Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe funkcje GG w TakTaku i Heyah

Nowe funkcje GG w TakTaku i Heyah

WitekT 13 Października 2010 10:40

0 0

Klienci sieci Era i Heyah mogą już korzystać z kolejnej wersji komunikatora Gadu Gadu, która została wzbogacona o nowe funkcje.

Aplikację wzbogacono o następujące funkcje:
• rejestrację i personalizację nowego konta podczas pierwszego logowania z poziomu telefonu,
• korzystanie z kilku profili (różne numery GG w aplikacji),
• obsługę Bluetooth w wybranych modelach,
• obsługę archiwum wiadomości,
• importowanie pełnej listy kontaktów z opisami,
• pełnoekranowy tryb pracy w nowym graficznym interfejsie użytkownika,
• przesyłanie długich wiadomości powyżej 160 znaków,
• obsługę klawiatury qwerty, joysticka oraz ekranów dotykowych.




Dotychczasowi użytkownicy aplikacji mogą pobrać jej nową wersję wysyłając SMS-a o treści GG na numer 8008. Na ten sam numer mogą wysłać SMSa klienci, którzy chcą aktywować usługę GG na swoim telefonie odpowiednio o treści GG lub HGG dla EraGG lub HeyahGG. Warunki korzystania z usługi nie ulegają zmianie. Subskrypcja 7-dniowa kosztuje 1,5 zł, a 30 dniowa - 5 zł.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27.  2010-10-13 18:28:43

    @25 modow bombusa tyle juz wyszlo, ze co rusz to ktorys bardziej jest skopany. podziekowalem javowym komunikatorom na dobre, bo irytowalo mnie co rusz to nowe "ulepszenia", ktore tak naprawde tylko pogarszaly sprawe...

  • 0

    28.  2010-10-13 19:23:13

    thonka - Taki bambus to przecie śmiech na sali jest. Ale pomyśl że jakiś % ludzi, korzysta z Javy 2.0 bez OS. Do takich ja należę. Są problemy nie zaprzeczam, a to dostęp do plików, a to znowu certyfikaty jakie i tak w kółko. Czekam na ruch PlayGG.

  • 0

    29.  2010-10-13 20:28:05

    @28 korzystales kiedykolwiek z bombusa tudziez z jakiegokolwiek programow java'owego, ze piszesz o certyfikatach? ja z bombusa korzystalem przez dlugi czas poki nie zaczeli go wlasnie ulepszac. pozniej modow wyszlo tyle (QD, DNB, czy tez zwykly MOD), ze ciezko bylo sie polapac, ktory jest ten wlasciwy, bo w kazdym do czegos dalo sie przyczepic. po za tym palringo mozna sciagnac tez w wersji java.

  • 0

    30.  2010-10-13 20:32:26

    thonka - nie instaluje badziewi. Tylko konkretne aplikacje, wychodzące z konkretnych firm tym się zajmującymi.

  • 0

    31. ~byku  2010-10-13 20:41:12  host: t21-02.opera-mini.net

    Thonka. Jakie ty problemy masz w bombusie mod. Używam go już bardzo długo i żadnego minusu nie spotkałem (chyba że dość skomplikowana konfiguracja, ale jak się ją przejdzie to wszystko git). Najlepsze rozwiązanie pod javę!!!

  • 0

    32.  2010-10-13 20:49:27

    @31 jak widac mam. a to przestawal sie laczyc z kontami i transportami, a to sie zawieszal bez powodu przy probie otwarcia kontaktu, jego edycji czy zmianie nawet najprostszych opcji... dziwne, zeby z 3 roznymi kontami jabberowymi mial problem... tym bardziej ze ani IM+ ani parlingo takich problemow z nimi nie mieli. od roku podzieokwalem bombusowi i mam spokoj.

  • 0

    33.  2010-10-13 20:52:49

    @30 skoro nie instalowales to nie wiem jakim prawem piszesz, ze to smiech na sali nawet bez wyprobowania. jest to jeden z lepszch klientow jabbera na komorki, a ze u mnie sie nie sprawdzil to inna sprawa. po prostu - jak cos instaluje i dzialalo, aktualzuje i nie dziala to ktos cos musial przy swoich lepszeniach skopac. skoro Ciebie stac na wywalanie ca. 5zl miesiecznie na cos co jest dostepne za darmo - twoja sprawa. jak dla mnie mobilne gg wcale nie jest lepsze od bobusa, a wrecz przeciwnie.

  • 0

    34. ~AdamN4  2010-10-13 20:54:44  host: chello089073011103.chello.pl

    Mam pytanie - czy EraGG będzie poprawnie działać na Samsungu Delphi? Na stronie Ery w kompatybilnych telefonach nie ma tego modelu, chciałbym się upewnić czy ktoś używa tego programu na tym, bądź podobnym telefonie (Avila, Corby itd.).

  • 0

    35.  2010-10-13 21:02:55

    Jeżeli się zainstaluje to będzie chodziło, bo i dlaczego nie. Wiesz nie wszystkie modele muszą być wypisane, trochę by ich było :):):) 5zł za rozszerzoną wersję mobilnego gg to nie wygórowana suma. Opłaca się.

  • 0

    36. ~AdamN4  2010-10-13 21:08:51  host: chello089073011103.chello.pl

    No tak. Bardziej mi chodziło o to, czy interfejs programu można obsłużyć palcem na wyświetlaczu dotykowym czy wymaga raczej fizycznej klawiatury.

  • 0

    37. ~pomocny  2010-10-13 21:23:04  host: 114-48.echostar.pl

    @34 spróbuj znaleźć swój model na stronie Ery, w odnośniku do wymienionych modeli telefonów obsługujących nowe gadu: http://www.era.pl/pl/indywidualni/rozrywka/komunikacja/gadu_gadu /jak_uruchomic Myślę, że powinno działać, tym bardziej, że ten Twój telefon to nie jest jakiś szrot, mimo, że w ofercie Ery go nie widzę ;d

  • 0

    38. ~a_lex  2010-10-13 21:47:21  host: 178.56.103.115

    Ja używam bombusa cały czas. Bardzo dawno go nie aktualizowałem i może dlatego działa stabilnie. Po drugie to chyba nie jest mod (i co to w ogóle znaczy "mod"?. Za to zawsze było tak zabawnie, że nie działały mi wersje wymienione na stronie jako stabilne, a działały te drugie, testowe.

  • 0

    39.  2010-10-13 22:05:25

    @38 MODdyfikacja ;) rosjanie sie za nia brali i zmodyfikowali. potem pojawilo sie jeszcze kilka wersji modyfikowanych. ja zrobilem ten blad, ze zaktualizowalem, a nie zapisalem z jakiej wersji wczesniej korzystalem. pozniej tak sie zirytowalem, ze zmienilem po prostu program, nie oznacza to jednak, ze u innych nie bedzie dzialac - mimo wszystko polecilbym kazdemu, kto ma choc troche samozaparcia i chce miec dostep przez jednego komunikatora do wielu sieci i informacji, bo od wyboru transportow na niektorych serwerach az glowa boli. mi glownie byl potrzebny protokol gg, teraz nie narzekam jeszcze na obsluge facebookowego chata :)

  • 0

    40.  2010-10-13 22:10:48

    thonka - no dobra przekonałeś mnie:) Tylko skąd ja mam pobrać tego Bombusa? Google nie wiele mi powiedziało.

  • 0

    41.  2010-10-14 00:42:22

    Przydatne funkcje, dobrze, że o tym pomyśleli, w szczególności o trybie pełnoekranowym i dłuższych wiadomościach.

  • 0

    42. ~byku  2010-10-14 08:18:13  host: t22-15.opera-mini.net

    @40 polecam tą wersję. Jest najlepsza, sam ją używam. Wszystko działa w 100% http://www.wrzucaj.com/301248

  • 0

    43.  2010-10-14 15:51:44

    @40 wap.bombusmod.eu

  • 0

    44. ~byku  2010-10-14 17:19:59  host: t18-12.opera-mini.net

    @43 no właśnie moja wersja bombusa mod pochodzi z tej strony

  • 0

    45.  2010-10-14 20:44:31

    Miło, że nad takimi rzeczami także pracują. To wszak także częśc oferty i to dla niektórych dość istotna. Nigdy jakoś nie korzystałam z gg w telefonie - aparat taki jakiś mam, że średnio by mi to sprawiało przyjemność :) ale tak tani dostęp zdecydowanie kusi.

  • 0

    46. ~  2010-10-24 16:46:54  host: public-gprs61639.centertel.pl

    Wiele dobrych ulepszeń, bo dotąd choćby liczba wyświetlanych kontaktów była ograniczona. Największy sens korzystanie z GG miało do niedawna w TT, w którym nie było pakietu BC Max, bo parlingo i inne mogły być bardzo kosztowne, jako usługi rozliczane po stawkach podstawowych. W Heyah koszt transmisji to 2 gr/100 kb, woięc tu ciągle dedykowane GG jest znacznie bardziej opłacalne.

Dodaj swoją opinię