo 60gr za minute to pewne bankructwo

  • 0

    5. ~lotnik  2008-02-27 15:03:22  host: dynamic-78-8-11-47.ssp.dialog.net.pl

    A w prepaidzie też jest to dostępne? Z abonamentem 19zł. na m-c?

  • 0

    6. ~...  2008-02-27 15:08:30  host: public-gprs40210.centertel.pl

    Najbardziej do telewizji w orange mnie zniechęca nie kontent, nie cena, ale słaby zasięg umts w miejscach gdzie chciałbym z tego korzystać. Telefon skacze ciągle 3g2g co przerywa transmisję wideo. Patrzyłem na mapę rozmieszczenia nadajników i wychodzi na to ze i Orange i Plus mają nadajnik ok 1km od miejsca w którym jestem i Plus ma prawie zawsze 5/5, a minimalnie 4/5 jak 'się o to postaram' a Orange przy oknach jest dobre ale tylko trochę głębiej i zaczynają się sceny. Co więcej dobry zasięg ma nawet

  • 0

    7. ~mirekb  2008-02-27 15:10:28  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    hustler,fajnie ale wolalbym wiekszy zasieg umts..orange to zostawia plusowi i erze;-)oni maja edge w 98% populacji i ma wystarczyc.wituckiemu sie marza kokosy z mobilej tv bo ona jeszcze dlugo nie bedzie podlegala regulacji ;-)

  • 0

    8. ~~...  2008-02-27 15:14:52  host: public-gprs40210.centertel.pl

    6 ciąg dalszy: ... Play który ma nadajnik oddalony o 1.5 km. Tylko z Erą wiadomo na czym się stoi bo ich zasięgu w ogóle nie ma. Czym może być spowodowana taka niska jakość Orange. Próbowałem to zgłaszać ale albo ciągle zadają pytania typu czy można dzwonić, albo w ogóle nie odpowiadają...

  • 0

    9.  2008-02-27 15:18:29

    heh, ale na edge ta tv też nieźle śmiga, znaczy strefa wideo przynajmniej....

  • 0

    10.  2008-02-27 15:18:42

    lotnik - da się: http://www.orange.pl/portal/map/map/discover_category?pageid=144 6788&id=1660445

  • 0

    11. ~Vip  2008-02-27 15:45:53  host: 77-253-128-78.adsl.inetia.pl

    Czy na każdym telefonie z UMTS można to oglądać np SE K530I ????

  • 0

    12.  2008-02-27 15:55:36

    A lupę dają w gratisie pewnie. Poniżej 42" to ja dziękuję, tv nie oglądam :)

  • 0

    13. ~szalony  2008-02-27 16:39:57  host: gprs13.orange.pl

    Normalnie ta sieć Orange to masakra ... w edge mam teraz 2-3kB/s z długimi zwisami... Kupiłem kartę Wpmobi ale u mnie w danych Orange to masakra :/

  • 0

    14.  2008-02-27 20:25:08

    u mnie internet w orange działa gorzej niż iplus po limicie! Testowałem - to prawda!

  • 0

    15. ~xyz  2008-02-27 20:39:06  host: 87-205-54-42.adsl.inetia.pl

    Witku czy możesz wyjaśnić na jakiej zasadzie TV w Orange tak w skrócie chodzi mi jak to dział bo na stronie Orange World piszą, że można korzystać z TV posiadając np SE K700I przecież on ma tylko gprs jak można oglądać TV na gprs? To chyba maja jakiś błąd? tu link: http://www.orange.pl/portal/map/map/discover_category?pageid=144 6788&id=1636869 I jeszcze jedno ostatnio pisałeś o DVB-H czy przypadkiem to co Orange proponuje nie spowalnia rozwoju DVB-H jeśli jest to oczywiście strumieniowe przesyłanie obrazu na żywo?

  • 0

    16.  2008-02-27 21:29:40

    xyz: to jest zwykły streaming. Z k700 jest w tym wypadku jak z maluchem w rajdach samochodowych - brać udział możesz, ale czy ma to sens? :) Nie wiem jak jest z jakością w takim przypadku, nie testowałem, ale wyobrażam sobie, że będzie to pikseloza. ;) Co do DVB-H - napewno nie spowolni, to zupełnie inna sprawa. Jeżeli ta telewizja stremingowa, aktualna, by się upowszechniła, to by przytkała sieć komórkową. ;) DVB-H to sieć broadcatsowa, oddzielne nadajniki, czyli bez względu na ilość odbiorców każdy ma taką samą, doskonałą jakość odbioru (o ile ma dobry zasięg). To tak w wielkim skrócie...

  • 0

    17. ~xyz  2008-02-27 23:41:31  host: 87-205-235-126.adsl.inetia.pl

    Dzięki Witek za odpowiedź teraz mi to trochę rozjaśniło o co w tym chodzi. :) A tak na marginesie ponieważ sam nie mam Orange tylko Ere a tam chyba takiej usługi nie ma, to może na Telepolis przydał by się jakiś test tej usługi Orange TV na pewno było by to dosyć ciekawe łącznie z jakimiś zdjęciami jak wygląda obraz na różnych telefonach. :)

  • 0

    18.  2008-02-28 00:58:36

    Nie chce nikogo zniechecac, ale akurat ta usluga w Orange to pomylka. Pikseloza to pol biedy... kompresje obrazu jeszcze jakos bym przezyl (choc jest bardzo wysoka, a do tego rozdzielczosc obrazu oscyluje w granicach 160x120, tak na oko - nie sprawdzalem (jeszcze?) dokladnych danych streama np. na TCPMP, wiec nie powiem precyzyjnie), ale niestety - kompresja dzwieku (bez sensu zreszta jak dla mnie ze az tak duza, pasmo dzwieku ma przeciez o wiele mniejsza "szerokosc", niz obrazu) zabija sens sluchania wiadomosci. Z ogladaniem - jak wyzej, czyli n dazy do tragicznej jakosci :P. Testowane w ramach testowego Pakietu TV w ciagu 2 miesiecy, na maksymalnym zasiegu HSDPA, gdzie sama transmisja dzialala dobrze/bardzo dobrze. Juz lepiej kupic przekaznik DVB-H (lapiacy zreszta takze pasmo -T), ktory przez WiFi przesyla pasmo do urzadzenia docelowego, niz bawic sie w takie polsrodki (byl o tym niedawno news np. na pdaclub.pl). Pomijam fakt zuzycia baterii, ktory i tu i tu bedzie bardzo wysoki. Dodatkowo wszystkie "rozowe" kanaly sa platne zdrowo ponad 1 zl brutto za minute, cos okolo 2 zl/m AFAIR i _NIE_ wchodza w sklad 1200 minut w Pakiecie TV. Podobnie niektore inne materialy on-demand - np. niektore bardziej popularne seriale, wszelkie rodzaju showy, etc. Bardzo efektywne wyrzucanie pieniedzy z POVu potencjalnego uzytkownika, a z drugiej strony - bardzo efektywne generowanie zyskow ;)

  • 0

    19. ~intel  2008-02-28 07:46:25  host: dva101.internetdsl.tpnet.pl

    PLANET wiesz przynajmniej w Orange jest taka usługa. A PLAY czy PLUS ma coś takiego??? Rozdzielczość jest wystarczalna żeby oglądać spokojnie TV. W EDGE usługa jest w dobrej rozdzielczości.

  • 0

    20. ~gigi  2008-02-28 09:57:32  host: 195.117.208.112

    krzysiek08020 - zgłość na *800 restatr karty sim i będzie po kłopocie.

  • 0

    21. ~pawel32  2009-08-26 15:36:41  host: public-gprs47837.centertel.pl

    mi zapierdala tv po gprs

Dodaj swoją opinię