Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny roamingu w Orange

Nowe ceny roamingu w Orange

orson_dzi 31 Marca 2016 10:27

8 3

Orange jest kolejnym operatorem, który zaprezentował nowe ceny w roamingu na terenie Unii Europejskiej, które będą obowiązywać od 30 kwietnia.



Cennik usług w roamingu w ofertach Orange na kartę:




Plan Połączenia wychodzące
(minuta)
Połączenia przychodzące
(minuta)
SMS MMS 1 MB transferu
Orange ONE 0,54 zł 0,05 zł 0,25 zł 0,45 zł 1,00 zł
Orange POP 0,54 zł 0,05 zł 0,30 zł 0,45 zł 1,00 zł
Orange YES 0,54 zł 0,05 zł 0,25 zł 0,45 zł 1,00 zł
Nowe Orange GO 0,54 zł 0,05 zł 0,28 zł 0,55 zł 1,00 zł
Orange SMART 0,54 zł 0,05 zł 0,30 zł 0,65 zł 0,35 zł
Orange FREE na kartę 0,54 zł 0,05 zł 0,30 zł 0,65 zł 0,35 zł


Ceny w ofertach abonamentowych i Mix dla klientów biznesowych oraz indywidualnych są zależne od planu taryfowego. Szczegóły znajdują się w poniższych załącznikach.

Zobacz: Nowy cennik usług roamingowych w abonamentach indywidualnych Orange
Zobacz: Nowy cennik usług roamingowych w abonamentach biznesowych Orange
Zobacz: Nowy cennik usług roamingowych w ofertach na kartę Orange

Zobacz: Nowe ceny w roamingu Virgin Mobile
Zobacz: Nowe ceny roamingu w T-Mobile
Zobacz: Nowe ceny w roamingu Play i Red Bull Mobile

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | roaming

w sumie: 21
  • 0

    2.  2016-03-31 10:39:10

    @1 Eee... nie pytaj, sam nie mam pojęcia jak to było możliwe ;) .

  • 0

    3. ~gość  2016-03-31 10:43:11  host: 195.242.138.60

    @2 Spoko spoko :-) Każdemu może się przytrafić :-) Pozdrawiam mój ulubiony portal :-)

  • 0

    4.  2016-03-31 10:46:05

    Cewe to centralny magazyn Orange ;) Pewnie @orson_dzi o nim myślał podczas pisania :D

  • 0

    5.  2016-03-31 10:49:10

    A może by tak szanowna redakcja wysiliła i napisała w jakich krajach to obowiązuje???

  • 0

    6.  2016-03-31 11:02:40

    @4 Jak już się czepiamy, to CEWA ;)

  • 0

    7. ~www  2016-03-31 11:24:01  host: 212.160.172.87

    @6 *CEVA

  • -2

    8.  2016-03-31 11:35:02

    Czy mi się wydaje, czy jest znacznie drożej niż w T-Mobile?
    Połączenie wychodzące: 0,54 (Orange) vs 0,25 (T-Mobile)
    Internet: 1,00 (Orange) vs 0,25 (T-Mobile)
    Pod uwagę brałem aktualne taryfy.

  • 0

    9.  2016-03-31 11:44:40

    a jakieś pakiety na MB czy rozmowy są dostępne? Choć w sumie przy tych stawkach obejdzie się i bez.

  • 1

    10.  2016-03-31 11:47:30

    Irytujący jest fakt, że ceny rozmów międzynarodowych wykonywanych z Polski są ZNACZNIE droższe niż rozmowy w roamingu UE.

  • 1

    11. ~K  2016-03-31 12:09:05  host: public-gprs7428.centertel.pl

    Do 10. Dzięki temu VoIP jeszcze całkiem nie umarł.

  • 0

    12. ~Yaro  2016-03-31 12:10:13  host: 109241131235.warszawa.vectranet.pl

    Przecież jest błąd w tabelce! MMSy ODBIERANE od zawsze w Orange były bezpłatne i nadal tak jest wg. cennika http://tlp.is/9if

  • 0

    13.  2016-03-31 12:12:00

    @12 Masz rację, poprawione.

  • 0

    14. ~  2016-03-31 12:24:42  host: 145.247.13.140

    Można jeszcze tabelkę w ofercie na abonament?

  • 0

    15.  2016-03-31 12:59:28

    @14 Masz w cenniku. Niestety dla samego abonamentu trzeba by robić co najmniej trzy tabele, które byłyby zwyczajnie potężnych rozmiarów.

  • 0

    16. ~Krzysztof  2016-03-31 13:09:35  host: axr149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, są pakiety
    3zł = 50MB (3 dni)
    15zł = 300MB (7 dni)
    http://tlp.is/9ih

  • 2

    17. ~MMM  2016-03-31 13:55:02  host: 89-79-124-149.dynamic.chello.pl

    Operatorzy nas oszukują, regulator UE ma to gdzieś, bo o naszym lokalnym UKE trudno przy obecnym składzie nawet myśleć!
    Jeśli mam w Plusie taryfę z darmowymi rozmowami, to maksymalnie mam płacić 25gr za wychodzace, a Plus życzy sobie 54gr, bo w cenniku traktuje bez limitu jako promocję. Rozumiem, stosuje główny cennik, gdzie minuta to 29gr, ale tam mam 1000 bezpłatnych minut! Dlaczego więc nawet uwzględniając odwieczną kombinację Plusa z promocjami te 1000 minut znika?!
    Inni operatorzy (tu np. Orange) stosuje uczciwą praktykę, ale Plusem powinni się zająć - tylko kto?! Portale mają to gdzieś, regulator gdzieś, a my możemy sobie najwyżej narzekać :-(

  • 1

    18.  2016-03-31 14:15:10

    W mojej taryfie stawki podrożały.. Lipton..

  • 0

    19. ~MMM  2016-03-31 14:33:58  host: 89-79-124-149.dynamic.chello.pl

    Bo to kolejny bubel prawny. Zamiast zwyczajnie napisać, że rozmowa ma kosztować tyle samo co w kraju z uwzględnieniem wszystkich dodatkowych korzyści itp. do 2017r z dopłatą w ustalonej kwocie, to oni dali operatorom furtkę do podwyżek. Wiadomo, że regulatorzy grają do tej samej bramki co operatorzy. Tym sposobem ma być tak samo, a za rok będzie w kraju 0zł a w UE 25gr - niby niewiele, ale jednak.

  • 0

    20.  2016-03-31 14:39:16

    @MMM W Orange też masz 0,54 PLN za wychodzące, w T-Mobile jest 0,25

  • 0

    21. ~Krzysztof  2016-03-31 20:09:31  host: axr149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę rozczarowujące te ceny, ale w mojej taryfie jest 5gr za odebraną rozmowę i 35gr za MB danych więc już się da korzystać z telefonu za granicą.

Dodaj swoją opinię