Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Orange

Nowe cenniki telefonów w Orange

sirmark 15 Kwietnia 2010 23:55

0 0

Od 15. kwietnia Orange wprowadził nowe cenniki telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu. Pojawiają się nowe telefony.

Do cenników telefonów wprowdzono telefony Hello Kitty, Samsung B2100, Nokia N97 mini oraz co może być zaskoczeniem Motorola RAZR V3.




Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 1

    51.  2010-04-16 16:18:53

    Dobrze, że wprowadzają nowe modele słuchawek (hello kitty było zdaje się nawet przebojem e-shopu ;P). Tylko dlaczego niby ta motka RAZR ma być zaskoczeniem??? Nie kumam...

  • 1

    52. ~zenq  2010-04-16 17:24:59  host: 188.33.146.160

    telefony obnizyli, ale wszystko na starych taryfach. moze wogole sie nie szykuja na nowe taryfy? bo po co przygotowywac cenniki telefonow na 4 dni przed zmiana taryf? zeby robic nowe cenniki?? zreszta, przy abo 100 zeta omnia2 za 900,- w play mamy tego szajsunga za 200, do tego friko po sieci i 2GB na net... ciekawe czy to play tak dofinansowywuje, czy orange tak kase wydusza?

  • -1

    53. ~  2010-04-16 20:58:46  host: t15-06.opera-mini.net

    @Simplusowiec. Ale w taryfach biznesowych Orange te 2Gb transferu masz za jedyne 15 zł więc nie wiem o co Ci chodzi. Która sieć daje taniej.

  • 1

    54. ~tygrysm  2010-04-16 22:13:33  host: 82-210-163-230.home.aster.pl

    @32 Porównujesz dwa różne cenniki. Tutaj są cenniki salonowe, ceny z internetu zawsze były i będą niższe od tych w cennikach salonowych. Ceny iPhonów i HD2 się nie zmieniły.

  • -2

    55. ~phorg  2010-04-17 10:54:29  host: public1679.xdsl.centertel.pl

    Ja nie ogarniam jak niektórzy mogą takie bzdety wypisywać, że po 11 latach mają drożej telefon niż nowy klient... Tak się składa, że od roku pracuję w tej sieci, dzień w dzień sprzedaje nowe i przedłużam istniejące aktywacje i nigdy nie było sytuacji, żeby "nowy" miał telefon tańszy niż "stary" klient. W najgorszym wypadku mamy cenę taką samą dla jednego i drugiego. Jak ktoś nie potrafi dobrze czytać to niech się może nie wypowiada w komentarzach. Pozdrawiam pseudo-doinformowanych.

  • 1

    56. ~Poll  2010-04-17 11:46:15  host: tr1-97.netfala.pl

    @55 . Rozumiem,że do mnie pijesz . Ja nie czytałem tylko telefonicznie otrzymałem od Waszego konsultanta taką propozycję : iPhone starej generacji za 700 chyba, że nie jestem przywiązany do numeru . Wówczas z nowym numerem i w podobnym cenowo abonamencie mogłem go dostać za 300pln . To nie pomyłka . Trzy razy otrzymałem taką propozycję od różnych konsultantów . A to jeszcze nie koniec niespodzianek od konsultantów Orange .

  • 1

    57. ~Poll  2010-04-17 11:53:00  host: tr1-97.netfala.pl

    I jeszcze jedno . Nie byłbym zdziwiony gdyby warunki dla nowych i starych były porównywalne bo nie zawsze da się zejść z cenami poniżej pewnego pułapu ale tak duża dysproporcja na korzyść nowicjusza zakrawa na kpinę .

  • 1

    58.  2010-04-17 12:40:52

    @55 A świstak siedzi i zawija w sreberka. Zanim zaczniesz kogoś obrażać, to przyjmij do wiadomości, że zrezygnowałem z Orange właśnie z tego samego powodu co Poll. W przeciwieństwie do Ciebie wiem jakie warunki mi zaproponowano, a jakie były dla nowych- bo sprawdziłem to sobie wchodząc do pierwszego lepszego salonu. Przy czym ja zrezygnowałem już w kwietniu 2007. @56,57 Poll Miałem dokładnie tak samo. I też uważam, że dopuszczalne jest przedstawienie porównywalnej oferty. A nie w ramach "masz za staż" dowalenie kilku stówek "rabatu" na telefon. To jest normalne...- sami wiecie co.

  • 1

    59.  2010-04-17 14:25:23

    Potwierdzam co piszą Poll i blablabla. Oferta biznesowa przedłużana w tym tygodniu. Chcieli 700 zł. za Omnię 2 gdzie w cenniku była za 429 zł. Klient biznesowy od 7 lat.

  • 0

    60. ~Poll  2010-04-17 19:31:44  host: tr1-97.netfala.pl

    Jedną z propozycji było : "dam panu Nokię , sprzeda ją pan sobie na Allegro za 1200 , dołoży 300 i kupi iPhona" . To miała być taka nieoficjalna rada ze strony konsultanta Orange. Nieźle co ?

  • 0

    61.  2010-04-18 17:09:38

    Jutro mój główny numer 501...... przechodzi z Orange do Playa, w Orange pozostanie mi jeszcze jeden do przeniesienia.

  • 0

    62. ~P  2010-04-18 22:35:20  host: tr1-97.netfala.pl

    @61. I to jest prawidłowa postawa . Asertywność , asertywność i jeszcze raz asertywność . A jak się skończy pomysł na asertywność to znowu asertywność . To "ONI" (operatorzy) są dla nas, a nie my dla nich. To "ONI" mają PRZYPEŁZNĄĆ pod nasz próg i prosić o wydanie ciężko zarobionych przez nas pieniędzy . Do nas należy wybór . To jakieś nieporozumienie, że w ofercie jest jak wół napisane: "możesz wziąć ....to czy tamto" . Tobie kliencie się to po prostu należy .

  • 0

    63. ~  2010-04-22 14:20:21  host: 87-205-28-24.ip.netia.com.pl

    A która to niby Motorola pojawiła się w cennikach Orange - V3i RAZR czy V3xx RAZR? Jak na razie na stronie orange.pl nie ma żadnej Motoroli V3.

  • 0

    64. ~DK  2010-04-23 03:19:56  host: chello084010011059.chello.pl

    Wy i ta wasza fantazja o iphonach xD śmiać mi się chce jak ktoś oczekuje tego typu tel w ab 35,55 lub nawet 75 xp pomyślcie trochę i przestańcie mieć o to pretensje, że tyle kosztuje bo tylko się błaźnicie xp

  • 0

    65. ~Poll  2010-04-23 11:12:37  host: tr1-97.netfala.pl

    @64. "tego typu telefonu"? A co on ma takiego co go wyróżnia od innych poza wieloma ograniczeniami ? To zwykły telefon i nie ma podstaw by uważać iż nie powinien być tani.

  • 0

    66. ~DK  2010-04-23 11:42:15  host: chello084010011059.chello.pl

    spójrz na jego cenę i dopiero możemy poddać go dyskusji w taki sposób ;p a skoro naprawdę uważasz, że nic w nim specjalnego to czemu nie wybierzecie sobie innego tańszego telefonu? ;>

  • 0

    67. ~DK  2010-04-23 11:54:33  host: chello084010011059.chello.pl

    a po reszcie to zapytajcie apple dlaczego tak cenią swoje dzieło ;p a nie pretensję "czemu nie mogę mieć iphona w abonamencie za 25" xp

  • 0

    68. ~Poll  2010-04-23 16:52:47  host: tr1-97.netfala.pl

    @66. Nie wybieram innego bo chce żonie kupić tego i nic mnie nie przekona do zmiany decyzji. @67 . Ja nie mam pretensji o to że, iPhone nie jest w abo za 25pln tylko o to że, "człowiek z ulicy" może go kupić za 300pln a ja muszę wydać 700pln chcąc go mieć w takim samym abonamencie mając staż w Orange 11 lat. Teraz właściwie to mi już to loto bo zmieniłem operatora na normalnego właśnie m.in. za takie zagrywki .

  • 0

    69. ~DK  2010-04-23 22:00:51  host: chello084010011059.chello.pl

    Przekombinowałeś coś bo nie ma możliwości aby ktoś "z ulicy" dostał go taniej i to w takiej różnicy, wiem jak system wygląda, a taniej to go można co najwyżej kupić w ofercie internetowej bo to najtańsza forma utrzymania w sprzedaży więc telefony są tam tańsze

  • 0

    70. ~DK  2010-04-24 17:49:06  host: chello084010011059.chello.pl

    I tak nie jestem w stanie Ci uwierzyć, że nowy miałby za 300, a ty za 700 ;> chyba, że ona ma abonament 200, a ty 75 ;D

Dodaj swoją opinię