Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe Galaxy Tab na pokładach American Airlines

Nowe Galaxy Tab na pokładach American Airlines

Q! 15 Czerwca 2011 15:02

0 0

Linia lotnicza American Airlines poinformowała, że oferować będzie swoim klientom możliwość korzystania z najnowszego tabletu Samsunga na obsługiwanych przez siebie trasach. Opcja ta zostanie udostępniona tylko w wybranych połączeniach i tylko klientom posiadającym bilet w pierwszej klasie.

Do dyspozycji klientów oddanych ma zostać około 6 tys. tabletów Samsung Galaxy Tab 10.1. Będą oni mogli korzystać z tych urządzeń m.in. na trasach z Nowego Jorku do Los Angeles i San Francisco oraz z Miami do Los Angeles.
Z tabletów Samsunga korzystać będą mogli również klienci podróżujący do Ameryki Południowej oraz Europy. Urządzenia te zastąpią pokładowy system rozrywki oraz umożliwią dostęp do zasobów sieci za pomocą łączności WiFi.

Warto zauważyć, że tablety stają się coraz bardziej popularne również u innych operatorów lotniczych. Jetstar, niskobudżetowe ramię linii lotniczych Qantas, wykorzystuje iPady jako część pokładowego systemu rozrywki. Z kolei w Alaska Airlines te same urządzenia zastąpiły opasłe tomy instrukcji przeznaczone dla pasażerów.

Źródło tekstu: Forbes     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet