Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe kampanie reklamowe w Plusie

Nowe kampanie reklamowe w Plusie

msnet 24 Sierpnia 2017 20:06

3 9

plus logo

Ruszyły dwie nowe kampanie reklamowe w sieci Plus. Dotyczą Galaxy S8 w ofercie Ja+ Abonament oraz oferty Ja+ MIX.

Samsung Galaxy S8 w ofercie Ja+ Abonament ma sprawić, że wakacje będą jeszcze bardziej gorące (szkoda tylko, że się niedługo kończą). Telefon może być nasz za 599 zł na start, a następnie 36 rat po 75 zł lub 24 raty po 113 zł. Wszystko to w taryfie z abonamentem 49,99 zł. Galaxy S8+ będzie nasz w tym samym planie taryfowym za 799 zł na start i 36 rat po 92 zł lub 349 zł i 24 raty po 138 zł. W prezencie dostaniemy ubezpieczenie wyświetlacza. Szczegóły na stronie plus.pl/s8.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Reklama Ja+ MIX kusi smartfonem Huawei Y6 2017 wraz z bransoletką USB. Telefon ten ma 5-calowy wyświetlacz HD, 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 13 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód) oraz akumulator 3000 mAh. Więcej szczegółów oferty Ja+ MIX w ulotce.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 24
  • 0

    5. ~ty  2017-08-24 22:02:49  host: apn-46-77-141-244.dynamic.gprs.plus.pl

    Ci co mają jeszcze ja+ mix. Do końca tego miesiąca mogą dostać 5 GB w prezencie od spidermana. Wyślij sms TAK na 80880. Pakiet aktywuje sie pod *136#. Jako promo.

  • 0

    6.  2017-08-24 22:23:08

    iphoneski - łaski kurier nie robi ;-)
    A po drugie - nie o kuriera tu chodziło, nie o interes klientki ;-) Nie skumałeś?

  • 0

    7.  2017-08-24 22:43:13

    @6 wiem o co, mówię tylko, że akurat z kurierami miala trochę racji, choć interes klientki pewnie miał dla niej marginalne znaczenie.

  • 0

    9. ~  2017-08-24 22:54:52  host: staticline-31-183-56-237.toya.net.pl

    Tylko kurier lepszy, bo ma się 14 dni na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny. Jak podpisze się w punkcie/salonie to po ptakach. :/

  • 0

    10.  2017-08-24 23:35:55

    @4 Bo w życiu trzeba być asertywnym. Mnie to nie obchodzi, że kurier ma inną robotę i pierdylion przesyłek. Na wstępie zaznaczam, że przeczytanie i podpisanie umowy zajmuje mi 15 minut. Kawa, Sprite, sadzam kuriera w salonie, włączam mu TVN i 20 minut mam spokój.

  • 0

    11. ~Gregor  2017-08-25 05:56:27  host: 195.117.154.135

    Plus ostatnio wrzucił sporo ofert na swojej stronie i co ważne pojawił się tam topowy smartfon Note 8.

  • 0

    13. ~///  2017-08-25 07:33:25  host: user-94-254-228-52.play-internet.pl

    Pracownik salonu nie jest od tego żeby pomagac, jest od tego żeby dobrze sprzedać, wciskając ofetrę z której sam ma wyższą premię ze sprzedaży ofert.

  • 0

    14.  2017-08-25 08:22:51

    iphoneski - mogłem nie pisać nic o kurierze jednak...

  • -2

    15. ~kokos  2017-08-25 08:42:44  host: 188.166.28.97

    Reklamy Plusa i tak lepsze niż załosne play, ale oferta jest droga, zupłenie nie wiedzą jak klienta przyciagnąć. Pomysłu brak.

  • 0

    16. ~CCC  2017-08-25 08:42:58  host: pcr237.internetdsl.tpnet.pl

    Panowie to jest w miarę normalne że salon narzeka na inne kanały sprzedażowe, ponieważ działa to też w drugą stronę. Najgorsze jest to że klient na tym cierpi, na przykład decydując się na umowę przez CC to mają większą pewność że nie zostanie im dodana jakaś kolejna usługa ( Z tego co wiem takie rzeczy mają miejsce)

  • 0

    17.  2017-08-25 11:02:46

    @3 Większość ludzi jest zwyczajnie głupia.
    Dzwonie do klienta i mówie że zostaje to samo tylko 10zł taniej.
    - Nie nie ja pójde do salonu..
    - Pani to 10zł taniej trzeba rozrysować na kartce? Czegoś Pani nie rozumie?
    -Tam mam taką swoją Panią.. Bla bla bla
    Mija dwa dni, sprawdzam a klient ma starą ofertę i dodatkowy pakiet.
    Wniosek taki że mało kto czyta umowe w salonie tylko biorą na ładne oczy.
    Co do reklam, chyba najbatdziej znośne i najmniej agresywne ma Orange czy T-mobile jak sobie dali spokój z tym śpiewaniem.
    Po reklamie Plusa z Rubikiem zmieniam kanał. :)

  • 0

    18.  2017-08-25 11:23:52

    Krakowiaczek - zdaje się, ze niepotrzebnie temat wywołałem... Ja nie miałem na myśli ofert, korzyści klienta itp. ;-)
    Ja też mam taką swoją panią... Kiedyś miałem na miejscu - szedłem do biura, pogadałem o ofercie, o życiu, o wspólnych klientach, kawę wypiłem. Teraz mam panią na telefon... Też fajna. Oferty uczciwe, bez kombinowania, rozumie co do niej mówię, nie wciska czegoś co raz powiedziałem, ze mi niepotrzebne. Ale szczerze mówiąc wolałem panią na miejscu ;-)

  • 0

    19.  2017-08-25 11:32:20

    @Wlo. No tak każdy ma swoje preferencje.
    Ale i tak po przedstawieniu oferty powinno się ją zweryfikować na własną rękę.

  • 0

    20. ~Jurek  2017-08-25 16:26:09  host: 178235146017.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    S8 jednak swoje kosztuje. Gdyby nie raty, to nie miałbym szans, żeby go kupić. Tak że Plus ma u mnie plusa.

  • 0

    21. ~it-290  2017-08-25 16:33:20  host: out00.alior.pl

    Ta promocja to przelewanie z pustego w próżne - zwiększono cenę 'na start' i zmniejszono wysokość rat, ale sumarycznie nadal jest to identyczna kwota za sam telefon - w przypaku S8 ok. 3200 zł i na to koszt abonamentu.

  • 0

    22. ~it-290  2017-08-25 16:33:52  host: out00.alior.pl

    edit: 3299 zł

  • 0

    23. ~Rodos  2017-08-25 16:56:18  host: user-94-254-147-149.play-internet.pl

    @20. Tylko "drobny"minus jest taki, że Galaxy S8 w ratach Plusa wychodzi jakieś 600 zł drożej niż cena w renomowanych sklepach internetowych, a do tego trzeba jeszcze doliczyć niezbyt atrakcyjny abonament (nawet w tej samej grupie kapitałowej, tylko pod inną marką można to mieć znacznie taniej!). No cóż raty i "prestiż" Plusa jednak swoje muszą kosztować :-)

  • 0

    24. ~arek  2017-08-25 23:46:08  host: 095160193227.lebork.vectranet.pl

    reklama Ja + hot spot nakręcona na plaży w Lubiatowie gmina Choczewo

  • 0

    25. ~Donom  2017-08-27 11:42:27  host: acln215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mówcie co chcecie, ale Majewski daje rade w tych spotach :) Ze wszystkich operatorów plus ma najlepsze reklamy. Każda jest oryginalna a nie tak jak np. Play na jedno kopyto...

  • 0

    26. ~Zander  2017-08-27 16:32:39  host: 195.117.154.135