Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny i telefony w Play

Nowe ceny i telefony w Play

WitekT 21 Czerwca 2007 16:47

0 0

Od 22. czerwca Play wprowadza do oferty dwa nowe telefony - Sony Ericssona W880i oraz Samsunga SGH-Z170. Ceny trzech dotychczas obecnych w cenniku telefonów obniżono.

SonyEricsson W880i będzie sprzedawany z kartą 1 GB, zaś Samsung SGH-Z170 - z 512 MB.

Potaniała Motorola KRZR K3 (w taryfie 50, 70, 100 i 150), Motorola RAZR maxx V6 (w 100 i 150) oraz Samsung SGH-Z630 (50, 70 i 100).




Poprzednio podany przez nas w tej wiadomości, jako wprowadzany do oferty, Samsung SGH-Z140 był błędem, bo chodzi o model Samsung SGH-Z170, co nie przeszkodziło jednak skopiować wiadomości innym stronom www, gdzie jako źródło widniało "własne". ;-)

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Play.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2007-06-21 17:13:16

    :D

  • 0

    10.  2007-06-21 17:22:10

    Tak, Play juz sie przyznal ze popelnil blad

  • 0

    11.  2007-06-21 17:51:39

    Te błąd z tym z140 to był w mailu z magazynów playa do salonów play germanosa więc nie koniecznie ktoś to musiał od Was skopiować.

  • 0

    12. ~sympatyczny  2007-06-21 17:55:28  host: chello081018196007.chello.pl

    kurde, tak patrze i patrze i nie wiem. Z170 ma ten wyswietlacz mniejszy niz Z370, czy po prostu zamontowany w "druga manke", znaczy obrocony o 90 stopni? jakies jeszcze roznice poza kamera, ktora w z370 i tak jest tak beznadziejna (w porownaniu z dobra nokia i dobrym se) ze nie ma najmniejszego znaczenia czy jest 1, 1.3 czy 2 mpix?

  • 0

    13. ~sympatyczny  2007-06-21 18:04:30  host: chello081018196007.chello.pl

    dobrze ze obnizaja ceny, ale wciaz zachowane sa glowne zalozenia poprzedniego cennika, to znaczy lapac ludzi na abonament za 100 i 150 dobrymi cenami telefonow, lapac ludzi na abonament 30 niskimi cenami najprostszych telefonow multimedialnych i generalnie maksymalnie zaniedbywac tych co by chcieli brac abonament 50 lub 70. (moze przeplaca za tela, a moze sie zdecyduja na "setke") w sumie trudno sie im dziwic, business is business.

  • 0

    14. ~BO  2007-06-21 18:28:56  host: 87-205-192-246.adsl.inetia.pl

    w poprzednim newsie pisałem, że oferta zostanie wprowadzona w piątek i miałem rację :D Rzeczywiście, szkoda że to nie K800i bo byłby na pewno tańszy niż w880. W erze w abo 80zł jest za 999zł :P

  • 0

    15.  2007-06-21 20:24:04

    A mam takie pytanie do znawców dlaczego Motorola K3 jest taka droga, przecież to normalny telefon multimedialny nie ma jakiś wystrzałowych parametrów chyba że się myle??:)

  • 0

    16. ~  2007-06-21 20:46:22  host: acwg39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15: bo jest podobna do v3maxx i v6 i mysla ze ludzie sie beda ot tak nabierac ze to niby to samo;>

  • 0

    17. ~bockajuniors  2007-06-21 23:19:23  host: aawc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to teraz nic tylko kaske zbierać na nowegop se ;) spoko jest...

  • 0

    18. ~bajobongo  2007-06-22 12:21:05  host: aawi61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny rzeczywiście spoko-szczególnie SE.Dobrze,ze wreszcie go wprowadzili.

  • 0

    19. ~SlimShady  2007-06-22 13:23:09  host: bzm90.internetdsl.tpnet.pl

    Chciałem się podzielić taką uwagą. Chce przejść z ERY do PLAY i byłem w punkcie mianowicie w Empiku, podpisałem dokumenty na przeniesienie numeru i pełnomocnictwo. Gość który mnie obsługiwał nie wiedział nic. Wysłał mnie do ERY żebym zrezygnował z umowy (na necie pisze że nie trzeba rezygnować bo oni się tym zajmują). Tego oczywiście nie trzeba robić bo podpisałem pełnomocnictwo i żeby tego było mało to czekam już z 1 miech a tu dzwoni do mnie babka z PLAY i mówi czy mógłbym jeszcze raz udać się do punktu bo papiery które podpisałem straciły warzność !!! DO DUPY OBSŁUGA !!!

  • 0

    20. ~Niunia  2007-06-22 16:28:07  host: 87-205-201-18.adsl.inetia.pl

    Slim Shady Trzeba było iść do salonu np. Play Geramanos, bo tam mają przynajmniej doświadczenie w tych tematach a w Empiku pracuja ludzie którzy wcześniej sprzedawali tam książki i gazety :) nie dziwne że gościu nic nie wiedział :P

  • 0

    21. ~w880  2007-06-24 02:13:32  host: aart6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie kupujcie w880i z playa, sprzedają wadliwe wersje przegrzewające się, czego nie da się zareklamować ;) Z kumplem połaszczyliśmy się ja i on mamy te same problemy, play nie reaguje, salon SE mówi że to nie jest podstawa do reklamacji. Nie dajcie się nabrać na te niskie ceny coś za coś !!!

  • 0

    22. ~jako  2007-06-24 10:28:04  host: aawd19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to dziwne..u mnie wszystko działa.

  • 0

    23. ~kicia  2007-06-24 14:37:13  host: 88.220.140.100

    #21 nie dziwne ze wam sie przegrzewaja, nowy telefon pewnie caly czas bawisz sie nim i trzymasz go w rece daj mu chwile ostygnac

  • 0

    24. ~Ewela  2007-06-24 21:29:14  host: dqh33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też kupiłam Sony Ericssona i wszystko dizała bez zarzutu...a spędzam z telefonem w ręku sporo czasu:)także nie może być mowy o żadnej wadliwej serii...

  • 0

    25. ~kaziu  2007-06-27 12:22:41  host: aavp20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do nowych telefonow,to w ofercie maja tez byc LG KU250 tylko niewiadomo kiedy.

  • 0

    26. ~martil  2007-06-28 18:56:47  host: gl88-23.master.pl

    Ludzie to jakaś paranoja z tym Play. Sprzedają telefony które dobrze wiedzą że mogą mieć błąd w oprogramowaniu uniemożliwiający wykonywanie połączeń. Konkretnie chodzi o Samsunga SGH Z400. Skąd to wiem? Bo panienka z BOK tak mi powiedziała jak starałem się dowiedzieć dlaczego nie mam zasięgu pomimo 4 kresek na telefonie. Paranoja!!! Tzn. że celowo wprowadzają w błąd reklamując się jako firma sprzedająca najlepsze telefony.

  • 0

    27. ~Alti  2007-08-14 09:06:29  host: 156.17.78.80

    Do playa nie da się przenieść z numerem. Byłem w kwietniu, podpisałem pełnomocnictwo i po 1mc straciło ważność. Zadzwonili do mnie z playa, przeprosili że się nie wyrobili i poprosili żebym jeszcze raz przyszedł podpisać. Podpisałem. W lipcu dostałem potwierdzenie z plusa że oddaja numer a play mnie poprosil o podpisanie umowy. Przyszedłem podpisać a im w kompie wyskakuje brak autoryzacji. Nikt nic nie wie dlaczego. Dzwonię do plusa czy mam czyste konto. Tak mam. Do ery w której byłem 100lat temu - też czyste konto a play nic nie wie dlaczego nie może ze mną podpisać umowy. Muszę teraz wracać do plusa i nie wiem czy z playa skorzystam wogóle....

  • 0

    28. ~Play  2007-12-25 03:37:52  host: adok178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Boże, jaka nagonka :) Play ma dobre oferty, więc STFU dzieci ne(0)range. Byłem w salonie gejostrady(&orange) i wiem jak bardzo monopolista nie szanuje Play. Piszcie dalej bzdury, teraz...

Dodaj swoją opinię