Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Play

Nowe cenniki telefonów w Play

sirmark 25 Stycznia 2008 19:47

0 0

Od 28. stycznia Play wprowadza do oferty dwa nowe telefony. Prezentujemy cenniki wszystkich ofert.



Do oferty zostają prowadzone telefony: Samsung SGH-J750 oraz SonyEricsson K850i.


Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2008-01-26 08:59:41

    G800 bedzie w Erze podobnie jak Samsung Armani i J700...

  • 0

    17. ~pablo  2008-01-26 09:17:09  host: aauq32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    forest to nielepiej kupic n95 za gotowke lub na raty i miec na karte.lepiej wychodzi i niejestes zwiazany z siecia umowa

  • 0

    18.  2008-01-26 09:59:42

    @xyz. Żenada i absurd to jest cena telefonów bez umowy u innych niektórych operatorów, np. w Erze. Sprawdź sobie np. cenę Nokii N95 i porównaj z cenami w sklepach. Wtedy zobaczysz różnicę w cenach i to nie kilkuzłotową a kilkutysięczną!!

  • 0

    19.  2008-01-26 10:24:55

    drogo :/ jak narazie :/ est w Play-u

  • 0

    20. ~pablo  2008-01-26 10:31:16  host: aauq32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlatego kupuje sie nokie n95 nowa w sklepie z komorkami za 1600 zł :D bez simlocka a nie w salonach komorkowych

  • 0

    21. ~Forest  2008-01-26 11:11:03  host: 77-253-141-219.adsl.inetia.pl

    pablo, ja bezpośrednio w PLAY nie kupuje ;) Tylko u kumpla w komisie do którego przybywają nówki zakupione w abonamencie ;) Jak jest sim to mam znacznie taniej. Tak samo kupiłem N73ME z siecią na PLAY :)

  • 0

    22.  2008-01-26 11:34:53

    "Prezentujemy cenniki we wszystkich ofert." bratkuje "ach" ;)

  • 0

    23.  2008-01-26 11:48:42

    mail: fixed, dzięki! Choć w trochę inny sposób niż proponowałeś. ;)

  • 0

    24.  2008-01-26 13:11:22

    Cena k850i bardzo kiepska :/ - wychodzi na to ze Play najwiecej doklada do niego w taryfie za 30zl :D - bo w drozszych taryfach zamiast znacznie byc tanszy dla klienta jest niewiele tanszy od 30tki .

  • 0

    25.  2008-01-26 17:40:55

    całą pense by trzeba wydać na telefon w abo. Nienormalny kraj... :D

  • 0

    26.  2008-01-26 18:13:17

    24. Sprawdź ceny w promocjach Ery są znacznie wyższe w porównaniu do cennika play.

  • 0

    27. ~dzejson  2008-01-26 18:48:51  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    jest nowa promocja w play - pakiet narciarski napiszcie o tym

  • 0

    28. ~te`  2008-01-26 19:41:15  host: ztpnet-79-043.ztpnet.pl

    Fotki faktycznie robi duzo gorsze od Nokii ale wzornictwo tej drugiej cegly pozostawia dla mnie wiele do zyczenia... ;) Szkoda, ze taka zaporowa cena chociaz jakby pokombinowac, wziasc np e51, sprzedac i dolozyc... wyszloby mnie pol tej ceny... ;P

  • 0

    29. ~idea  2008-01-26 22:28:08  host: acfa211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sieci neonet-se k850i koszt.1299zl bez simloka!!!!!!!!!!!!play w kulki grasz

  • 0

    30. ~  2008-01-26 22:49:10  host: 088156032215.ols.vectranet.pl

    #29 To kup go w neonecie, albo na Allegro jeszcze taniej. Może porównasz z cenami u pozostałych operatorów, a nie z cenami ze sklepu.

  • 0

    31.  2008-01-27 11:03:02

    SE K850 rzeczywiscie niewiele dotowany, ale wazne ze jest juz w ofercie

  • 0

    32. ~Forest  2008-01-27 12:05:31  host: 77-253-144-255.adsl.inetia.pl

    W sumie początki zawsze są złe. Z czasem jeszcze stanieje się założę.

  • 0

    33. ~xxx  2008-01-27 19:02:44  host: emn52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podobno 2008 rok ma być rokiem transmisji danych w Play... jestem ciekawy co z tego wyniknie i za ile.

  • 0

    34. ~mirss  2008-01-27 19:39:10  host: ip-83-2-86-64.static.xcore.pl

    internet i telefon pley dom w dobrej cenie .

  • 0

    35. ~AI  2008-01-28 07:39:14  host: adkb139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i jak zwykle linki w wersji mobilnej nie dzialaja...

Dodaj swoją opinię