Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Play

Nowe cenniki telefonów w Play

sirmark 4 Stycznia 2008 21:36

0 0
Od 7. stycznia Play zmienia ceny niektórych telefonów w swoich ofertach.

W ofercie abonamentowej i w Mix-ie podwyższono cenę telefonu Samsung SGH-L760. Natomiast w ofercie abonamentowej i ofercie dla firm obniżono cene telefonu SonyEricsson K530i . W ofercie dla firm podwyższono także wszystkie ceny telefonów z 1 grosza na 3 grosze.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~  2008-01-06 21:37:22  host: p01-04.opera-mini.net

    Ja powiem Wam tak.. Mam z400 w Play i wszystkie aplikacje typu gg bądź opera mini działają bez zarzutu! o co Wam chodzi z tą Javą?!

  • 0

    43.  2008-01-06 22:14:02

    ja takze posiadam z400 w play i nie mam najmniejszych problemow z java. jedyne co mi sie nie podoba to to, ze java nie ma dostepu do plikow :) ale da sie bez tego zyc :)

  • 0

    44. ~Pu94  2008-01-07 04:10:17  host: elr61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CHodzi o to ze trzeba ja odblokowwywac by mozna bylo wbijac kabelm aplikacje . Inaczej trzeba robic to przez wap. Dodam za to ze w nokiach nie mozna pzesylac dzownkow kolejny beton

  • 0

    45. ~marnet  2008-01-07 12:55:25  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    Na stronie www.playmobile.pl jest cennik obowiązujący od 27.12.2007 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszym cennikiem lub jego odwołania, jednakże nie dłużej niż do 29.02.2008 r. Nie wprowadzili tych podwyżek, czy co?

  • 0

    46. ~envy  2008-01-07 13:59:48  host: host-81-190-68-147.gdynia.mm.pl

    to jakieś horrendum cenowe, jak by nokia n76 była za 1zł w abo za 70... no powiedzmy 100zł, to było by ok, a tak to poco brac abonament - i robic firmie tak wielki, kolosalny prezent ZAPEWNIAJĄC jej przychody na określonym poziomie przez następne 2 lata ?!?! lepiej wziąc n76 z allegro ZA DOKŁADNIE TAKIE SAME PIENIĄDZE JAK TUTAJ Z ABONAMENTEM !!! oczywiście na gwarancji 24 miesiące itd. i np. play kartę - nie kumam czemu w GB, czy w Niemczech takie telefony są za 1 euro/funt a u nas za 400 euro - czyli cena zbliżona do ceny podawanej przez nokie jako cena za NOWY TELEFON BEZ ŻADNYCH UMÓW ??!?!?!? pogięło ten play chyba... a z kolei jak ktoś nie chce nowego telefonu - to tym bardziej poco brac abonament ?! lepiej na kartę i jak tylko u innego operatora pojawi się coś lepszego odrazu można zmienic operatora i to z zachowaniem numeru... ludzie już chyba całkiemn zdurmieli że podpisują umowy nie dostając w zamian żadnej korzyści... to tak jak ja bym powiedział - słuchaj "kliencie" ja ci sprzedam ten samochód po DOKŁADNIE TEJ SAMEJ CENIE CO JEST W SALONIE, ale jeszcze dodatkowo będziesz mi płacił 200zł miesięcznie za to że możesz korzystac z tego samochodu - a klient by odpowiedział - OK ! :D tak sie zachowali ludzie którzy dali prezent play i nie wzięli nic w zamian, czyli podpisali umowę i wzięli telefon nie za 1zł tylko po cenie rynkowej, albo bardzo zbliżonej do rynkowej

  • 0

    47. ~envy  2008-01-07 14:03:28  host: host-81-190-68-147.gdynia.mm.pl

    "W ofercie abonamentowej i w Mix-ie podwyższono cenę telefonu Samsung SGH-L760" i niech mi ktoś powie że ludzie podpisujący umowę, którzy w zamian za to powinni dostac telefon w prezencie, a nie dostają, mało tego dopłaty są wręcz ZMNIEJSZANE, nie są frajerami, to samo się oczywiście tyczy plusa, ery i orange... i pomyślec że w całej europie telefony Z WYSOKIEJ PÓŁKI są za darmo, albo za symboliczną kwotę, no tak... ale na zachodzie klient jest PANEM, a u nas... szmatą - każdy kto jeździ na zachód europy wie o czym mówie...

  • 0

    48. ~tynka  2008-01-07 14:50:48  host: dpe123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znalazlem bardzo ciekawy artykuł, przed wyjsciem play na rynek http://www.idg.pl/news/107875.html, cytat: "P4 stara się dotrzymać planu postawienia 1,5 tys. stacji bazowych do końca 2007 roku." mamy dzisiaj 7 stycznia 2008, stan obecny stacji bazowych 200 ...

  • 0

    49. ~  2008-01-07 16:18:30  host: ht8.hagioteam.com

    Jakie holerum cenowe? Przeciesz wszyscy wiedzom że w naszej sieci (Play) są o wiele tańsze telefony niż na przyk. w plusie. No sam se zobacz w cenniku zanim napiszesz na forum.

  • 0

    50. ~49  2008-01-07 18:12:04  host: 193.111.144.162

    wiedzom???? osz czlowiku jakis ty bystry

  • 0

    51.  2008-01-07 20:19:24

    super ale co to za opcja zeby zmieniac ceny telefonow z 1gr do 3 gr :D:D:D

  • 0

    52. ~betsy  2008-01-07 20:19:58  host: aur136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Issa, może masz PlayKartę, a nie abo? Wtedy rzeczywiście jest blokada wychodzących połączeń i esemesów. Pozdrawiam wszystkich noworocznie :-)

  • 0

    53.  2008-01-08 10:11:45

    @tynka a kto Ci powiedział że jest tylko 200 nadajników Play ? ciekawy temat nawet ? Na moje jest ich co najmniej 350 w całej Polsce...

  • 0

    54. ~envy  2008-01-08 15:07:10  host: host-81-190-68-147.gdynia.mm.pl

    @49 - nie "holerum" tylko "horendum" analfabeto ! nie "wiedzom" a "wiedzą"... pozatym gdybyś ANALFABETO dokładniej przeczytał mój post to zobaczył byś w nim takie zdanie jak "to samo się oczywiście tyczy plusa, ery i orange" ehhhh co za ciemnogród :D

  • 0

    55. ~  2008-01-08 20:39:18  host: ht8.hagioteam.com

    I dlaczego obrażasz wszystkich gdy się nie zdadasz z ich zdaniem. Mimo, iż w ogóle nie masz racji odrazu mósisz przezywać komponentów na forum.

  • 0

    56. ~  2008-01-08 20:40:38  host: ht8.hagioteam.com

    Pszepraszam, oczywiście miało byc oponentów. Jeszcze raz pszepraszam.

  • 0

    57. ~  2008-01-08 20:41:39  host: ht8.hagioteam.com

    I co, można być kulturalnym na forum? Można!!!

  • 0

    58. ~  2008-01-08 20:42:43  host: ht8.hagioteam.com

    Aha i jeszcze trzeba dodać iż Play rzondzi!!! Zawsze!!!!! A strzególnie Play Karta!!!!

  • 0

    59.  2008-01-10 17:43:34

    od jutra nowy cennik

  • 0

    60. ~te`  2008-01-12 19:21:54  host: ztpnet-79-043.ztpnet.pl

    Orientuje sie ktos co z w880i w Play ?? Bo nigdzie nie ma i chyba sie nie zapowiada zeby byl mimo ze w cenniku wisi ? :/

  • 0

    61.  2008-01-14 15:47:09

    Witam ! Kończy mi się umowa w erze i zastanawiałem się nad przejściem do play lecz konsultant w erze mnie zapytał czy wiem o tym że w playu po skonczonej umowie trzeba oddac telefon ?? Pierwszy raz o tym usłyszałem więc czy to prawda ??? A co będzie jak nie oddam jakas kara ?? a jak zgubie://

Dodaj swoją opinię