Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki telefonów Play

Nowe cenniki telefonów Play

sirmark 16 Kwietnia 2008 16:27

0 0
Do cenników telefonów Play wprowadzono telefon Toshiba G450. Dodatkowo operator obniżył ceny innych modeli.

Obniżki dotknęły modeli SonyEricsson W660i oraz Samsung SGH-Z630.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2008-04-16 17:33:30  host: nat.mtk-tv.pl

    motorola v9 w abonamencie 50zl tylko 99zl,no,no!

  • 0

    2.  2008-04-16 17:59:24

    w660i w abo od 40zł po złociszu

  • 0

    3. ~abo plus  2008-04-16 18:19:57  host: chello089078032017.chello.pl

    Ceny naprawdę ładne inni operatorzy mogą pozazdrościć, ciekawe jak z dostępnością telefonów bo oferta jest wypas

  • 0

    4. ~  2008-04-16 18:21:29  host: f143-061.opera-mini.net

    Proszę napiszcie ile kosztuje samsung i780 w abonament 50 i playmix 24 ? Niestety nie mam komputera i mam tylko operę mini. Dziękuję z góry bardzo :)

  • 0

    5. ~golfiarz  2008-04-16 18:38:59  host: systemy22.toya.net.pl

    4: abo: 799zł; mix 899zł;

  • 0

    6.  2008-04-16 19:07:11

    Chyba wezmę tego Samsunga :-) Czy ktoś z was wie może czy w wm6 profesional można z pozycji menu w konfiguracji wlan wpisać dowolne ręcznie ip ? Bo nie mam zamiaru później płakać że ten telefon nie działa z ukrytymi sieciami wi-fi bez grzebania w nim !!!

  • 0

    7.  2008-04-16 19:12:45

    Potrzebuje przypisać do telefonu ip recznie np 192.168.0.13 ,maska podsieci i proxy czy to się da ? Bo jak wcześniej miałem asusa wm6 standard to nie można ręcznie ip podać tylko z automatu telefon przydzielał a tak u mnie sieć nie działa. I przez to musiałem go sprzedać bo nie znam się w grzebaniu w wm rejestrach itp by głupie ip ustawic.

  • 0

    8. ~Sb  2008-04-16 19:46:06  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Abo jest coraz lepsze ale karta coraz gorsza z ceną za min nową 59gr (stara 49gr) i tylko nowymi starterami z nową taryfą...

  • 0

    9.  2008-04-16 19:46:34

    Szalony - na forum zajedź z pytanie:P

  • 0

    10.  2008-04-16 19:57:06

    Kurka nie jestem w domu i klepie teraz z noki 6300 tu :) Normalnie to katorga :-) Może fakt na forum to pytanie zadam ale boję się że nikt mi nie odpowie bo mało osób ma ten telefon i nie "znają" się na konfiguracjach .

  • 0

    11. ~Zenek  2008-04-16 22:01:15  host: chello089079195107.chello.pl

    mam pytanie odnosnie doladowania, jezeli mam wazne wychodzace do 15.06, to jak teraz doladuje za 150zl, to do kiedy bede mial wazne? doda 180dni od 15.06, czy tez 180 dni od dnia doladowania? czy tez jeszcze jakos inaczej? pozdr

  • 0

    12.  2008-04-16 22:11:04

    Całkiem nieźle, choć mój wymarzony g800 dalej drogi...

  • 0

    13.  2008-04-16 22:50:08

    @11. Od dnia doładowania.

  • 0

    14.  2008-04-17 08:22:08

    Liczy się od dnia doładowania.

  • 0

    15. ~tenesi  2008-04-18 12:13:41  host: chello089079055103.chello.pl

    Pragnę ostrzec potencjalnych klientów PLAYA kupujących telefony za pełną kwotę !!! Jak będziecie chcieli zdjąć w przyszłości SIM LOCK-a to każą wam zapłacić aż 500 zł ! Zaznaczam, iż telefon nie był kupowany na żadną umowę. Mój przypadek dotyczy telefonu Toshiba g500, gdzie dosyć trudno tego SIMLOCKA odblokować. W UOKiK stwierdzili, że jest to ewidentne wymuszenie na kliencie korzystania wyłącznie z ich usług i dodatkowo ukryta cena aparatu !

  • 0

    16. ~denis  2008-04-18 19:04:20  host: nat.mtk-tv.pl

    # 15 nie znam przypadku ,żeby ktoś zdejmowal simlocka u operatora,kiedy można to zrobic kilkakrotnie taniej na wlasną ręke.Jak pokazal i phone simlocka zdejmują ze wszystkiego.

  • 0

    17. ~Jonyst  2008-05-12 15:22:13  host: dr26.internetdsl.tpnet.pl

    Znalazlem zdejmowanie simlock z Samsung SGH-i780 tu jest link: http://www.allegro.pl/item363557467_zdalne_zdejmowanie_simlock_s amsung_sgh_i780.html

  • 0

    18. ~Tom  2008-05-20 21:31:58  host: dr26.internetdsl.tpnet.pl

    www.samsungsimlock.com

Dodaj swoją opinię