Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe ceny BSA w eTlinku

Nowe ceny BSA w eTlinku

WitekT 7 Kwietnia 2010 14:53

0 0

Pierwszy z operatorów świadczących usługi dla klientów Telekomunikacji Polskiej w oparciu o BSA zareagował na nową ofertę narodowego operatora. Jest nim eTop, działający pod marką eTlink w kilku strefach numeracyjnych wokół Warszawy.

Aktualne ceny usługi:

Umowa

12 miesięcy

24 miesiące

36 miesięcy

1 Mb/s

35 zł

35 zł

35 zł

2 Mb/s

42 zł

42 zł

42 zł

6 Mb/s

53 zł

44 zł

44 zł

10 Mb/s

59 zł

48 zł

48 zł

20 Mb/s

63 zł

53 zł

53 zł

Instalacja

59 zł (29 zł dla obecnych klientów eTlink)


Ceny usług przy umowie na 2 i 3 lata nie różnią.




Usługa jest dostępna w strefach numeracyjnych 22, 23, 24, 25, 29 oraz, częściowo, w 42, 46 i 83. Więcej szczegółów na stronie eTlink.pl.

Zobacz: regulamin promocji Super Tanio - Super Szybko na rok (plik .pdf; 266 kB).
Zobacz: regulamin promocji Super Tanio - Super Szybko na 2 lata (plik .pdf; 267 kB).
Zobacz: regulamin promocji Super Tanio - Super Szybko na 3 lata (plik .pdf; 267 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 2

    10. ~z  2010-04-07 16:11:08  host: 87-205-237-110.adsl.inetia.pl

    do 7 - bo oferta byłaby dziurawa? Oferują trzy okresy, to i dla każdej prędkości można podpisać zobowiązanie. Że to nie ma sensu i nie prznosi się to na niższą cenę? A i owszem, tylko czy ktoś kogoś do czegoś zmusza? Jeżeli klient sobie życzy to może brać na dłużej. W końcu ktoś może wyjść z założenia że internet moze podrożeć z czasem... lub że z jakiegoś powodu niższa prędkość przestanie być oferowana i nie da się jej odnowić itd. Powodów może być wiele.

  • 1

    11.  2010-04-07 16:15:00

    no tak, grunt to dostępność ;o)

  • 1

    12.  2010-04-07 16:57:50

    Zauważcie, że Etlink oprócz TP i innych BSA wymiótł tą ofertą kablówki w wolniejszych opcja :D

  • 1

    13. ~  2010-04-07 17:20:44  host: cmn191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku - TO powinna być wiadomość dnia, a nie ta o promocji na internet w TP :) !!!!!!!

  • -1

    14. ~  2010-04-07 17:24:21  host: t03-03.opera-mini.net

    Artykul sponsorowany?

  • 1

    15.  2010-04-07 17:31:17

    Artykyły sponsorowane zawsze stosownie podpisujemy i NIGDY nie publikujemy w wiadomościach, tylko w artykułach.

  • 1

    16. ~znawca  2010-04-07 17:33:50  host: chaos.tpnet.pl

    @12. W wolniejszych opcjach to raczej nie "wymietli" sieci kablowych, gdyż nadal należy doliczyć koszt utrzymania linii (29zł) lub niskiego abonamentu na WLR (32-35zł), ewentualnie zawieszenia linii (21zł). Za to w najszybszych opcjach to już wiele sieci kablowych "wymięka" (Aster w Wawie za 84zł to co najwyżej oferuje 2-4Mbps). Za 83zł (numer z TP przeniosłem do VoIP i doliczam opłatę za utrzymanie linii) mogę mieć prędkość 11-20Mbps. To już jest bardzo dobra oferta. Aktualnie taka opcja to dla mnie wydatek najmniej 99-129 złotych.

  • 1

    17. ~znawca  2010-04-07 17:46:56  host: chaos.tpnet.pl

    @16cd. Mała poprawka: Wcześniej taka opcja to dla mnie wydatek co najmniej 99-129 złotych.

  • 1

    18. ~  2010-04-07 18:20:35  host: 94.254.220.167

    do 6, masz zawieszone jednostronnie, więc odpowiedź brzmi TAK

  • 1

    19. ~nick  2010-04-07 18:28:04  host: 109.243.182.15

    Oferta zepsuta przez to co jest w tabelce ujęte w nawiasy. Skoro obecni klienci korzystają to znaczy że już mają wykonaną instalację i płacenie powtórnie za to samo jest zwykłym wyłudzaniem pieniędzy.

  • 1

    20. ~vini  2010-04-07 18:51:12  host: 80.72.44.17

    Mam internet poprzez eTlink od dobrych 2 lat. Wcześniej też były bardzo dobre cenowo propozycje. Bezproblemowe działanie, zero zbędnych formalności i po prostu życzliwi ludzie. Jeśli ktoś się zastanawia - z czystym sumieniem polecam.

  • 1

    21. ~z  2010-04-07 19:01:09  host: 87-205-25-61.ip.netia.com.pl

    do 19 - owszem, źle to wygląda, choćby opłata instalacyjna wynosiła i 200zł - byłoby sporo taniej niż w tp... Czekam tylko kiedy (czy?) Multimo odpowie i obniży ceny. Na Netię nie liczę, bo już dawno zrezygnowali ze sprzedaży BSA, skupiając się na LLU którego niestety nie mam :-(. Jak inaczej nazwać fakt wycenienia 2Mbps po kablu TP tak jak 20Mbps w Etlink? Rozumiem skale, marże itd., ale przecież etlink nie dopłaca do tego interesu, prawda? No i Netia ma jeszcze spore przychody z abonamentu (tepsianą praktyką 50zł)

  • 1

    22. ~  2010-04-07 19:13:51  host: 62.152.156.191.dsl.dynamic.eranet.pl

    Netia nie zmieni cen bo BSA juz pochowali...Multimo pewnie do paru dni da nowy cennik...

  • -1

    23. ~  2010-04-07 22:02:56  host: chello089077162156.chello.pl

    Nie da

  • 1

    24. ~adixm  2010-04-08 00:38:03  host: public45334.xdsl.centertel.pl

    Z BSA jak mamy na kogoś liczyć to jedynie faktycznie można liczyć na multimo, orange niedawno obniżyło ceny i watpie zeby to zrobili ponownie, Era to jak zawsze jesli chodzi o ceny to 100 lat za murzynami, Multimo tez niedawno obnizylo ale moim zdaniem zrobia to ponownie.Takie ceny jak ma etlink to juz dla mnie pełna satysfakcja - moim zdaniem to sa dobre realne ceny.

  • 1

    25. ~  2010-04-08 05:16:16  host: bbp32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieję, że na dniach coś podobnego odpali multimo, z rabatem na cały okres umowy a nie przez pierwszy kilka miesięcy.

  • -1

    26.  2010-04-08 09:08:32

    Multimo wprowadziło niedawno nowe promocje i nie ma co liczyć że coś się zmieni. Etlink to operator który działa tylko w centrum kraju a multimo w całej Polsce więc mało prawdopodobne by obniżyli ceny bo ponoszą zupełnie inne koszty.

  • 1

    27. ~  2010-04-08 09:17:18  host: 62.152.150.186.dsl.dynamic.eranet.pl

    maniek ...Jasne ze bedzie w Multimo obnizka...przeciez w opcji 10 Mb/s i 20 Mb/s sa teraz drozsi niż TP SA...Matematyka ...to proste:)

  • 1

    28. ~adixm  2010-04-08 09:32:01  host: public45334.xdsl.centertel.pl

    Niee rozumie do końca Waszego problemu przeciez zawsze można wpłacać od pierwszego miesiaca srednia kwote jaka wyjdzie za uzytkowanieinternetu w trakcie calej umowy, przeciez kazdy ma osobny numer konta na ktory wplaca pieniadze w czym problem?

  • 1

    29. ~koko  2010-04-08 12:34:42  host: aejf117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny piękne. 20 mb/s dla każdego:)) a jak ktoś chce tylko do gg to 1mb/s ma za bardzo małe pieniadze:) Oczywiście w praktyce pewnie tak rózowo nie będzie.

Dodaj swoją opinię