Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Orange

Nowe cenniki telefonów w Orange

sirmark 31 Października 2010 01:06

0 0
Od 1. listopada Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Do oferty zostały wprowadzone telefony: Nokia X3-02 oraz Samsung S7230 Wave.

Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (24)
Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    27. ~Paweł  2010-10-31 12:34:54  host: chello089076121120.chello.pl

    @6. Mam kolego abonament 60 zł miesięcznie przez 2 lata :)

  • 0

    30. ~Rokko30  2010-10-31 15:33:04  host: staticline51412.toya.net.pl

    Avila w Orange 40 kosztuje 449zł, przecież ten telefon w wolnej sprzedaży w sklepach kosztuje 300zł, potrafią nabijać ludzi w butelke, dziwie się że jeszcze ktoś się nabiera na takie ceny i kupuje.

  • 0

    31.  2010-10-31 15:39:08

    Niektórzy muszą, bo jak mówią, profile kontaktowe na to nie pozwalają. Za dużo znajomych z sieci Orange.

  • 0

    32.  2010-10-31 15:42:01

    @30 i za 599pln oferują ten telefon niektóre sklepy internetowe więc cena chyba nie jest przesadzona w Orange.

  • 0

    33.  2010-10-31 15:50:08

    @32: Ale to jest cena zawyżona. Większą prowizję sobie odprowadzają sprzedawcy. Kupuje się tam gdzie najtaniej. A wiązać się na 36 m-cy z Avilą, nie jest optymalnym rozwiązaniem.

  • 0

    34.  2010-10-31 16:02:56

    mi tylko chodzi o pokazie widełek cenowych, są duże, czasami ceny są zaniżone, a czasami zawyżone. W Orange są raczej po środku..

  • -1

    35.  2010-10-31 20:43:51

    Ceny dość dobre. Jeśli chodzi o logo Orange to ono podkreśla Twój prestiż(użytkownika), więc o co się rzucacie??:P

  • 0

    36.  2010-10-31 21:15:59

    @35 o jakim prestiżu mówisz? chyba nie takim, kiedy bierzesz telefon za złotówkę, hehe Co do cen teli w orange to są one dobre tylko w wysokich abo, abo 59 i ponizej, tu już trzeba więcej sporo dopłacić. Widać taka polityka firmy.

  • 0

    37.  2010-10-31 21:20:45

    Orange powoli wycofuje się z orange menu, to na szczęście :) A co do sim locka, telefony zamawiane są w takich ilościach (globalnie Orange ma jednak trochę abonentów), że dołożenie logo na obudowie nie stanowi problemu. Takie sieci jak Vodafone czy T-mobile też brandują swoje słuchawki. Sim lock to też norma, ale nie u nas. U nas iPhone w abonamencie 10 pln powinien kosztować 1 pln a połączenia powinny być po 0,01 pln do wszystkich.

  • 0

    38.  2010-10-31 23:36:48

    Ależ Orange nie zakłada już obligatoryjnie simlocków. Ostatnio aktywowałem się u nich dwa raz w abonamencie i żaden z telefonów nie miał ani simlocka, ani znaczka, ani Oranegemenu. A to by oznaczało, że także Orange, jako ostatni, odchodzi od tego.

  • 0

    39. ~pioun  2010-11-01 11:01:37  host: apn-95-41-156-43.dynamic.gprs.plus.pl

    Simlocki to już przeżytek, i Orange mógłby ich nie instalować, zwłaszcza przy tak wysokich cenach słuchawek...

  • 0

    40. ~mr. Wolf  2010-11-01 11:06:25  host: public-gprs122616.centertel.pl

    Witam serdecznie! Mnie malutki znaczek Orange na tylnej klapce nowiutkiej C5 :-) ani trochę nie przeszkadza... Jest,to niech sobie będzie - to nie kolec jadowy,na który trzeba uważać... O wiele bardziej zastanawia mnie Orange Menu,które w niczym nie pomaga,za to szpeci... Nie wiem,czy to spowalnia telefon (nie bardzo mam z czym porównać),ale estetyczne na pewno nie jest. Kwestia simlocka - dla mnie to żaden problem! Mam numer w Orange,więc simlock nie przeszkadza w żaden sposób,a nie biorę telefonu po to,by go "upchnąć" na Allegro,tylko do użytku własnego... Gdy mam ochotę się go pozbyć,chętni są "pod ręką",choćby moja Wilczyca... Ale co szkodzi ponarzekać,prawda? Podoba mi się post o iPhonie za złocisza w abonamencie 10PLN - to byłoby TO,prawda?

  • 0

    41. ~Twix  2010-11-01 12:30:24  host: public-gprs74027.centertel.pl

    40: Takis madry ? Dla przydkladu wyjedz sobie do takiego np. Egiptu i doslownie na kilka minut zadzwon do Polski za jakies 8 PLN/1min. :) Nedac sprytnym albo kupuje sie lokalna karte i dzwoni za okolo chyba zlotowke za minute a w wariancie bardzo sprytnym korzysta z Voipgain (Betamax ) przez WiFi w hotelach i rozmawiasz za jakies 9 gr za min. Ale skoro Ci simlock rzeczywiscie nigdy nie przeskadzal to milego uzywania telefonu ;)

  • 0

    42.  2010-11-01 12:42:47

    mr. Wolf (40), takie "argumenty" są zwyczajnie bezsensowne. Skoro BEZ simlocka, oprogramowania wgranego przez operatora i znaczka na obudowie jest po prostu zwyczajnie zdecydowanie lepiej, to po co tak na siłę tego bronić? To Tobie te rzeczy nie przeszkadzają.

  • 0

    43. ~Paweł  2010-11-01 12:48:50  host: chello089076121120.chello.pl

    Kwestia simlocka - mi osobiście denerwujące i bardzo irytujące. Chciałbym mieć inna kartę np. Heyah nie mogę ponieważ jest simlock i muszę wydać ok. 70 zł za jego usunięcie z telefonu.

  • 0

    44. ~mr. Wolf  2010-11-01 15:51:26  host: public-gprs11951.centertel.pl

    Mądry czy nie - nie mnie to oceniać... W kwestii simlocka wypowiadam się tylko w swoim imieniu (czego mój przedmówca nie raczył zauważyć) i faktycznie - MNIE to nie przeszkadza... Gdyby tak było,pewnie nie kupowałbym telefonu w Orange,mając np. numer w innej sieci... Z różnych powodów do Egiptu czy innego Bangladeszu nie jeżdżę :-) ,więc ten argument nie jest żadnym argumentem - równie dobrze można zarzucić dowolnemu operatorowi,że nie ma zasięgu na środku Amazonki,więc jest beznadziejny... :-) Czepianie się malutkiego znaczka przypomina mi zarzuty kierowane pod adresem osób,kupujących markowe ciuchy,że szpanują logiem - jeśli producent umieści półmetrową "łyżwę" na plecach bluzy,to sam wybiorę,czy zgadzam się na noszenie ciuszka z tym emblematem czy też nie chcę tego i wybiorę inną rzecz... Heh,problem karty innego operatora w moim przypadku rozwiązałem,nosząc drugi telefon,co jest dla mnie rozwiązaniem optymalnym... Pozdrawiam!

  • 0

    45. ~bambus  2010-11-02 12:33:28  host: t18-14.opera-mini.net

    a ja mam omnie z softem orange ktory wielu przeklina a u mnie chodzi ok-szpetote ich menu zakrylem nakladkami np SPB i jest czym oko cieszyc :)

  • 0

    46. ~  2010-11-02 12:41:01  host: t18-14.opera-mini.net

    zgadzam sie z poprzednikiem-najlepiej nosic dwa telefony i polaczyc najlepsze oferty roznych operatorow.Ja mam za 35 zlp ok.200 minut i 1,2GB na telefonie:) Jak? mam play abo bez telefonu za 14,50 zlp z 120 minutami a na drugim orange free na karte za 100 zlp na 5 miesiecy i 6 GB-jest cos taniej i wiecej? mozna kombinowac z dual sim ale bone sie uwalic telefon

  • 0

    47. ~żółwik  2010-11-02 13:56:42  host: dpl16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @44 mnie 2 telefony oznaczałyby, że ciągle jeden bym gubił itd.a i tak kozystał z drugiego i tak w kółko, można to też nazwać lenistwem, ale cóż. Orange lansuje abo 99, daje w nim dobre ceny i pakiety, ale wiem że połowy środków nie wykorzystam.

  • 0

    49. ~  2010-11-03 13:39:58  host: aavh124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właściwie biorąc pod uwagę ceny, to simlock nie jest chyba u dużą przeszkoda. W delfinie79 sony xperia mini x10 jest za 99zł, a to jednak telefon z półki biznesowe, więc wydaje mi się ,że ceny bardzo korzystne.

Dodaj swoją opinię