Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny modemów w Orange dla Firm

Nowe ceny modemów w Orange dla Firm

WitekT 31 Października 2005 15:37

0 0

Orange dla Firm od 28. października wprowadził obniżone ceny modemów dostępnych w ofercie Bussines Everywhere.

Bussines Everywhere 100 MB

W ramach promocji abonent ma prawo do nabycia jednego z zestawów:

W skład Zestawu I wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere 100 MB,
karta modemowa PCMCIA SonyEricsson GC75 obsługująca technologie GPRS, w promocyjnej cenie 120,78 zł z VAT (poza promocją 1096,78 zł z VAT).

W skład Zestawu II wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere 100 MB,
karta modemowa PCMCIA SonyEricsson GC85 obsługująca technologie EDGE oraz GPRS, w promocyjnej cenie 364,78 zł z VAT (poza promocją 1462,78 zł z VAT).

W skład Zestawu III wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere 100 MB,
karta modemowa PCMCIA SonyEricsson GC89 obsługująca technologie EDGE, GPRS oraz WLAN, w promocyjnej cenie 425,78 zł z VAT (poza promocją 1828,78 zł z VAT).

W skład Zestawu IV wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere 100 MB,
modem Techlab ED77 ze złączem USB obsługujący technologie EDGE oraz GPRS, w promocyjnej cenie 303,78 zł z VAT (poza promocją 1462,78 zł z VAT).

Business Everywhere GPRS

W ramach obowiązującej od 28. października promocji Business Everywhere GPRS abonent Orange dla Firm ma prawo do aktywacji numeru abonenckiego działającego w promocyjnym planie taryfowym NowyVAR, z aktywną usługą Business Everywhere GPRS oraz nabycia zestawu w skład, którego wchodzi:
Bussines Everywhere 100 MB,
karta modemowa PCMCIA Sony Ericsson GC75 w promocyjnej cenie 59,78 zł z VAT (poza promocją 1096,78 zł z VAT).

Abonent Orange dla Firm, który nabył Zestaw w ramach Promocji, ma możliwość korzystania z usługi Business Everywhere GPRS, na warunkach opisanych poniżej:
usługa umożliwiająca nieograniczony dostęp do Internetu w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN: Internet,
abonament miesięczny 49 zł (59,78 zł z VAT),
aktywacja usługi bezpłatna.

Abonament obejmuje opłaty za możliwość nieograniczonego dostępu do Internetu w ramach sesji GPRS przy ustawieniach APN: internet realizowanej na terenie Polski. Połączenia wykonywane z wykorzystaniem operatora roamingowego powodują naliczenie opłat zgodnych ze stawkami roamingowymi danego operatora.
Business Everywhere EDGE

W ramach promocji od 28. października Business Everywhere EDGE abonent Orange dla Firm ma prawo do nabycia jednego z zestawów:

W skład Zestawu I wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere EDGE,
karta modemowa PCMCIA SonyEricsson GC85 obsługująca technologie EDGE oraz GPRS, w promocyjnej cenie 59,78 zł z VAT (poza promocją 1462,78 zł z VAT),
promocyjna usługa Orange Hotspot.

W skład Zestawu II wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere EDGE, karta modemowa PCMCIA SonyEricsson GC89 obsługująca technologie EDGE, GPRS oraz WLAN, w promocyjnej cenie 120,78 zł z VAT (poza promocją 1828,78 zł z VAT),
promocyjna usługa Orange Hotspot.

W skład Zestawu III wchodzi:
karta SIM z aktywowanym planem taryfowym NowyVAR,
usługa Business Everywhere EDGE,
modem Techlab ED77 ze złączem USB obsługujący technologie EDGE oraz GPRS, w promocyjnej cenie 59,78 zł z VAT (poza promocją 1462,78 zł z VAT),
promocyjna usługa Orange Hotspot.

Abonent Orange dla Firm, który nabył zestaw w ramach tej promocji, ma możliwość korzystania z usługi Business Everywhere EDGE, na warunkach opisanych poniżej:
usługa umożliwiająca nieograniczony dostęp do Internetu w ramach sesji EDGE/GPRS przy ustawieniach APN: internet,
abonament miesięczny 120,78 zł z VAT,
aktywacja usługi bezpłatna.

Abonament obejmuje opłaty za możliwość nieograniczonego dostępu do Internetu w ramach sesji EDGE/GPRS przy ustawieniach APN: internet realizowanej na terenie Polski. Połączenia wykonywane z wykorzystaniem operatora roamingowego powodują naliczanie opłat zgodnych ze stawkami roamingowymi danego operatora. APN oznacza nazwę punktu dostępu do sieci EDGE/GPRS.

NowyVAR

Zakup zestawu modemowego w ramach promocji Bussines Everywhere (BE Pakiet 100 MB, BE GPRS, BE EDGE) jest równoznaczny z aktywacją numeru abonenckiego w specjalnym planie taryfowym NowyVAR. Za każdy numer abonencki aktywowany w planie taryfowym NowyVAR abonent Orange dla Firm zostanie obciążony opłatami w wysokości:
aktywacja karty SIM - 61 zł z VAT,
abonament miesięczny - bezpłatny,
opłata za każdą rozpoczętą minutę połączenia głosowego - 2,44 zł z VAT,
opłata za wysłanie SMS - 0,20 zł z VAT.

Promocyjny plan taryfowy NowyVAR nie zawiera limitu bezpłatnych minut i SMS-ów. W przypadku połączeń międzynarodowych opłata zostaje powiększona o stawkę z cennika połączeń międzynarodowych w sieci Orange. W przypadku zakupu Zestawu w ramach promocji, abonent ma prawo aktywacji promocyjnej usługi abonamentowej Orange Hotspot, w promocyjnej opłacie abonamentowej 36,60 zł z VAT.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~esprite  2005-11-06 00:06:35  host: cpp153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    minuta połączenia głosowego 2.44 LOL!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet