Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów w Orange

Nowe cenniki telefonów w Orange

sirmark 22 Lutego 2010 19:23

0 0
Od 23. lutego Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu. Pojawiają się także nowy telefon.

Do cenników telefonów zostanie wprowadzony SonyEricsson Jalou. Orange zmienia także ceny niepromocyjne dla kilku modeli.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2. ~123  2010-02-22 20:00:13  host: 77-255-245-140.adsl.inetia.pl

    No proszę orange potrafi dwa razy wprowadzić jako nowość ten sam telefon. Jalou był nowością w orange na święta i był wtedy chyba najbardziej promowanym telefonem (jako prezent dla pań), a trzy miesiące później znowu jest nowością. Brawo orange.

  • 1

    3. ~user2010  2010-02-22 20:03:32  host: chello087207006014.chello.pl

    Orżnąć jest chyba pierdzielnięte w głowe...ceny wyższe niż w sklepie...KOSMOS!!!

  • 1

    4. ~user2010  2010-02-22 20:04:27  host: chello087207006014.chello.pl

    Skąd oni biorą te ceny????

  • 1

    5. ~tempy lariusz  2010-02-22 20:17:34  host: public57891.xdsl.centertel.pl

    @4 z kosmosu

  • 1

    6.  2010-02-22 20:23:21

    tragedia. ale docenić trzeba Plusa. oni mają podobnie. jedynie P4 cos działa.

  • 1

    7.  2010-02-22 20:30:27

    Ceny zaporowe .Ciekawy jestem czy kupujecie np.telewizor w UPC,telefon w Neti. po prostu kupujmy słuchawki w sklepach i na aukcjach.

  • 1

    9.  2010-02-22 20:33:39

    co do se to pewnie jakaś pomyłka się wkradła... jakiś chochlik...

  • -1

    10. ~pib84  2010-02-22 20:44:43  host: dly8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ cesarz. I co telewizor po 2 latach zmieniasz na nowy? Szybki postęp technologiczny skłania ludzi do kupowania telefonów w "promocjach" bo ceny komórek w sklepach wcale nie są małe.

  • 1

    11. ~mrzolwik  2010-02-22 20:51:11  host: 107-pra-23.acn.waw.pl

    Ceny rosną zamiast spadać.

  • 1

    12.  2010-02-22 20:57:08

    Zauważyliście, że Oranżada dla klientów indywiduwalnych ma telefony za 2 zł, a nie za symboliczną złotówkę? Przy dużej skali sprzedaży wpadnie sporo więcej kasy, a dla przeciętnego Kowalskiego podwyżka ceny telefonu o 100% :)

  • 0

    13.  2010-02-22 21:02:54

    Ceny niektórych telefonów bez abonamentu nieco niższe jak w sklepach,np. Euro.Nikt nie karze brać abonamentu w tej prestiżowej firmie.

  • 0

    14.  2010-02-22 21:06:14

    ceny telefonów są takie a nie inne z bardzo wielu powodów... Jednym z nich jest chociażby cena telefonu w zakupie hurtowym, który jest dokonywany z wyprzedzeniem i na ogól w Euro...

  • 0

    15.  2010-02-22 21:51:47

    14 Czyli wg Ciebie np. Hipermarket sprzedaje więcej telefonów niż Oranż, chwalący się 13 mln klietów i to umożiwia mu wynegocjonowanie lepszych cen u producenta? Wg mnie jest odwrotnie.

  • 0

    16.  2010-02-22 21:54:11

    nie - chodziło mi właśnie o to że to Orange sprzedaje telefony zakupowane hurtowo za euro :)

  • 0

    17. ~Wold  2010-02-22 22:04:13  host: 77-254-39-141.adsl.inetia.pl

    Ceny i tak są za wysokie jak na telefon z simlockiem :) jak dla mnie to trochę chore zasłanianie się nie zdejmowaniem simlocka kosztem telefonu, i tak mają droższe telefony od konkurencji która sprzedaje bez simlocków.

  • 0

    18.  2010-02-22 22:33:20

    16 Wyższe ceny u peratora spowodowane są znacznym wskaźnikiem sprzedaży na rynku telefonów w salonach . WIększość woli jednak kupić badziew za złotówkę, lub coś "fajniejszego", jak sprzedawca doradzi, wybierając abo wyższy np. tylko o 20 zł. Więc skoro klienci kupują dotowane przez nich telefony wg obecnych zasad, to dlaczego mają sprzedawać taniej? Przecież dla niektórych to prestiż, że Orżnąć ich orżnąć na cenie fona. W końcu niektórzy wolą zapłacić więcej, za lepszą jakość usług i sprzętu. W końcu ich Nokja z Logo Opa jest lepsza niż w takim Euro gdzie bez simlocka jeszcze ośmielają się sprzedawać, wybrakowane badziewie.

  • 0

    19. ~blablabla  2010-02-22 22:58:43  host: 109.243.190.21

    Ceny telefonów są TRAGICZNE. Np 5800 za 969zł! W abo 55zł/24 miesiące. Kpina. Dodatkowo ten abonament jest beznadziejny- dużo gorszy niż poprzedni- promocyjny 29gr. Ludzie miejcie dla siebie szacunek ( i litość) Nie dajcie się orżnąć. Jak już "musicie" być w Orange, to przejdźcie na kartę. Wyjdzie wam taniej i cyrografu nie trzeba będzie podpisywać. ............................................ Tak jak pisali moi poprzednicy ten SE był promowany w Orange na święta. Zdaje się, że nawet na głównej stronie Orange.

  • 0

    20. ~blablabla  2010-02-22 23:04:47  host: 109.243.190.21

    Zapomniałem dodać, że przy 36 miesięcznym cyrografie na 55zł, wyżej wspomnianą 5800 Orange oferuje swoim klientom już za 819zł. Brak słów...

  • 0

    21. ~sliwka  2010-02-23 15:03:36  host: dom251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny telefonów chyba jak u większości operatorów, wiadomo , ze wszystko zależy od wysokości abonamentu, po przejrzeniu tego cennika zainteresowala mnie Avila z GPS-em, wg tego co pokazali w cenniku jest dostepna za grosze przy kwotcie zobowiązania 100 zl ,tak wiec całkiem, calkiem, a czy w tym abonamencie można tez podwoic ilość minut czy ta promocja się już skończyła?

  • 0

    22. ~max  2010-02-23 21:19:36  host: 77-253-81-244.adsl.inetia.pl

    I dalej to są telefony z simlockami i takie ceny a przecież zapowiadali że nie zaczną zdejmować blokad bo ceny telefonów wzrosną aż strach pomyśleć jakie wtedy byłyby jak teraz są już kosmiczne.

Dodaj swoją opinię