Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Orange

Nowe cenniki telefonów w Orange

sirmark 24 Października 2010 18:04

0 0

Od 26. października Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Do oferty zostały wprowadzone telefony: SonyEricsson Cedar, Sony-Ericsson XPERIA X8. W ofertach abonamentowych dla klientów abonamentowych zmienione zostaną także ceny kilkunastu telefonów.




Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (24)
Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~User  2010-10-24 19:51:09  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Dla firm jakoś nie widzę większych zmian

  • 0

    10. ~mila  2010-10-24 20:36:18  host: public-gprs62537.centertel.pl

    349 zl w abo 99 zl za SGS.... Dobra oferta... I nie mowcie ze w glucie taniej bo ten net od fiolrtowych jest do du...

  • 0

    11.  2010-10-24 22:05:40

    wow biegne do salonu ... zartowalem. Bez rewelacji jak to u pomaranczowych

  • 0

    12. ~Ben  2010-10-24 22:12:45  host: 77-254-37-25.adsl.inetia.pl

    Ja do tych ofert Orange podchodzę z dużym dystansem. Jak dla mnie te ceny są mega wysokie jak za telefony z brandowanym menu i blokadą SIM. Ceny powinny być jakieś 1/3 mniejsze.

  • 0

    13. ~  2010-10-24 22:27:31  host: t12-10.opera-mini.net

    alkohol i brawura skutkowalyby zdrowemu czlowiekowi podpisac cyro na wiekszosc fonow w tych cenach.rozkminiam monte w mix bo za200 w 30na 30 200 ale byc moze sam sim na12mies za 14,5 i 120min?poczekam do grudnia.licze ze play da fony w jeszcze lepszych cenach,4q jest wazny bo jak zdobeda 5mln to sie zacznie to co widac w orange obecnie..jbj pracowal w orange wiec..mirekb

  • 0

    14. ~Orangutan z Playa  2010-10-24 23:41:32  host: 91.162.246.94.ip4.artcom.pl

    Popatrzcie na ceny Desire oraz Galaxy S w abonamencie za 99. To nie są złe ceny... niebo lepsze niż w Erze a na mniej więcej na poziomie Play.

  • 0

    15.  2010-10-25 08:46:32

    Ostatnio przenosiłem 35 simów z Plusa do Orange. Ceny telefonów i stawki jakie dostałem są rewelacyjne. Oferta Plusa jaką dostałem na utrzymanie powaliła mnie na podłogę, a porównując Play mogę śmiało napisać mają bardzo drogo :) W styczniu kolejne 35 simów idzie do Orange. Ps. Jeszcze jedno. W przypadku taryf dla biznesu to chyba raczej lotto ;) jakie są ceny za słuchawkę. W końcu i tak wszystko idzie w koszty, no chyba że ktoś lubi oddawać dużo w podatku :)

  • 0

    16. ~arys  2010-10-25 08:50:56  host: 212-106-30-193.adsl.inetia.pl

    @Paweł; zdradź trochę szczegółów ;)

  • 0

    17. ~zz  2010-10-25 08:56:36  host: 217.97.254.87

    iphone 4 zdrożał... Ide do playa.

  • 0

    18. ~szrif  2010-10-25 12:11:03  host: dpr99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wkurzające jest to, że Orange premiuje wysoki abo, głównie za 99 zł - można w tym abo fajny tel wybrać. Z kolei w abo 59 już lepsze tele są koszmarnie drogie np. nokia C6 za 499. Nie będę brać wyższego abo, bo zwyczajnie tyle nie wygaduje.

  • 0

    19. ~Zonk  2010-10-25 18:47:01  host: t13-09.opera-mini.net

    Tak w ogóle macie błąd- nowe telefony sa od 28

  • 0

    20. ~wiesiek  2010-10-25 19:48:41  host: apn-95-41-136-101.dynamic.gprs.plus.pl

    W orange firmowe oferty są najlepsze, bo możesz negocjować z przedstawicielem. Są trzy poziomy negocjacji i wiadomo, im więcej dostaje klient tym mniej dostaje przedstawiciel, stąd w skrajnych wypadkach oferty są za mocne i nawet play się chowa. Natomiast nie ma szastania bo każdy chce zarobić.

  • 0

    21. ~kamyk  2010-10-26 09:57:14  host: 87-205-35-94.adsl.inetia.pl

    jeżeli chodzi o oferty biznesowe Orange, to muszę powiedzieć że są w sumie nie najgorsze. Można w nich znaleźć sporo promocji z telefonem za 1PLN np. z HTC Desire (w planach optymalnych) czy z Samsungiem Wave. W zależności od indywidualnych potrzeb, można wybrać kilka wariantów wysokości abonamentów z dość opłacalnym pakietem minut do wygadania itd. Generalnie, mam wrażenie że oferty firmowe wszystkich operatorów, stają się coraz bardziej ciekawsze dla klientów.

  • 0

    22. ~  2010-10-26 15:11:18  host: dpu155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @maxx, weź pod uwagę całość oferty a nie tylko telefony. Ważne jest też to , że orange w przciągu roku wprowadził sporo zmian (niższe ceny neta, nowe orange one, zwierzęce taryfy, nowości telefoniczne etc).Niemal do każdej taryfy można aktywować dodatkowe usługi typu Orane World etc, czego raczej nie ma u pozostałych operatorów.

  • 0

    23.  2010-10-26 16:01:35

    A na stronie internetowej Orange nadal są stare ceny. Dla przykładu Samsung Galaxy S za 700 zł w Pantera za 100 zł, a w cenniku za 100 zł.

  • 0

    24. ~karol  2010-10-27 10:59:08  host: dpp155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na pewno niedługo zaktualizują informację. A propos wspomnianego wcześniej HTC Desire, to chyba Orange ruszyła z dużą kampanią reklamową tego telefonu (w taryfach biznesowych za złocisza). Bo często lecą jego reklamówki w TV.

  • 0

    25. ~Smartphone  2010-10-27 11:24:44  host: 91.162.246.94.ip4.artcom.pl

    BO NOWE CENY SĄ OD 28 a nie od 26....

  • 0

    26. ~city  2010-10-27 12:13:02  host: 192.193.245.15

    a co byście wybrali HTC Desire czy Samsung I9000 ?

  • 0

    27.  2010-10-27 16:10:46

    Ja mam Desire ale teraz to chyba bym wziął Galaxy S. Przede wszystkim lepsza bateria i lepszy ekran. Jego wielkość chyba bym zniósł a lampa do zdjęć mi nie potrzebna. Nie znajduję argumentów na konto HTC.

  • 0

    28. ~city  2010-10-27 19:31:50  host: 111-bem-24.acn.waw.pl

    IMHO argumentem za HTC jest to, że nie wygląda tak kiczowato jak Samsung...ale to kwestia gustu

Dodaj swoją opinię