Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe iPhone'y w sklepach Euro. Ceny nie zachęcają

Nowe iPhone'y w sklepach Euro. Ceny nie zachęcają

LuiN 26 Września 2014 09:27

3 13

Sieć sklepów RTV Euro AGD rozpoczęła przedsprzedaż smartfonów Apple iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Ceny są ogromne.




W ofercie sklepu pojawiły się jedynie najtańsze wersje telefonów Apple'a. Ceny przedstawiają się następująco:


Wszystkie wymienione urządzenia figurują jako "towar na zamówienie" z czasem realizacji transakcji wynoszącym 30 dni roboczych dla iPhone'a 6 Plus oraz 7-14 dni dla iPhone'a 6.


Telefony można dostać też w ofercie ratalnej - w przypadku 16 GB iPhone'a 6 rata wynosi 166,18 zł przez trzy lata.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: RTV Euro AGD, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone 6

w sumie: 91
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~rob  2014-09-26 15:00:54  host: host-89-230-199-235.lublin.mm.pl

    Wkrótce premiera Nota 3 więc niech sobie sami jedzą nadgryzionie jabłka

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    74.  2014-09-26 15:06:25

    @72 co ma twój komentarz do mojego nie wiem, ale zaczynasz chyba rzucać w ludzi losowo, a nuż ktoś odpowie na zaczepkę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    75.  2014-09-26 15:13:15

    @72 i żeby nie było - dla mnie zainteresowani mogą płacić nawet i 5 albo 6 tys. złotych. Nic mi do tego, nie moje pieniądze.
    Mi chodzi tylko i wyłącznie o to ile zarabia sam sklep. Oczywistym jest, że znajdą klientów, bo będzie dla nich to tyle warte.

    Śmiesznym jednak będzie jak się okaże, że premiera w Polsce będzie ok. 24 października, a ktoś jeszcze będzie czekał na swojego upragnionego iP6+, bo będą "chwilowe problemy z dostawami" (w Niemczech np. w największych sieciach zostały tylko najtańsze wersje zwykłego iP6).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~Nick  2014-09-26 15:19:13  host: ptcnat.t-mobile.pl

    71 - no to kupuj sobie za tyle i wrotki, co mnie to interesuje ? Za tą kasę mogę mieć 2 telefony z o wiele większymi możliwościami. Tak jak byś kupił zardzewiałego malucha ze znaczkiem ferrari za 1 mln zł, a tankowanie odbywało by się tylko na 1 stacji i to jeszcze nie w Polsce. I po co ? Jaki jest tego sens ? Bo ja tu logiki nie widzę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    77. ~nick  2014-09-26 15:58:52  host: 89-69-169-4.dynamic.chello.pl

    Oczywiście zawsze debilna cena zakończona na .99999999999999999999999999

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~  2014-09-26 16:11:11  host: 89-70-196-39.dynamic.chello.pl

    Śmiech na sali. Trzeba być chorym psychicznie aby kupić coś takiego za taką cenę. Elektronika w nim wsadzona nie jest nawet warta połowy tej ceny. Na nowościach się zarabia, na idiotach też.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2014-09-26 16:15:48

    @78 elektronika może nie jest warta ale... Według pierwszych benchmarków w niektórych testach mocno odstawia konkurencję. http://tlp.is/40b
    co prawda nie ma w tych wykresach Z2 czy Z3, ale jest choćby G3 (pewnie z 2GB RAM)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    80. ~Caĺm7  2014-09-26 16:39:01  host: n15-09-04.opera-mini.net

    79). Właśnie.. że raczej nie.. Nowy ajfon ma grafikę na poziomie Z1.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~KAFAR  2014-09-26 16:49:57  host: n13-05-04.opera-mini.net

    Szpan dla frajerów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~pabloki  2014-09-26 17:01:55  host: public-gprs516899.centertel.pl

    spokojnie , zawsze znajdzie sie jakiś psychofan. skoro sieć euro to ceny tych ip powinny byc w euro. oj, byłby amazing show.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~mz  2014-09-26 17:05:12  host: 194.9.53.178

    W niemieckim media markt 699 euro czyli około 2900 pln
    http://tlp.is/40d

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84.  2014-09-26 17:09:45

    @80 przecież masz pod linkiem wyniki z 3DMarka i GFXBench. Pod względem grafiki w 3DM to jeden z liderów http://tlp.is/40e Gorzej poszło im z fizyką (i tak mają już od poprzedniej generacji) i dlatego uplasował się w połowie stawki. Jednak w typowo graficznych sprawach w GFXBench niemal cały czas jest na podium i dość wyraźnie odstawia konkurencję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~normalny  2014-09-26 17:24:34  host: 109241124157.warszawa.vectranet.pl

    niewidzialna ręka wolnego rynku szybko zweryfikuje ceny, dla mnie to strata pieniedzy

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    86.  2014-09-26 17:42:14

    @67 @71 nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem ale za wypłatę możesz kupić 6 hulajnóg ? Oferta €O jest właśnie dla Ciebie ;) Polecam też sklep Appla. Do tej walizki od Appla za prawie 10 000 zł. może się hulajnoga zmieści ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~HD  2014-09-26 18:57:12  host: 89-70-184-179.dynamic.chello.pl

    Za cene najtańszego ajka można kupić S5, TAB S 10,5 i dwie karty pamięci do nich po 64GB...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88.  2014-09-26 23:28:57

    W naszej gospodarce, nawet biorąc pod uwagę wysoką średnią krajową - to te ceny są z księżyca. Telefon i to solidny, nie powinien kosztować więcej jak pół dobrej, przeciętnej wypłaty. Praktycznie, powyżej 2 tysięcy, to już zaczyna się przesada. Elektronika po prostu nie jest tyle warta, bez względy na to jakie ma logo. I pomyśleć, że za tą cenę mógłbym mieć dwie i to całkiem dobre lustrzanki + 4 obiektywy + torba + dwie duże karty pamięci + statyw. Dobry sprzęt fotograficzny zamiast telefonu można mieć. :-)