Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe Duety w lajt mobile

Nowe Duety w lajt mobile

orson_dzi 17 Sierpnia 2017 12:49

3 4

lajt duet

lajt mobile zastępuje dotychczasową ofertę abonamentu rodzinnego Duetami, ale nadal można w ofercie posiadać więcej niż dwie karty SIM.




Nowe abonamenty prezentują się następująco:
  • lajtDuet S - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 1 GB Internetu za 32,99 zł za dwie karty SIM,
  • lajtDuet M - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 4 GB Internetu za 35,99 zł za dwie karty SIM,
  • lajtDuet L - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 10 GB Internetu za 44,99 zł za dwie karty SIM,
  • lajtDuet XL - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 30 GB Internetu za 59,99 zł za dwie karty SIM.

Istnieje możliwość zamówienie do 3 dodatkowych kart do każdej oferty. Wtedy cena abonamentowa za każdą dodatkową kartę wynosi:
  • lajtDuet S - 16,49 zł,
  • lajtDuet M - 17,99 zł,
  • lajtDuet L - 22,49 zł,
  • lajtDuet XL - 29,99 zł.

W przypadku, kiedy aktywna pozostaje tylko jedna karta SIM, opłata abonamentowa za nią wynosi:
  • lajtDuet S - 17,99 zł,
  • lajtDuet M - 19,99 zł,
  • lajtDuet L - 24,99 zł,
  • lajtDuet XL - 36,99 zł.

Opłata aktywacyjna wynosi 19 zł.

Wszystkie ceny uwzględniają 20 zł rabatu za bonus krajowy. Jest on naliczany w momencie, kiedy w roamingu, w ciągu jednego okresu rozliczeniowego nie przekroczymy wyznaczonych limitów:
  • 50 minut wymienne na 50 SMS-ów,
  • brak połączeń z Internetem, chyba że z wykorzystaniem dodatkowych pakietów - 100 MB za 19,99 zł, 500 MB za 25 zł i 1 GB za 35 zł,
  • brak MMS-ów.

Zobacz: Regulamin oferty

Źródło tekstu: lajt mobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: telestrada | duet | lajt mobile

w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2017-08-17 13:07:35  host: host-81-190-210-150.dynamic.mm.pl

    Za 2zł stacjonarne.

  • 0

    3. ~Olek  2017-08-17 13:08:01  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    Telestrada chce szaleć,ale na tle konkurencji licho to im wychodzi.

  • 1

    4. ~Andraz  2017-08-17 13:13:51  host: a25-05-09.opera-mini.net

    Marna oferta. W Nju za 38zł są dwa numery z no limitem wszysztkiego i 10GB, z czasem pakiet rośnie do 30GB.

  • 0

    5. ~Mobi  2017-08-17 13:23:08  host: a25-06-09.opera-mini.net

    Należy poprawić ofertę na kartę, wprowadzić pakiety minutowe do wszystkich sieci. Nie każdemu potrzebne no limity. A będzie więcej chętnych.

  • 0

    6. ~pabloki  2017-08-17 13:23:24  host: user-94-254-253-39.play-internet.pl

    3 jak licho? podane kwoty musisz podzielić przez 2. pakiet internetu dla każdej sim jest OSOBNY. wincyj netu jak u Grażynki.

  • 0

    7. ~pabloki  2017-08-17 13:25:24  host: user-94-254-253-39.play-internet.pl

    5 w karcie jest drożej bo masz wziąć abonament . ale mozna obnizyć doładowujac 50% w promocji.

  • 0

    8.  2017-08-17 13:41:40

    I kolejny operator znalazł sposób na mityczne RLAH ;-)

  • 0

    9. ~Onn  2017-08-17 13:47:54  host: asu32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 Cofasz się do... "tyłu".... ;)

  • 0

    10. ~pabloki  2017-08-17 13:52:05  host: user-94-254-253-39.play-internet.pl

    8 ale tak jest juz od wejścia w życie rlah. to nie sposób. tylko jeszcze tańsza oferta. jak używasz roaming dopłacasz a potem znów spada.

  • 0

    11.  2017-08-17 13:52:47

    10 - no można i tak uzasadniać podwyżki ;-)

  • 0

    12.  2017-08-17 13:58:37

    A jeśli nie podwyżki - bo rzeczywiście(!) nie podnieśli ceny w dotychczasowej taryfie (ofercie) - to właśnie - sposób na limitowanie roamingu, w oczywistym celu.

  • 1

    14.  2017-08-17 14:02:56

    Ten sposób na RLAH wydaje mi się najuczciwszy.

    Dziwi tylko, że taki Lajt będący MVNO wychodzi drożej od Plusha. Czyżby Polkomtel narzucił im tak wysokie stawki?

  • 0

    15. ~pabloki  2017-08-17 14:46:45  host: user-94-254-253-39.play-internet.pl

    14 polkomtel miałby podcinać sobie gałąź? poza tym każda firma chce zarobić . skoro mogą oferowac 10 mcy umowy o średniomiesiecznym koszcie 20,5 realnie 8 mcy po 10 zł +2 stacjonarne to zbliza sie to do plusha przeciez.

  • -1

    16. ~a2mobile  2017-08-17 16:29:35  host: a09-02-01.opera-mini.net

    nie opłacalne, przy takich stawkach lepiej korzystać z a2mobile albo smartdom w Plusie

  • 0

    17. ~bb  2017-08-17 16:36:12  host: 89-64-44-6.dynamic.chello.pl

    Ten sposób na roaming jest bardzo kreatywny, nie powiem. :)
    Tylko trochę bezsensowny ten limit na internet. Jeśli połączę się z internetem w roamingu w ramach pakietu krajowego, to zapłacę 20 PLN, natomiast jak wykupię pakiet za 19,99 to dostanę 100 MB i mniemam, że po ich przekroczeniu też dostanę 20 PLN do rachunku za użycie internetu poza wykupionym pakietem. Gdzie tu logika?

  • 0

    18.  2017-08-17 16:52:26

    Dodam swoje 2 grosze .Każdemu opłaci się co innego,przeniosłem 2 numery abonamentowe z O do VM na kartę .Włączyłem w obu plany Fremium czy jak im tam ,do tego na jednym num. potrzebne mi jakieś 20-50 minut miesięcznie i 20-70 sms,czyli dokupuje pakiet minut za 3 zł i pakiet sms za 3 zł jeśli mi potrzebne.Drugi numer starcza po 30 sms i minut,ale potrzebna paczka internetu za 10 zł dokupuje 10 Giga i mam to co mi potrzebne na 2 numery,a kosztuje mnie to max 16 zł na oba.Na co mi płacić za nolimity jak nigdy tego nie wykorzystam .Do tego super apka VM do zarządzania kontem ,kilka sekund mogę sprawdzić jak i dodać pakiet jaki mi potrzebny,dla mnie obecnie super .Zasięg mam na wszystkich sieciac w VM,choć mnie to nic nie daje bo wszystkie u mnie mają zasięg do d....,ustawiłem na sztywno T bo minimalnie najlepszy jest .Abonament,dla mnie obecnie nie ma najmniejszego sensu,totalne przepłacanie i 2 lata umowy .Nie ma czegoś takiego dla mnie że dana sieć jest najlepsza,czy jakaś oferta .Każdy sam musi sobie dopasować co mu potrzebne,chyba że ktoś nie liczy się z kasą i chce mieć wszystko no-limit,ale czy to wykorzysta ? Abonament ma sens jedynie dla firm .

  • 0

    19.  2017-08-17 17:15:05

    wlkp - abonament ma sen wszędzie tam gdzie ktoś dokonuje takiego wyboru ;-)
    Ty bardzo (ale to bardzo) mało dzwonisz... Biorąc pod uwagę ofertę operatorów, nie limitowe Ci są niepotrzebne. Masz rację, ze nie przepłacasz... Ale co byś mi doradził? 2-4 tys. minut, ponad 1 tys. esemesów...?

  • 0

    20.  2017-08-17 17:16:42

    No! Ostatnio minimum spadło mi do ok 1,5 tys. minut ;-)

  • 0

    21.  2017-08-18 09:31:08

    @19 Doradzę Ci abyś zatrudnił sekretarkę bo odpadnie Ci ręka i będziesz świecił :-) W twoim przypadku abonament ma rację bytu i się opłaci,ale zapewne masz firmę,a to napisałem że na firmę się opłaci .Bo prywatnie połowę z tego 2-4 tys minut to chyba największe pierduśnice u mnie na wsi nie wygadają obrabiając dupę innym .

  • 0

    22. ~anonia.er?  2017-08-19 04:28:29  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    NIE ma racji bytu.wybralem kartę e Virginie

Dodaj swoją opinię