Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny telefonów w Mix Plus

Nowe ceny telefonów w Mix Plus

WitekT 22 Lipca 2006 16:51

0 0
Od 24. lipca ruszają nowe odsłony promocji Mixujesz, Korzystasz, Oszczędzasz w Mix Plus.

W promocji dodano do ofert na 42 doładowania po 30 zł telefon Nokia 6021 z zestawem Bluetooth.

Podwyższono także ceny telefonów SonyEricsson K300i w ofercie na 36 doładowań po 30 zł (do 19 zł) oraz 24 doładowania po 50 zł, a także Nokia 6103 w ofercie na 42 doładowania po 30 zł (do 199 zł).

Benefit w promocji dla nowych użytkowników, to usługa Darmowy Numer w MIX – możliwość jednorazowego, nieodpłatnego uruchomienia na 30 dni usługi nielimitowanych połączeń z jednym wybranym numerem w sieci Plus. Promocja została przedłużona do 31. sierpnia.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 19
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~sympatyczny  2006-07-22 19:31:36  host: chello081018196007.chello.pl

    42 doladowania? wow :o

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2006-07-22 21:16:37

    Nie rozumiem polityki naszych opów. Po co robić taką śmieszną podwyzkę se k300 do 19 zł? Czy te 19 zł ich zbawi? Ja wiem, że zysk, dywidenda itp, ale bez przesady. I tak doją klientów, że mogliby sobie te parę groszy darować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2006-07-22 21:27:37

    42 doladowania - nie ma jak tak

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2006-07-22 21:44:31

    lukasm: a sprzedaj 10 tys. telefonow po 1 zł i po 19 zł - różnica 180 tys. zł. To nie tak mało nawet dla Polkomtela. Poza tym cena wynika najwyraźniej z popytu na ten telefon, ewentualnie Plus chce w ten sposób promować telefony za 1 zł. Kolega z salonu innego opratora mówił mi, że ludzie bardzo często wybierają telefony za 1 zł - Ci, którzy się na nich specjalnie nie znają, a więc Ci, których jest najwięcej... Poza tym zawsze można pójść do innego opa i wybrać tańszy telefefon. Na szczęście na rynku komórkowym jest jako-taka konkurencja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~hettman  2006-07-23 13:14:19  host: host86-140-6-255.range86-140.btcentralplus.com

    prawie sensowne,k300i jak go produkowali-cena 1 zl... teraz przestali go wytwarzac (nastepca k310i) cena w plusie podskakuje do 19 zl, prawie sensowne... a i ta umowa na 42 doladowania,gdybym byl w polsce to bym ze 5 takich podpisal,toc to taka okazja... :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~ksad  2006-07-23 14:47:41  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Naprawdę jestem pod wrażeniem: kontrakt na 3 i pół roku...; nezły wyrok.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~man  2006-07-23 15:20:42  host: 195.116.183.101

    katastrofa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2006-07-23 16:14:03

    *WitekT: no ja rozumiem efekt skali, ale patrząc z perspektywy indywidulanego klienta (zwłaszcza, że jeszcze niedawno reklamowali wielka obniżkę telefonów w mixie i k300 za złotówkę) to żałosne jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~czarny  2006-07-23 20:19:03  host: wysz.4web.pl

    i tak najlepsza jest nokia 6020 z odtwarzaczem mp3 (tak twierdzi koles w reklamie- straszliwie marnej swoją drogą)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2006-07-23 21:04:39  host: dtt251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O sso chozii w tej nowej reklami Mix+ ? To jest lepsze niż Mumi ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~Dina  2006-07-23 23:25:44  host: p01-02.opera-mini.net

    A o to chozii,żebyś swój nowy fon sprzetał im sa słotówke. :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~mi  2006-07-24 00:51:18  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    dokladnie, kupia za zlotowke i dadza ci 42 doladowania po 30 zlotych hieh :))))))) ale sie ubawilem :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~janczer  2006-07-24 10:41:42  host: dpg42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie wciąż najlepszą ofertą na mic jest Era Fun. Między innymi dlatego, ze mają tam duży wybór telefoników za złotówke i erajednostki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~dt  2006-07-24 12:17:58  host: abql1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kontrakt nie jest czasowy a na ilosc doladowan co daje mixowi Plusa wielka przewage. Moj kumpel 36 doladowan wyrobil w 9 m-cy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~iu  2007-01-03 17:54:41  host: ehp114.internetdsl.tpnet.pl

    helko gnoje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2007-01-29 13:26:47  host: aqm74.internetdsl.tpnet.pl

    extra masz racje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~amica_ax  2007-03-09 23:14:20  host: 80.51.175.174

    ciulowe telefony jak dajom jakiesi telefony to nie takie chujowe mix plus postarajcie sie!!! :-)