Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe funkcjonalności "błekitnej linii tp"

Nowe funkcjonalności "błekitnej linii tp"

WitekT 9 Maja 2006 21:41

0 0

Dzięki nowym funkcjom Twojego osobistego konta w TP klienci Telekomunikacji Polskiej dzwoniąc na błękitną linię tp 9393 mogą sami automatycznie zamówić wybrany plan telefoniczny, zmodyfikować lub zrezygnować z wybranych usług oraz odsłuchać dane o rachunkach.

Przez błękitną linię tp 9393 klienci mogą odsłuchać informacje na temat szczegółowego bilingu z ostatniego okresu rozliczeniowego, sprawdzić z ostatnich trzech miesięcy dane dotyczące faktur oraz zestawienie wpłat. Nowością Twojego osobistego konta w TP jest również możliwość sprawdzenia stanu realizacji zgłoszonych awarii i reklamacji.
Aby korzystać z Twojego osobistego konta w TP należy skontaktować się z doradcą błękitnej linii tp 9393 i aktywować 6-cyfrowy numer PIN. Korzystanie z Twojego osobistego konta w TP jest bezpłatne. Wystarczy po połączeniu z automatycznym menu na błękitnej linii tp 9393 wybrać tonowo cyfrę 4.

Twoje osobiste konto w TP jest dostępne zarówno na błękitnej linii tp 9393, jak i na www.tp.pl.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~togom  2006-05-09 22:53:43  host: ask130.internetdsl.tpnet.pl

  W TP się wiele zmienia,tylko nie ceny.Za biling zapłać,za identyfikację nr dzwoniącego zapłac.Nie wspomnę o samym rachunku telefonicznym,który dla wielu osób(zwłaszcza starszych) jest niezrozumiały.A w/w zmiany to dla wygody TP,gdyż wszystko co dzieje się automatycznie lub pół automatycznie odciąża firmę poprzez zmniejszenie liczby konsultantów i w efekcie zmniejsza koszty.Dla nas abonentów atrakcja to żadna,gdyż nikt nie będzie codziennie zmieniał planów taryfowych a i te do najniższych niestety nie należą.

 • 0

  2.  2006-05-10 01:29:01

  w NETII niestety sprawa wygląda podobnie...też jak już coś zrobią to z myślą o własnej wygodzie i zysku...

 • 0

  3. ~solus  2006-05-10 08:09:02  host: 80.244.148.36.ostrow2.tnp.pl

  A moze ktos sie zorientowal, czy to samo mozna robic na ich stronie? Chyba lepiej zobaczyc niz sluchac dlugich wywodow mędrkującej się sekretarki ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet