Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki Tele2

Nowe cenniki Tele2

sirmark 31 Sierpnia 2006 16:18

0 0
Na dzisiejszej konferencji Tele2 zaprezentowało nowe taryfy, które wprowadzi dzięki podpisanej umowie na WLR z Telekomunikacją Polską. Informowaliśmy dziś o tym w tej wiadomości. Teraz publikujemy pełne cenniki, ważne są od 14 września.

Zobacz:
cennik podstawowy

cennik 60 minut

cennik darmowe soboty

cennik dwiw

cennik optymalny dla biznesu

cennik premium dla biznesu

cennik wspolna stawka dla biznesu




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~pb  2006-08-31 18:28:16  host: 249.77.classcom.pl

    "7.7 Dodatkowe usługi płatne typu: usługa SMS, poczta głosowa, prezentacja numeru, blokada połączeń oraz ograniczenie rachunku Abonenta bedą dostępne począwszy od 14 stycznia 2008 r." - mega lol2

  • 0

    6.  2006-08-31 19:05:06

    w tp w DWiW nie ma limitu :))

  • 0

    7.  2006-08-31 19:43:08

    moze i nie ma limitu ale za darmo jest tylko do tpsa. do dialogu i netii juz zabulisz!

  • 0

    8. ~  2006-08-31 20:05:50  host: qh14.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

    Drobnym drukiem na dole cenników jest "ciekawa" informacja :

    "Połączenia na numery lokalne służące do wykonywania połączeń teleinformatycznych lub połączeń umożliwiających korzystanie z usług telekomunikacyjnych innych dostawców taryfikowane są wg stawek obowiązujących dla połączeń miedzymiastowych."

    Co za banda fajfusów...

  • 0

    9. ~andrew  2006-08-31 20:55:29  host: abwa128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kompletna żenada!! Tele2 dziekujemy!!
    kamilgruszka: no rzeczywiście, bo w Dialogu i Netii to numer ma mnóstwo osób:)

  • 0

    10. ~  2006-08-31 21:30:45  host: bli218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    andrew ale kto cię zmusza do korzystania z tele2 ja żebym mial doplacić do abonamentu to to zrobię byle nie do tp.sa

  • 0

    11. ~~J~  2006-08-31 21:48:04  host: vera.net.pl

    Brak CLIP oraz konieczność ponoszenia opłat za inicjację połaczeń powodują że z tej oferty na pewno nie skorzystam. Mam w TP abonament STD i DWiW w Tele2 i chętnie przytarłbym nosa TP płacąc abonament w Tele2 zaoszczędzając przy okacji parę złotych ale jak Tele2 tak samo traktuje abonentów jak kretynów wprowadzając i utrzymując opłątę za inicjację połączeń - znaczy że jedni są warci drugich. Teraz z Tele2 kozystam po 18.00 a przed 18.00 ze SkypeOut lub Tak-Taka. I mam w nosie kanciarzy.

  • 0

    12.  2006-08-31 23:06:10

    Nie wiem jak reszta, ale Tele2 kojarzy mi sie z bandą oszustów. Tyle się nasłuchałem o przekrętach ich przedstawicieli, że irytuje mnie ta firma. A co do oferty to niby jest taniej, ale jak zwykle o grosz lub dwa. Identyczne plany jak w TPsie tylko o pare złoty tańsze. ZERO innowacyjności! Poza tym korzystam z ISDNa i połaczenia po wybraniu nr są zestawiane błyskawicznie, z obcą preselekcją trwa to min 5 sekund. Jak dużo dzwonisz to ma to znaczenie.

  • 0

    13. ~Rozsądny  2006-08-31 23:07:53  host: acic37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta oferta jest kiepska - niby ceny abonamentów obniżono, ale ceny połączeń były ustalane w porównaniu do TP, a zapomniano, że można wybrać innego operatora do połączeń międzystrefowych. Ta oferta to żenada.

    A teraz gwóźdź programu - CLIP, SMS i poczta głosowa będą niedostępne w Tele2. Życzę powodzenia ;-)

  • 0

    14.  2006-08-31 23:18:08

    w sumie czego byscie oczekiwali? przeciez tele2 kupuje od tepsy uslugi hurtowo, sprzedaje taniej, ale tez ma swoje koszty. nie maja az takiego pola manewru aby obnizyc abo do niewiadomo jakiej stawki

  • 0

    15. ~Lukasz  2006-09-01 01:18:39  host: aayf176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tym Tele2 to chyba jest więcej nienawiści do TP niż oszczędności! TP to jedna z najlepiej funkcjonujących firm telekomunikacyjnych w europie! Tele2 nie zatrudnia nawet jednej dziesiątej co TP pracowników zajmujących się obsługą abonentów! Tele2 obsługuje swoich abonentów znacznie gorzej niż TP! przeciętny abonent Tele2 nie zaoszczędza nawet 5zł w stosunku do TP! Mimo to konsultanci Tele2 wpajają swoim klientom, że w Tele2 płaci się znacznie mniejsze rachunki niż w TP, a w TP to te połączenia sa znacznie droższe (aż o całe 2 grosze)! Co za bujdy!

  • 0

    16. ~  2006-09-01 03:12:34  host: dvl66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze trochę, a wejdzie Energis :) Czekam na resztę konkurencji i rozdzielenie Neostrady od telefonu. Od razu rezygnuję ze stacjonarnego, bo opłacalniej jest w telefonii komórkowej :)

  • 0

    17. ~ konsument  2006-09-01 09:05:14  host: host-ip163-194.crowley.pl

    Nie o to chodzi czy oferta jest o grosz czy o złotówkę tańsza. Chodzi o rozbijanie monopolu a mogą to zrobić tylko klienci. Przestańcie marudzic czy to jest grosz i czy warto. Teraz wreszcie macie alternatywę i skorzystajcie z niej. Gdy pojawią się inne firmy świadomie skorzystajcie z ich usług tylko w ten sposób zaistnieje na naszym rynku konkurencja.

  • 0

    18. ~observator  2006-09-01 09:15:46  host: nat-39.wolomin.net

    Każda konkurencja to konkurencja, szkoda, że jak ktoś napisał, to taka kalka oferty TP SA. W normalnych krajach lokalne są za darmo, nie ma żadnych pustych abonamentów i tak dalej... Ale my żyjemy w monopolu tepsianej france telekom :( i będą nas doić aż któryś z nowych tego nie przełamie.

  • 0

    19. ~glodek  2006-09-01 09:56:55  host: 11.168.wmc.com.pl

    bramka voip i zero abo i najtansze polaczenia i clip. Nie wiem po co sie rozpisywac nad takimi rzeczami jak tp/tele2

  • 0

    20. ~maniek  2006-09-01 11:27:18  host: aakf241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czego wy ludzie chcecie ,przecież to nie będzie za darmo BURAKI !!!!!

  • 0

    21. ~eeee tam  2006-09-01 13:06:20  host: dqt132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kupcie se wszyscy Tak Taka, tam nie ma żadnych abo i rozmowy tanie. PA

  • 0

    22. ~KimdzonG  2006-09-01 15:24:53  host: doz166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no jak pre-paida to tylko Tak-Tak.

  • 0

    23. ~valkimer  2006-09-01 22:55:28  host: bqh232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    opowiem Wam swą historie z tele2.W styczniu 2006 po wielkich bojach udało mi sie uwolnić od Trelemorle2 a trwało to ok1,5 miesiąca!!!sic!!miało byc taniej...taa dodałem ab z tpsa oraz ich rozmowy i wyszlo mnie 130!!! a placiłem ok 89zł dawniej w tpsa.Kto chce sie zmierzyc z BOK tele2 infolinia życzę pierw wypic pół litra!!! lub wczesniej walnąć się młotkiem 5kg po głowie i gadać TOTALNY BURDEL BRAK KOMPETENCJI !!!! myslalem że klopy się skończyły...Pracuje wiec telefonów nie odbieram ...zadzwonili z oferta z telekomunikacji(tak sie przedstawili -myślała ze z TP)-żona odebrała cos ja tam jej powiedzieli ze taniej juz bedzie w ofercie i zgodziła się na przysłanie jakiejs tam oferty-dopoczytania...pech chcial że zona odebrała i podpisała materiały....ale podpisała jak się okazało umowę!!! na tele2 .W poniedziałek dzwonie a tu tele 2 w telefonie sie odezwało...juz sie wqrw..spotkamy się Sąd Konsumencki jako oszustwo....

  • 0

    24. ~poznaniak  2006-09-02 11:46:57  host: 213-238-104-242.adsl.inetia.pl

    http://www.lepszaprzyszlosc.pl/ - chba tele2 ?

Dodaj swoją opinię