Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe fale docierają do Niemiec

Nowe fale docierają do Niemiec

LuiN 28 Lipca 2010 14:24

0 0

Samsung Wave 2 i Wave 2 Pro od sierpnia będą dostępne na rynku niemieckim. Za każdy z nich zapłacić trzeba będzie 299 euro.

samsung s5250 wave samsung s5330 wave 2 pro

W Niemczech urządzenia będą oferowane pod nieco inną nazwą: Wave 525 (Wave 2) oraz Wave 533 (Wave 2 Pro). Nazwy Wave 2 czy Wave 2 Pro sugerować mogą, że mamy do czynienia z wyższymi modelami niż S8500 Wave - a tak nie jest. Odmienne nazewnictwo jest więc zrozumiałe.




Szerzej o obu telefonach pisaliśmy w tej wiadomości. Oba urządzenia zasilą portfolio telefonów Samsunga z systemem bada.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Wave 2 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Wave 2 Pro w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -1

    1.  2010-07-28 14:41:39

    Następne wspaniałe produkty z spod chińskiej taśmy ;)

  • 0

    2.  2010-07-28 14:49:38

    Jakie mają procesory? Niech mnie ktoś oświeci. Btw ciekawe jak będą śmigały na bada...

  • 0

    3. ~lemmon  2010-07-28 14:55:51  host: korp14.avistamedia.pl

    no wlasnie przydaloby sie zeby juz w danych tech podawac jaki procek

  • 0

    4.  2010-07-28 15:25:59

    Jeśli procek taki sam jak w starszym bracie oraz sklep samsunga "złapie falę" i zaleje nas dobrym softem, to może być hicior. Co prawda bez samoled, ale na starcie mają być 400 zł tańsze.

  • 0

    5.  2010-07-28 15:31:53

    W życiu nie uwierzę, że niejako następca Avili/Monte będzie miał procek 1 Ghz, bo chyba tak trzeba postrzegać te modele... Głupie posuniecie ze strony Samsunga, że nazywają się tak jak starszy i lepszy model Wave... Co prawda może to lepiej dla wizerunku tych tanich telefonów, ale zdecydowanie gorzej dla samego modelu Wave.

  • 0

    6. ~  2010-07-28 16:34:38  host: 217.97.136.91

    @1 no prawda? przecież iP jest made in usa a nie PRC... nie wygłupiaj się... krisu6230i

  • -1

    7. ~PatrykOS  2010-07-28 17:03:26  host: 14.179.wmc.com.pl

    Czy w tym Samsungu w ogóle wiedzą co to jest porządny design? W ogóle u nich się ktoś zajmuje tą sprawą? Bo widać, że ciągle jadą tym samym schematem, do tego bardzo brzydkim schematem. Rozumiem, że są różne gusta, ale jak tu kupić jakiegoś Samsunga, skoro jest brzydki? Mogliby przynajmniej podpatrzeć któryś ze szkiców Nokii, na które można głosować. Już byłoby lepiej. A tak. Dalej lipa..

  • 0

    8.  2010-07-28 17:14:15

    tylko żę gust to kwestia o której się nie dysktuje to raz, a dwa to to że producent jest niejako indentyfikowany po designie więc musi albo powinien się go trzymać w pewnym stopniu dzięki temu patrzysz na jakąś słuchawkę i od razu wiesz że to samsung, nokia, se etc... na ip to po ciemku spojrzysz i wiesz że to ip, ale to z kolei jest przegięcie trochę ;)

  • 0

    9.  2010-07-28 17:50:19

    @7: samsung ma swój określony "styl", jednym się podoba, innym nie. Doczytałem się w specyfikacji, że zabraknie 3G. Co jak co, ale bez tego ciężko mówić o smartfonach. Inne braki bym przebolał, ale brak takich funkcji w telefonach za 300 euro to jakieś nieporozumienie.

  • 0

    10. ~n  2010-07-28 18:12:48  host: public42347.xdsl.centertel.pl

    Nokie są przecież o wieeele brzydsze. 5800 i pochodne to potworniaki przecież.

  • 0

    11.  2010-07-29 09:08:56

    mnie się tam 5800 podoba, tak jak i bliźniacza 5230. proste i nieskomplikowane :)

  • 0

    12.  2010-07-29 10:17:51

    Też jestem zdania, że Samsung ma swój własny, low-budżetowy styl. Ale nie wszyscy potrzebują ładnych urządzeń. Btw, można się już zgubić w ofercie Samsunga, a nazwy są coraz bardziej niejasne

  • 0

    13. ~qwerty  2010-07-30 18:39:27  host: public62077.xdsl.centertel.pl

    a za 290€ można w Niemczech kupić nowego WAVE :) Cena pewnie wzięta z jakiejś przedsprzedaży a po premierze będzie raczej bliżej 200€ niż 300€

Dodaj swoją opinię