Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny urządzeń w sieci Play

Nowe ceny urządzeń w sieci Play

msnet 14 Sierpnia 2017 09:05

3 11

lg g6

W ostatni piątek Play zaprezentował nowy cennik urządzeń, a w nim sporo obniżek. Potaniał między innymi LG G6 i HTC U11.




Na liście telefonów, których ceny obniżono, znalazły się zarówno flagowce, jak i modele ze średniej i niskiej półki cenowej. Pełna lista urządzeń (i zestawów) z nowymi cenami przedstawia się następująco:

  • Alcatel Idol 4
  • Alcatel Pixi 4 6" LTE
  • Alcatel Shine Lite
  • HTC Desire 825
  • HTC U 11
  • HTC U Play
  • Huawei P10 lite Dual SIM
  • Huawei Y5 II Dual SIM
  • iPhone 6 32GB
  • LG H870 G6
  • LG K500N X screen
  • LG K600 X mach
  • Samsung J330F Galaxy J3 (2017) DS
  • Samsung J710F Galaxy J7 (2016)
  • Allview P6 Energy lite
  • CAT S30
  • GoPro HERO5 Black
  • Huawei MediaPad T3 8 LTE
  • Huawei MediaPad T3 10 LTE
  • Krüger&Matz KM0248 48"
  • Krüger&Matz KM0248 48" + Chromecast 2 2015
  • Krüger&Matz KM0248 48" + KM0207 VR IMMERS
  • LG HBS-910 TONE Infinim
  • LG R105 360 CAM
  • myPhone Hammer AXE M LTE
  • myPhone Hammer AXE PRO Dual SIM
  • Philips Xenium X818 Dual SIM
  • Sony Xperia XA Ultra
  • Tablet Huawei T3 8 LTE + Huawei Y5 II
  • Tablet Huawei T3 10 LTE + Huawei Y5 II
  • TomTom Bandit Base Pack
  • Under Armour HealthBox
  • Xiaoyi Yi Action Camera

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń sieci Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | ceny

w sumie: 73
  • 0

    55.  2017-08-14 17:14:24

    Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Chodziło o to, że 2600 odciąża pozostałe pasma. Też sporo jeżdżę po kraju i ja jestem z play zadowolony, ale trzeba jasno podkreślić, że na karcie głosowej, nie internetowej. Zależnie od miejsca mogę sobie wybrać zasięg operatora, który w tym konkretnym miejscu działa.
    Co do zasięgu własnego play to muszę się zgodzić, jak pojedziemy w środek buszu odpocząć to może być problem.

  • 0

    56. ~  2017-08-14 17:18:39  host: a24-06-09.opera-mini.net

    Po co męczyć się z Play, po co szukać zasięgu przełączając się między operatorami skoro można tanie, wygodniej i bezproblemowo korzystać z usług normalnego operatora?
    Widać niektórzy lubią samobiczowanie, masochizm.

  • 0

    57. ~  2017-08-14 17:22:42  host: a24-06-09.opera-mini.net

    Znajomy ostatnio wypowiedział Play 80 numerów firmowych. Ale było poruszenie, propozycje, rabaty, opusty itp. Jednak tzw doradca biznesowy usłyszał co abonenci myślą o ograniczeniu 1,5Mb i jakości połączeń i zamknął usta. Oferta całkiem dobra ale nie każdy dla 1zl oszczędności lubi się katować. Zarobi Orange.

  • 0

    58.  2017-08-14 17:51:05

    @57 jak nagle będzie krajowa awaria Orange to 80 pracowników będzie wniebowziętych.

  • 0

    59.  2017-08-14 17:58:50

    Nigdy nigdzie nie napisałem, że Play jest Kryształową siecią, ale prawda jest taka, że żaden operator w Polsce kryształowy nie jest. Orange awarię, + przeciążone lte, T-Mobile ma klientów w głębokim poważaniu, a play i jeszcze musi rozbudowywać sieć. Do jakiego operatora twoim zdaniem mam się przenieść?

  • 0

    60. ~  2017-08-14 19:25:52  host: 178-37-233-46.adsl.inetia.pl

    @iphoneski "Orange awarię, + przeciążone lte, T-Mobile ma klientów w głębokim poważaniu" - to sa Twoje i tylko Twoje wnioski z d..y wziete. Mamy Orange, TM i Playa - ostatnia awaria (krotka) trwala jakies kilkanascie minut - jesli mnie pamiec nie myli, sprawa bardzo stara. A taki Play = DNO NA CODZIEN i tyle.

  • 0

    61. ~  2017-08-14 19:41:54  host: user-94-254-165-193.play-internet.pl

    60, nie ma z kim rozmawiać, to jeden z talibów olejowych. Orange ma przeciążona sieć i dlatego Play będzie im płacić setki mln za udostępnienie im swojej infrastruktury :)
    Orange dla kart biznesowych ma inne priorytety a w Play czy to biznes czy prepaid to padaka cały czas. Niektórzy widać nie potrafią się z tym pogodzić.
    TMobile dla biznesu ma no limit z 5GB za 10zl i najlepszą infrastrukturę a Play oferuje roaming krajowy z 1,5Mb i dwukrotnie wyższą cenę

  • 0

    62.  2017-08-14 20:31:18

    @60 moje wnioski są z moich doświadczeń, miałem każdą sieć i wiem jak jest: w t-m jak ktoś raczy odebrać telefon w BOK to rozmawia z człowiekiem, jakby siedział tam za karę, modem plusa mam do dziś i internet poza miastem zawalony pod korek. W Orange byłem jeszcze nie dawno, problemy z siecią przynajmniej raz w miesiącu, transmisja staje na 30 sekund praktycznie każdego dnia. Byłem wszędzie i tylko play spełnia moje oczekiwania, a ty dalej spamuj neta swoimi mądrościami.

  • 0

    63. ~  2017-08-14 20:40:51  host: user-94-254-167-37.play-internet.pl

    Niestety potwierdzam niską ocenę Play. Ten operator nie jest w stanie obsłużyć swoich klientów na dobrym poziomie a kasy na przyzwoity roaming krajowy już nie mają i stąd ograniczenie do 1,5Mbps, co spowodowało, że po wygaśnięciu umowy-nieatety dopiero w grudniu- zmieniam operatora. Nie będę pisał na którego, bo jeszcze sam nie jestem przekonany ale każdy wybór będzie lepszy niż Play.

  • 0

    64. ~  2017-08-14 20:45:10  host: user-94-254-167-37.play-internet.pl

    BOK w Play to też niezły cyrk, konsul nie potrafił rozwiązać problemu zgłaszanego w reklamacji ale prosi o ocenę 6 :)
    Zatrudniają jakiś studenciaków bez pojęcia i Ukraińców.

  • 0

    65.  2017-08-14 20:47:36

    63). Najważniejsze, że iphoneskiego w plej dobrze obsługują
    ;-D

  • 0

    66.  2017-08-14 21:03:55

    @63 byś poczytał neta to byś wiedział, że ograniczenie to wina t-m bo nie zaakceptowali prognoz użycia sieci. Znaczy play też jest winny, bo podpisali taki kontrakt.
    @64 no ale dział techniczny jest ok.
    @65 dla mnie najważniejsze, co mnie interesują inni? Ja płacę to mi ma działać i tyle.

  • 0

    67. ~  2017-08-14 21:16:39  host: user-94-254-167-37.play-internet.pl

    66, z Orange jest nowa umowa na roaming i też jest 1,5Mb i też napiszesz, że to wina Orange? W Plusie też jest 1,5Mb i pewnie to wina Plusa?
    Tobie pasuje to korzystaj ale nie staraj się zakrzywiac rzeczywistości bo to, że Play ma najsłabsza infre, to żadna tajemnica i tylko oni muszą posiłkować się kulawym roamingiem. No ale ty napiszesz, że nadal jest super :)

  • 0

    68.  2017-08-14 21:29:54

    @67 nie napiszę, bo nie będzie to prawda. W Orange może podniosą limity, może nie. Dla mnie roaming to zaleta, bo zawsze będę miał jakiś zasięg, może 1,5 Mb/s ale będzie zawsze. Ja nie mam telefonu do machania testów prędkości i wychwalania się tym w necie.

  • 0

    69. ~  2017-08-14 21:50:10  host: 89-64-31-24.dynamic.chello.pl

    @68, śmiało możesz pisać, to nie będzie pierwszą twoja bzdura, jaka napiszesz więc jedną więcej w twoim przypadku nie robi dużej różnicy. Jak czytam twoje brednie, to śmiać mi się chce z takich ludzi zachwyconych operatorem, który świadczy ułomne usługi, za które karze sobie słono płacić. No ale jeden lubi zapach kwiatów a drugi jak mu nogi śmierdzą więc zachwycają się dalej młodzieńcze :)

  • 0

    70.  2017-08-14 21:57:17

    @69 Nie będę z tobą dyskutował, jak Chceż pogadać ze mną o kwiatkach i nogach to nie tu.

  • 0

    71. ~Cyryl  2017-08-14 22:19:01  host: a25-05-10.opera-mini.net

    No prosze, o żadnym operatorze nie ma tyle komentarzy. A dlaczego? Bo ma rozwiniętą infrastrukturę i stad tylu nabywców ich usług. A te kilka głosów negatywnych na kilka milionów zadowolonych, to g....o znaczy. Hi.hi.hi...

  • 0

    73.  2017-08-14 22:49:07

    72). Proszę w ten sposób się nie wyrażać, i tyle.

  • 0

    74.  2017-08-15 08:02:08