Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny telefonów w Zetafonie w Orange

Nowe ceny telefonów w Zetafonie w Orange

sirmark 18 Lutego 2008 19:23

1 0
Od 18. lutego Orange wprowadza nowe ceny w opcji Zetafon dla wszystkich ofert prepaidowych

Orange przygotował dwa oddzielne cenniki, jeden dla ofert Orange POP, Nowe Orange Go i Orange Music a drugi dla Nowy POP i Orange Go. W pierwszym zmieniono ceny telefonów Motorola W208, Motorola W377, Nokia 2630, Nokia 3110 classic, Sagem my511X oraz SonyEricsson W200i. W drugim tylko Motoroli W208.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Zetafon (Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Zetafon (Nowy POP, Orange Go).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2008-02-18 19:49:40

    coś nie widzę komenta slalarka obrażającego Orange, a przy okazji tez abonenta tej sieci... JESTEŚ TAM???? xD

  • 0

    7.  2008-02-18 19:51:53

    zetafon jest dobry jesli doladowuje sie go z punktow profit wtedy co za roznica jesli i tak nie kupujemy zdrapek :)

  • 0

    8.  2008-02-18 20:04:31

    Ceny fajne, ale przy umowie na trzy lata. Ja bym był skłonny podpisać na dwa lata, ale przy takiej długości kontraktu są one nie ciekawe. Dlatego planuje kupić w najbliższym czasie coś na Allegro lub w sklepie internetowym.

  • 0

    9. ~  2008-02-18 20:04:58  host: oo8.ipartners.pl

    A te nowe ceny to sa wyzsze, czy nizsze niz poprzednio? Bo jak poszly w gore, to zgodnie z trendem jaki Paryz zapowiedzial kilka dni temu ;-)

  • 0

    10.  2008-02-18 20:17:00

    drogo jak nie wiem...

  • 0

    11.  2008-02-18 20:18:31

    Sirmark. W Nowe Orange dla Firm od dzis nowe telefony aż trzy, a Wy znowu ZASPALISCIE z Orange i do tego Nowa promocja dla Firm "Tanie Rozmowy" :))

  • 0

    12. ~skalarek  2008-02-18 20:32:11  host: 212.122.214.240

    @kwistas no a co tu komentować ?? 2610 aż za 1 zł przy 3 letnim uwiązaniu.. albo takie E801.. przecież to chore jest po prostu...

  • 0

    13. ~skalarek  2008-02-18 20:39:58  host: 212.122.214.240

    przecież za 1 zł to są telefony, które leżą na dolnej półce w salonach już czasem 2-3 lata... gdybym przechodził koło salonu Orange i by je rozdawali za darmo to bym niektórych z nich i tak nie wziął bo i po co ?? uśmiechnąłbym się i poszedł dalej :) a co dopiero podpisywać do tego cyrograf...

  • 0

    14. ~yogi  2008-02-18 20:55:57  host: aato128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kuszenie klienta telefonami tanszymi o 50 zł niż w zwykłym sklepie, przy umowie na 24 miesiące to trochę śmieszne jest. ale zawsze znajdą się tacy, którzy i tak by korzystali... ale tak czy inaczej orange zbyt malo daje za wiernosc...

  • 0

    15.  2008-02-18 21:23:11

    Uczucie taniości tyle,że inaczej...

  • 0

    16. ~Sb  2008-02-18 22:23:54  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    E250 normalnie kosztuje w sklepach RTV 400zł, a tutaj go dają za 399 na 24mies. Parodia hehe - N1600 120zł, a jest warta max140...

  • 0

    17.  2008-02-18 23:11:17

    Sb: Tak samo jak Nokia 2610 jest za 249 zł z umową na 24 miesiące, a można ją kupić taniej w sklepie. Ten telefon w takiej umowie powinien kosztować max 149 zł. To by było jeszcze do przyjęcia, a przy cenach oferowanych przez Orange w ogóle nie widać sensu zawierania umowy. Co ma z tego użytkownik? Właściwie nic nie dostaje za lojalkę. Play już po 9 miesiącach będzie oferować tańsze i lepsze telefony dla swoich użytkowników bez umowy, a Orange nie jest w stanie dać takiej Nokii 2610 za 149zł z umową na 24 miechy.

  • 0

    18. ~  2008-02-19 01:23:41  host: nat-15.autocom.pl

    ok, umówmy się ,że Orange jedzie tylko i wyłącznie na marketingu. Nie widzę sensu ani odbrobiny zdrowego rozsądku w tym aby podpisywać umowę na 36 miesięcy dostając telefon w cenie ok 100zł niższej niże jego cena wolnorynkowa. To pozorne oszczędności rzędu ok 30zł rocznie. Sam byłem świadkiem gdzie w salonie konsultant przekonywał do przedłużenia umowy oferując Nokię 1600 !!! To już zdecydowanie przesada. Niestety sami jesteśmy trochę winni bo wybieramy tę sieć. Wg mnie bardziej opłaca się kupić raz na jakiś czas telefon na wolnym rynku i nie być związanym umową lub kupić już coś lepszego w ofercie abonamentowej. Sam posiadam SE k800i oraz w810i ,oczywiście nie kupione w Orange a ceny tych aparatów w orange nawet w planie firmowym były zaporowe. Pozdrawiam

  • 0

    19. ~dixi  2008-02-19 10:01:08  host: dqt85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rzeczywiście, z ciekawości sprawdziłem Nokię 2610,o której wspomniał biotyt - na agito już od 187 złotych, czyli 70 pln taniej niż w umowie na 24 miesiące,to wręcz szokujące! http://www.agito.pl/telefony_gsm/telefony_komorkowe.783.html?ns= 1

  • 0

    20.  2008-02-19 10:59:41

    Nie rozumiem też cen LG KU380 oraz LG KU250 z umową na 3 lata. W krótszych umowach cena KU380 jest wyraźnie wyższa (naturalne bo nowszy i droższy model), ale przy najdłuższej jest sporo niższa. Przecież ten KU250 jest tańszym telefonem, a Orange taniej sprzedaje droższy i nowszy model.

  • 0

    21.  2008-02-19 11:12:22

    Oj, fakt. Specjalna promocja jest na model KU380 więc stąd ta niższa cena.

  • 0

    22. ~jenny70  2008-02-19 14:11:40  host: nat1.ksknet.pl

    dixi, szok! dobrze, ze umowa mi sie konczy to kupie sobie starter a po telefon na agito wbije. nie ma co sie wiazac umowami i tracic potem na nowych promocjach.

  • 0

    23.  2008-02-19 15:35:14

    Ja mam mix bez telefonu i mam atrakcyjne minuty i bonusy w sieci. Mam to co potrzebuje. :)

  • 0

    24. ~angela  2009-06-21 18:12:10  host: abgp57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy są w zetafonie pumkty profit? i jak mozna je sprawdzic ile ich sie ma?

  • 0

    25. ~  2009-08-04 11:30:53  host: 212.160.172.70

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70

Dodaj swoją opinię