Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe cenniki Play

Nowe cenniki Play

sirmark 6 Maja 2008 09:23

0 0
Wraz z nowa oferta, Play wprowadza nowe cenniki telefonów. Prezentujemy także pełny cennik oferty Nowy Play Abonament.

Pełny cennik nowej oferty ważny od 6. maja dostępny jest tutaj.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~wms  2008-05-06 12:09:37  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    16......BOK płatny chyba był tylko na karte.Na abo było za darmo???!!!

  • 0

    19. ~wms  2008-05-06 12:12:40  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    Najlepej mi sie podoba ostatnie zdanie z cennika ( PRAWO DO BŁĘDÓW W DRUKU ZASTRZEŻONE.) Mam nadzieje że sie w kilku miejscach pomylili bo jesli nie to cienko widze te 2 miliony na koniec roku.

  • 0

    20.  2008-05-06 12:15:04

    @18 zgadza się, sorry. A ta stara już promocja urodzinowa to była prawdziwa promocja... teraz chcą odbić ją sobie tą pseudo promocją?

  • 0

    21.  2008-05-06 12:22:23

    mogą chcieć, ale kiepsko to widze.. ja jeszcze mam półtora roku do przedłużania, w sumie jestem na mixie teraz, ale nie przeszedłbym do takiej oferty na abo (do tej poprzedniej tak, abo50 bardzo by mi pasowało). zobaczymy co zrobi play za ten czas.. jak można taryfikować sms poza abonamentem?

  • 0

    22. ~qwerty  2008-05-06 12:33:14  host: cvo242.internetdsl.tpnet.pl

    k800, n73, u700, k530, w660 w dobrych cenach sa. trzeba znalezc plusy a nie tylko minusy ;)

  • 0

    23.  2008-05-06 12:36:00

    aa, cholera przenioslem dziewczyne do play, mi sie teraz skonczyla umowa a tu wielka dupa. ani brac play karte nowa, ani nowy play abonament, ani dzwonic do dziewczyny poza pakietem i drozej z tego co mam obecnie i moge przedluzyc. groza :///

  • 0

    24.  2008-05-06 12:39:57

    haha dobrze ci tak

  • 0

    25.  2008-05-06 12:40:38

    wszystkim się teraz odbije plej-srej

  • 0

    26. ~skalarek  2008-05-06 12:57:00  host: nat10.siec.alfa.pl

    oo h95.radzionkow.net ujawnił się :)

  • 0

    27.  2008-05-06 13:05:55

    a to nie wiedziałeś, że ja jestem?

  • 0

    28.  2008-05-06 13:06:38

    Ceny bez umowy czyli na karte - tragicznie wysokie :/ i Play zabawia sie w pozostalych operatorow windujac ceny by klient mial wrazenie ze w promocji ceny sa "ekstra" :( np taki se w910i jest w euro za 999zl bez smoka a w Play co ?

  • 0

    29. ~jarek  2008-05-06 13:07:17  host: staticline646.toya.net.pl

    @sympatyczny-weź Playset za 199 zł.tam są satartery "stara" Play Karta !

  • 0

    30.  2008-05-06 13:28:30

    playshit :D

  • 0

    31. ~Gal  2008-05-06 14:35:47  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    To jest absolutne dno, poziom Orange'a jak nie gorzej. Ciekawy jestem, tak prywatnie, co sie stalo, bo cos stac sie musialo.

  • 0

    32.  2008-05-06 17:12:25

    musieli zacząć zarabiać wreszcie :D

  • 0

    33.  2008-05-06 17:15:42

    A miało być zawsze prosto i bez pakietów:)

  • 0

    34. ~Pytanko  2008-05-06 18:12:54  host: sub242-154.elpos.net

    Witam serdecznie mam pytanko odnośnie telefonu. jeżeli kupuje telefon w sieci Play na kartę czy jest możliwość bezpośredniego ściągnięcia sim locka w salonie Play "bezpłatnego" bo w info jest napisane, że klient ma możliwość ściągnięcia simloca ale dopiero po 24 miesiącach ale przypominam jest to abonament a mi chodzi o kartę serdeczne dzięki za odpowiedz Pozdrawiam

  • 0

    35.  2008-05-06 18:36:22

    no na pewno to samo obowiązuje, jak chcesz locka od zaraz ściągnąć u operatora, to naszykuj z 600 zł

  • 0

    36. ~bs  2008-05-09 01:50:52  host: 72.85-237-189.tkchopin.pl

    Ojoj co się stało Plej OPS miesiąc temu o tym pisałem to mi nikt nie wierzył i co teraz ??? Gdzie te piękne opinie i zachwalanie Plaja :) Ale Plej jest najlepszy przecie. Ciekawe o ile spadnie sprzedaż o 50 % czy 90 % współczuje konsultantom heh. Pamiętajcie jeszcze wezmą się za dotychczasowych klientów i będzie gwóźdź do trumienki i kto teraz kupi taką siec :))))))))))))))

  • 0

    37. ~Gal  2008-05-16 12:57:44  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    bs - cieszysz sie z tego, ze beda wyzsze ceny? Pogratulowac. Na zlosc babci odmroze sobie uszy. Coz za dziecinada.

Dodaj swoją opinię