Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Play

Nowe cenniki telefonów w Play

sirmark 17 Stycznia 2008 22:59

0 0
Od 18. stycznia Play zmienia ceny większości telefonów w swoich ofertach.

Zmiany dotyczą wszystkich ofert zarówno abonamentowych dla klientów prywatnych i biznesowych, jak i prepaidow oraz ofert mix. Obniżki cen sięgają nawet 300 zł

Play rozpoczyna także nową kampanię marketingową oraz wprowadza promocję "Playfon", o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 96
  • 0

    77.  2008-01-19 10:45:16

    75. Najpierw piszesz, że dziwi cię, iż każdy podaje opcję najkorzystniejszą a potem robisz to samo. Już z tysiąc razy tu napisano, że nie ma oferty idealnej bo każdy ma inny profil dzwonienia. Ja też nigdy nie napisałem, że Play jest najlepszy albo najtańszy. Sam używam i jestem bardzo zadowolony. Dlaczego? Bo za ok80zł/mies gadam 10 godzin i co najistotniejsze do różnych operatorów i tyle. Nawet jeszcze złotówki zostają więc sobie z internetu korzystam mimo, że drogo ale co mi tam! Ponadto mam 2 aktywacje w era bines20 i całą rodzinę co ma TT więc do nich dzwonię za 1gr. a z tego co zostaje doładowuję im konta.

  • 0

    78.  2008-01-19 10:57:30

    DejwiD. Polecam lekturę: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/2534/2595181.pdf zanim znowu coś napiszesz głupiego. Zapomniałeś, że 50zł aktywacja z czego 25zł możesz wykorzystać w pierwszym pełnym miesiącu, a w niepełnym nie masz podwojenia. Po drugie Jak zarzucałeś dla Play, że jest tanio tylko jak się wykorzysta to co w abo bo poza abo drożej. To jak przeczytasz regulamin jak ci podałem wyżej to się dowiesz, że orange podwaja ci to co masz w zobowiązaniu, więc jak wykorzystasz to masz stawkę 60gr a do Play 80. Policz sobie wszystko (jeśli potrafisz) i dopiero później pisz.

  • 0

    79.  2008-01-19 11:14:42

    chyba w ogole sie nie znasz na ofertach orange. jak ktos wykorzysta kwote zobowiazania w mixie to nie ma na koncie juz nic. wiec nie dzwoni :) chyba, ze doladuje konto (ale tutaj nadal moze wykupic dodatkowe pakiety). to mi nowosc napisales.. aktywacja :D nawet poprawnie nie potrafiles tego przepisac. bo nie w miesiac tylko do konca pierwszego okresu rozliczeniowego. czyli masz te 25 zl na kilka dni od momentu aktywacji numeru, pozniej dochodzi ci kwota zobowiazania i masz sume na koncie. mozemy juz skonczyc ta dyskusje?? do niczego ona nie prowadzi, a tylko sie osmieszasz..

  • 0

    80.  2008-01-19 11:36:59

    1.Rzeczywiście nie znam się na ofertach orangutana. 2.cytuję: "..do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.." Więc to nie ja tylko ty nie potrafisz przepisać bo ci zginęło "pełnego". 3.Jesteś pracownikiem orangutana? To sam się ośmieszasz bo nie znasz własnej oferty;-)) 4.Co do aktywacji to nie nowość tylko trzeba dodać do kosztów. Fakt, kończmy bo betonu się nie przekona....

  • 0

    81.  2008-01-19 13:09:30

    1. to sie na ich temat nie wypowiadaj bez gruntownego zapoznania sie z oferta. 2. jezeli widzisz roznice miedzy do konca okresu rozliczeniowego, a do konca pelnego okresu to gratuluje. szkoda, ze nie widziales wczesniej roznicy miedzy miesiacem, a okresem rozliczeniowym. przynajmniej mam powod do dumy, ze juz cie nauczylem podstaw ofert orange. 3. mozesz mi zacytowac moje wypowiedzi, w ktorych jak sam twierdzisz, nie znam oferty. 4. czy inni operatorzy nie maja kwoty aktywacyjnej?? chyba w erze mozna sie targowac i moze ona zejsc do zlotowki. a tak poza tym to podoba mi sie twoje podsumowanie.idealnie do ciebie pasuje.

  • 0

    82. ~  2008-01-19 13:29:27  host: akm144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CO do Orange i calej grupy tp to posiadanie aktywacji czy abonamentu tej sieci jest wielkim obciachem!

  • 0

    83.  2008-01-19 13:56:25

    ~82. kto jest twoim providerem??

  • 0

    84. ~skalarek  2008-01-19 15:27:15  host: 212.122.214.240

    #83 on czuje ten obciach ;) I ja go rozumiem. Mieć abo w Orange to jest rzeczywiście obciach...

  • 0

    85.  2008-01-19 20:27:08

    81. 1.Nie zamierzam się uczyć żadnej z ofert orangutana bo z niej nie skorzystam. 2.Naprawdę jesteś głupszy niż myślałem bo ja różnice widzę między pierwszym a pierwszym pełnym bo pierwszy okres jest nie pełny. 3.Cytat twego posta: "czyli masz te 25 zl na kilka dni od momentu aktywacji numeru" Więc w końcu pełny okres rozliczeniowy ma w orange kilka dni??? To gratuluję pracodawcy! Miesiąc a okres rozliczeniowy wynosi tyle samo dni i w uproszczeniu większość ludzi tak mówi. 4.Co do aktywacji to Play od abo 40 w górę nie ma aktywacji. Poczytaj trochę na temat oferty konkurencji i wtedy dyskutuj. A może lepiej nie czytaj bo się załamiesz....

  • 0

    86.  2008-01-19 20:29:40

    A i Play mix też nie ma opłaty za aktywację...

  • 0

    87. ~  2008-01-20 09:13:56  host: wipemy.info

    Jak zwykle w Play jest najtaniej. Jak to dobrze być w najtaniszej sieci w Polsce!!! Play hte best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    88. ~hehehe  2008-01-20 14:26:09  host: 80.51.91.252

    najtaniej = sieć dla biednych heh ;)

  • 0

    89. ~skalarek  2008-01-20 15:22:10  host: 212.122.214.240

    #88 bidoku żebyś ty tylko miał taki telefon jak te w Play ;)

  • 0

    90. ~hehehe  2008-01-20 20:57:39  host: 80.51.91.252

    a mom... ;)

  • 0

    91. ~  2008-01-21 19:04:48  host: 72.46.130.23

    @71: dlaczego obrażasz innych użytkowników?

  • 0

    92. ~  2008-01-21 19:06:27  host: 72.46.130.23

    @85: j.w.

  • 0

    93. ~  2008-01-21 20:27:09  host: 80.51.91.252

    a ty mądralo dlaczego w innym newsie piszesz o drogich taktakowcach? to również obraźliwe. http://www.telepolis.pl/news.php?id=10324

  • 0

    94. ~on  2008-01-22 09:42:13  host: cerber.gddp.lublin.pl

    88. ~hehehe 2008-01-20 14:26 80.51.91.252 najtaniej = sieć dla biednych heh ;) - nie dla biednych ale może nie każdy che frajerzyć i wydawac kupe kasy jak może mieć podobne usługi w play z niższa cenę.

  • 0

    95. ~  2008-01-26 20:51:51  host: bxl201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era to najwięksi złodzieje i krętacze.Takie sieci powinno się zlikwidować.Dziwię się tym wszystkim zaślepieńcom Ery.Kiedyś może tak ale obecnie to najgorsza sieć na rynku.Tylko na obecny czas Play.

  • 0

    96. ~aaa  2008-01-27 17:13:03  host: 193.111.144.162

    Dejwid dziecko spać idź

Dodaj swoją opinię