Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny pakietów internetowych w Virgin Mobile

Nowe ceny pakietów internetowych w Virgin Mobile

sirmark 26 Lutego 2013 01:36

13 0

Od 26. lutego Virgin Mobile wprowadza nowe ceny pakietów transmisji danych. W nowej promocji ceny zostały obniżone i są zgodne z tabelą.

Pakiet Cena Ważność pakietu Kod aktywacyjny
25 MB 2 zł 30 dni *222*212*1#
100 MB 5 zł 30 dni *222*213*1#
200 MB 7 zł 30 dni *222*214*1#
500 MB 12 zł 30 dni *222*215*1#
1 GB 19 zł 30 dni *222*216*1#





W jednym czasie użytkownik może mieć aktywne pakiety różnego typu. Ważność pakietów nie sumuje się i obowiązuje data ważności ostatniego pakietu.

Zobacz: regulamin promocji "Nowe Pakiety Internetowe"

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 63
  • -5

    49. ~cbool  2013-02-26 10:28:14  host: bhc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest cennik vectone http://www.vectonemobile.pl/View/Rates/NationalRates.aspx

  • 4

    50.  2013-02-26 10:41:56

    DO cbool !!!!jak będzie już oficjalnie DOSTEPNA ta sieć vectonemobile TO WTEDY NAPISZ !!!! a nie tu spamujesz coś czego n jeszcze nie ma w POLSCE!!!!!!

  • 5

    51.  2013-02-26 10:45:08

    Niektórzy porównują ceny do ofert Play z krótką ważnościa konta, a należałoby porównać do ofert z roczną ważnością, a wtedy Virgin jest lepszy.

  • 5

    52.  2013-02-26 11:07:08

    Ceny bardzo dobre, sam korzystam z fresha i ich pakietów neta które są droższe. Ludziom to nie dogodzi, wprowadzili tańsze pakiety to dalej źle bo w play jest 1gb za 10pln, no tak ale w play musisz utrzymywać ważność wychodzących więc te 200pln na rok trzeba wydać. a to że lejka nie ma, jeju już ponad rok korzystam ze smartfona z pakietami bez lejka i jeszcze nigdy nic się złego nie stało, jak ktoś jest kumaty to sobie poradzi z tym. A kombinacje z dual sim i aero to głupota wg mnie.

  • 3

    54.  2013-02-26 11:09:55

    Zrobiła się bardzo dobra oferta, 0,19gr minuta , pakiety netu ok, 2013 smsów za free. Brakuje pakietu na wzór sd w play, po własnej sieci, ale może z czasem się doczekamy.

  • 4

    55. ~  2013-02-26 11:21:37  host: host-212-67-147-64.cable.net-inotel.pl

    w Virgin jedno jest zajebiste: kupuję sobie 1gb na 30 dni, po 29 dniach widzę że mi zostało 500MB...więc co robię? kupuję pakiet 25 MB za 2 zł!!! Automatycznie moje 500MB jest przedłużone o 30 dni! aż dziwne że nie ogłaszają tego wszędzie dookoła!

  • 0

    56. ~  2013-02-26 11:26:25  host: ip-93-154-135-192.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @30, powodzenia z obsługą gwarancyjną...

  • 1

    57. ~  2013-02-26 11:27:22  host: ip-93-154-135-192.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @47, jakie znowu badania? Jestem przeciętny Nowak i przez fona z udostępnionym połączeniem zużyłbym jakieś 6-8 GB / mc.

  • -4

    58. ~bul-bronisław  2013-02-26 11:36:54  host: ip-151-248-33-102.free.aero2.net.pl

    troche to taktowanie co 1 mb nie chalo

  • 3

    59.  2013-02-26 11:58:43

    Jak to jest z taktowaniem? - W regulaminie nie ma o tym ani słowa. Regulamin mówi, że w sprawach nieuregulowanych zastosowanie ma cennik usług, a tam jest zapis: "Opłata za przesyłanie danych w kraju naliczana jest za każde rozpoczęte 5 kB". Czy ktoś testował i wie jak wygląda rozliczenie pakietu?

  • 5

    60. ~yul69  2013-02-26 13:30:30  host: v48-12.opera-mini.net

    Oto info z CMOK ,,, (1 str.) Witam serdecznie, W ofercie pakietów internetowych zmieniła się wyłącznie cena. Pakiety dalej są rozliczane co 5 kb. Jeśli masz pytania, zadzwoń na nasz darmowy numer *222 w sieci Virgin Mobile lub +48 799 555 222 z telefonu innej sieci (opłata według cennika operatora). Czekamy na Ciebie również na Facebooku. Znajdź Virgin Mobile Polska i zobacz, co u nas słychać. Pozdrawiam, Sebastian, Zespół Obsługi Klienta Virgin Mobile Polska virginmobile... ,,,

  • 1

    63.  2013-02-26 14:49:52

    55 - mam nadzieję, że masz rację. Sprawdzę to sobie. Jeśli tak, to byłoby super.

  • 1

    64. ~amigo  2013-02-26 15:31:26  host: 80.72.44.64

    Teraz za 1 gr mamy w podstawowej ofercie 5 kb, a w pakietach za 2 zł mamy 25 MB to jak to drogo ludzi. Co tam Play co TAM WIDMO Vectone ważne co jest w VM.

  • 1

    65. ~  2013-02-26 16:58:59  host: 83.218.109.208

    w miarę tanie pakiety z taktowaniem co 5kb no to wygląda nie najgorzej - szczególnie że inni (poza mbank mobile gdzie mają takt co 1 kb) mają taktowanie co 100kb wychodzi przyzwoita oferta. Jeszcze jakby dali darmowe rozmowy i smsy wewnątrz sieci VM za free to byłoby fajnie. A tak to jest tylko przyzwoicie

  • 1

    66.  2013-02-26 17:39:54

    a akurat wykupiłem 500 mb w play /zapas na 2,5 msc/ jakbym wiedzial ze virgin tak zaszaleje, to bym tylko dokonczyl to co mam na koncie i bez zastanowienia sie przenosil :)

  • 1

    67. ~mnm  2013-02-27 04:01:46  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    63 Toms@ w playu jest tak samo i to od początku pakietów netowych,przedłużasz 1 pakiet jak kończy się jego ważność a masz jeszcze mb innym pakietem,i mb się sumują,a data ważności wydłuża się o ten nowy pakiet danych.. 45 agentg @ nie do końca ,heyah ma co prawda w cenniku 2 gr za 100kb ale rozlicza za równowartość 3mb i tyle ściąga z konta za każdorazowe połączenie z netem,potem w ciągu 24 godzi zwraca nadwyżkę (jak była)ale z tym to dość różnie bywa,ogólnie w t-mobile i heyah baz aktywnego pakietu neta nawet strach użyć przeglądarki,bo ich system rozliczania danych jest zwyczajnie do d....Dużo lepiej jest w lyca mobile tam jest nie tylko w cenniku 2gr za 100kb ale tyle się płaci faktycznie,przetestowane w praktyce ,z tym ze ceny za pakiety mb i same pakiety są nędzne...A jeszcze taniej ma ofnk bo 1gr za 100kb z tym ze stawka za smsa i rozmowy jest mało opłacalna(29gr za min. i 20gr za smsa) choć na upartego można używać i do rozmów i do smsów ,w ramach desperacji... 13 wiek @ taa ale musisz doładowywać 25zł co m-c albo 50 co 3 m-ce(lub więcej) a w VM doładowujesz kiedy brakuje ci kasy a nie bo termin ważności się kończ, te ceny można porównać tylko z PNK RWK i stawka podstawowa jest tansza ,są bonusy za doładowania (bez fejsa itp.koszmarków by dostać bonusa itp.pakiet)a teraz ceny za pakiety danych są lepsze niż w playu no i tankowanie 5kb w rozliczeniu tak dobrze nie ma żaden duży op..

  • 2

    68. ~asf  2013-02-28 15:55:58  host: host-81-190-153-94.olsztyn.mm.pl

    Bardzo dobra oferta dla tych co cenią tanie gadanie, darmowe SMSy i tani internet w pakietach.

  • 0

    70. ~lolek77  2013-03-04 19:29:56  host: user-46-112-203-220.play-internet.pl

    hej . jestem nowa w virgin play i mam pytanie . bardzo duzo smsuje i interesuje mnie czy sa jakies pakiety smsow bo jesli mam 2013 smsow na caly rok to jestem pewna ze wykorzystam je w czasie duzo krótszym niz rok i co dalej ?

  • 0

    71. ~  2013-03-04 19:37:53  host: v55-09.opera-mini.net

    70 To zmienisz sieć, bo nie ma pakietów sms...

  • 0

    72. ~Lech  2013-04-04 20:42:33  host: ejs242.internetdsl.tpnet.pl

    @bolek2004 Oferta Play internet w telefonie II 100 MB 7 zł 200 MB pierwszy miesiąc za darmo potem 9 zł/m-c 500 MB 15 zł 1 GB 25 zł nigdzie nie widzę 1GB za 10zł zmieniła się oferta??

Dodaj swoją opinię