Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe bonusy za rejestrację numeru w T-Mobile

Nowe bonusy za rejestrację numeru w T-Mobile

orson_dzi 9 Sierpnia 2016 12:07

9 15

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka otrzymują w bonusie za rejestrację numeru możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni.



Z bonusu mogą skorzystać wszyscy klienci, bez względu na to kiedy zarejestrowali numer. Promocja jest uruchamiana automatycznie dla każdego numeru.




Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:
  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni,
  • pakiet 10 GB danych na 30 dni do 12 razy w ciągu 1 roku.

Aby skorzystać z promocji, posiadacze już zarejestrowanych numerów muszą wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80575 i postępować zgodnie z otrzymaną instrukcją. Należy to zrobić do 8 września.
Osoby, które jeszcze nie rejestrowały numeru, takiego SMS-a muszą wysłać w ciągu 30 dni po jego zarejestrowaniu.

Zestaw bonusów: nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł w przypadku klientów T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10GB każdy zostaną przyznane po 11 doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.

Który operator ma najlepsze bonusy za rejestrację numeru?

Orange
10.40%
Plus
19.25%
T-Mobile
10.95%
Play
34.96%
Virgin Mobile
5.64%
Inny
2.77%
Trudno powiedzieć
16.04%

Wszystkich głosujących: 904


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: tubiedronka | t-mobile | rejestracja | heyah

w sumie: 126
  • -1

    107.  2016-08-09 22:31:09

    Sęk w tym, ze jak mam w [...] negatywne komentarze pod moim adresem.

  • 0

    108.  2016-08-09 23:45:30

    T-Mobile wysłał do swoich konkurentów (Play, Orange i Plus) listy, w których protestuje przeciwko prowadzonych kampaniach infomacyjnych, które sugerują klientom tej sieci, że rejestracji karty można dokonać w salonie dowolnego operatora. Taka zdalna rejestracja była dopuszczalna tylko do 25 lipca, a obecnie taki proces jest niezgodny z Prawem Telekomunikacyjnym i Ustawą Antyterrorysyczną. Według T-Mobile jakiekolwiek nakłanianie klientów tej sieci przez innych operatorów do podania im swoich danych osobowych na potrzeby rejestracji może być rozpatrzone jako czyn nieuczciwej konkurencji wobec T-Mobile oraz nieuczciwa praktyka rynkowa wobec klientów tej sieci.

    Jako pierwszy na list odpowiedział Orange, który jednocześnie wstrzymał swoje działania reklamowe z takim komunikatem.

    T-Mobile czeka teraz na decyzję Plusa i PLAY.

  • -1

    109. ~  2016-08-09 23:48:49  host: 188.172.219.69

    @108 To wklej o Play który idzie na sprzedaż albo mają twardy orzech do zgryzienia i muszą budować infe na cały kraj bo im zyski zaczynają spadać....

  • -1

    110.  2016-08-10 00:03:39

    Play: albo sprzedaż, albo rozbudowa własnej sieci:
    http://tlp.is/asg

  • 0

    111.  2016-08-10 09:23:31

    sylwekZolkusza - może lepiej własny serwis załóż z materiałami kopiowanymi z innych serwisów?
    Ja już o tym newsie dawno zapomniałem np. I raczej śmiesznie jest go czytać ponownie ;-)

  • 0

    112. ~  2016-08-10 09:51:42  host: 188.146.35.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Daliby 10GB/10M/10PLN w aneksach.
    Nie chcę rozpadającej się karty SIM 3w1 (mam dobrą 2w1, USIM - działa LTE) i nie chcę nowego numeru (za często dostawałem np. po osobach zadłużonych, a ten mam w miarę "czysty").

  • 0

    113.  2016-08-10 10:07:00

    @112: to masz jeszcze gorzej. Ja mam numer po warsztacie otwierania samochodów w Gdyni- tyle ustaliłem. Mieszkam w Katowicach i numer jest u mnie już pewnie z 8 lat bo 3 umowy były i teraz karta. Ale nadal mi dzwonią żeby im auto otworzyć.

  • 0

    114. ~  2016-08-10 12:38:27  host: 188.146.66.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @112/113. Kiedyś zdarzyło mi się że na nowo kupiony starter przychodzily sms ale nikt nie dzwonił.

  • 0

    115.  2016-08-10 14:54:07

    114 - dawno temu, z 10 lat będzie, na prepaid mojego syna dzwonili z jakieś fabryki łożysk, upominając się o zapłatę za towar ;-) Ponad rok - ze 2 razy w miesiącu ;-)

  • 0

    116. ~  2016-08-10 15:17:18  host: 188.146.66.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @115 Przerąbane, chyba wywaliłbym taką kartę.

  • 0

    117.  2016-08-10 15:27:36

    Wiesz... Mały do dzisiaj ma moje poczucie humoru, więc odpowiadał, ze płacić nie ma zamiaru bo np. do kółek w deskorolce nie pasują wbrew zapewnieniom ;-)
    Ale rzeczywiście znalazłem przypadkowo fajny numer i od 2005 już tamtego nie używał.
    Czyli 12-13 lat już będzie od tamtego czasu ;-)

  • 0

    118. ~Piotrek  2016-08-11 10:55:21  host: public-gprs351012.centertel.pl

    @108 to niech T mobile idzie do sądu ze swoimi żalami. Nim sąd rozpatrzy skarg ę rożowej landrynki to minie termin rejestracji SIMów. Zaraz napiszą buraki że dawanie bonusów do rejestracji jest nieuczciwe bo każdy i tak musi nr rejestrować . Durne prawnicze gadanie

  • 1

    119. ~demaskator oszustów  2016-08-14 15:04:21  host: 188.146.134.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie dajcie się nabrać na rzekome bonusy w Thief-Mobile. Te 10GB po doładowaniu za 25 zł i no limit do wszystkich na 30 dni po włączeniu usługi możecie mieć od 2015 roku bez rejestracji karty w majtkowym różowym. To inaczej opowiedziana bajka o istniejącej i płatnej usłudze. Za 12 m-cy x 10GB zapłacicie 300 zł w doładowaniach i nawet w pierwszym miesiącu po rejestracji nic od Syf-mobile nie dostajecie za friko. Jako jedyni skasowali rok ważności konta wraz z uchwaleniem ustawy inwigilacyjnej bo te miliony czynnych kart trzeba było zmusić do płacenia za apanaże Kota, Kędzierskiego i Szulim w debilnych i kłamliwych reklamach.
    Pozostali operatorzy przynajmniej dają Wam 12 miesięcy bezpłatnego odbierania połączeń, a w Syf mobile musicie zapłacić 300 zł, nawet gdybyście nigdzie nie dzwonili. No i szczyt bezczelności - płatne odsłuchanie wiadomości z poczty głosowej - tylko w Kot-mobile. Ich reklama powinna brzmieć: ''jestem w t-mobile i mam najdroższy śmieć''

  • -1

    120. ~Fcb  2016-08-14 17:13:46  host: 188.146.64.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    119 nie kompromituj się chłopie.

  • 0

    121. ~demaskator oszustów  2016-08-15 13:42:27  host: 188.146.101.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    do Fcb(120) -- Czyżby prawda zabolała pracownika najdroższej i najbardziej nieuczciwej sieci ?

  • -1

    122. ~  2016-08-16 09:21:06  host: 77-255-58-200.adsl.inetia.pl

    119.Nie ma co komentować tych wypocin szkoda klawiatury

  • 0

    123. ~Max  2016-08-19 21:58:45  host: 188.146.65.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    By dostać bonus trzeba wysłać sms, sms wysłany i czekam już 10 dni na potwierdzenie by otrzymać bonus ;)
    Sprawa skierowana do działu technicznego który ma 5 dni - minęło 8 od momentu zgłoszenia i nikt nie potrafi powiedzieć kiedy sprawa zostanie naprawiona. Nie jest to pojedynczy przypadek bo na drugim numerze córki ta sama sytuacja.
    Dają promocję której nikt w tej firmie nie potrafi włączyć...
    Masakra... tu się chyba nigdy nic nie zmieni...

  • 0

    124. ~Boss  2016-08-21 15:33:10  host: d89-160.icpnet.pl

    Ja póki co korzystam z Viking Mobile. I jestem zadowolony; za 29 zł mam no limit na rozmowach i sms w kraju oraz 4 GB danych. Nic więcej mi nie potrzeba. Rozstałem się bez żalu z T-Mobile po 11 latach abonamentu. Smartfona kupiłem w wolnej sprzedaży i w końcu nie mam brandowanego softu. Moim zdaniem obecnie na kartę oferty są równie dobre albo i lepsze niż w abonamencie i nie wiąże mnie żadna umowa terminowa z operatorem. To ja mogę decydować ile wydaję na telefon. A doładować telefon mogę przez aplikację w smartfonie, kórą połączyłem z kartą płatniczą do konta. Kiedy więc chce doładowuje konto nie odpalając nawet komputera albo idąc do sklepu i kupując doładowanie.

  • 0

    125. ~  2016-08-22 13:51:00  host: cqx136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Boss. Tylko co wnosi Twój komentarz do artykułu o bonusach za rejestrację numeru w T-Mobile?

  • 0

    126. ~Szymon  2016-10-23 20:59:19  host: hostD98.stimo.net

    Play ma za mało (100 zł, 10 GB). Korzystam z Plusa i po rejestracji włączyłem bonusy (500 zł, 50 GB), mimo tego nie dam rady to wszystko wykorzystać w ciągu miesiąca, jestem bardzo zadowolony!

Dodaj swoją opinię