Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe "biznesówki" w Play z pakietami minut

Nowe "biznesówki" w Play z pakietami minut

WitekT 20 Września 2008 12:24

0 0
23. września Play planuje przedstawić nową ofertę abonamentową przeznaczoną dla biznesu - poinformował na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Według informacji TELEPOLIS.PL, nowa oferta będzie uzupełnieniem dotychczasowej w tym sensie, że aktualnie obowiązujące taryfy z pakietami kwotowymi pozostaną, dodany zostanie jednak nowy "zestaw" dla tych, do których bardziej trafia oferta z wliczonymi minutami. W cenie nowego abonamentu będą dwa pakiety minut - do wszystkich sieci oraz wewnątrzsieciowe.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 106
  • 0

    87.  2008-09-22 11:43:06

    86. ceny netto czy brutto? raczej netto jak dla firm

  • 0

    88. ~  2008-09-22 11:48:16  host: enw114.internetdsl.tpnet.pl

    oczywiscie ze netto ;]

  • 0

    89. ~alan  2008-09-22 13:08:23  host: nat-tar.aster.pl

    Mysle ze mimo wszytsko daleko,daleko będą w tyle za Plusem i ich chocby najnowsza oferta dla firm Na rozmowy.

  • 0

    90. ~mirekb  2008-09-22 14:13:16  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @86 min do wykorzystania tylko w play,pewnie po wykorzystaniu abo??ceny telefonów pewnie podwyzsza..zeby chociaz na 1okres rozliczeniowy przechodzily minuty i internet byl w rozsadnych cenach inaczej oferta niejest za ciekawa

  • 0

    91. ~jabol  2008-09-22 14:43:32  host: sx246.internetdsl.tpnet.pl

    ~qqq, zawsze można sprawdzić jaka to sieć np.: http://www.eraomnix.pl/pl/find/whichnet

  • 0

    92.  2008-09-22 14:55:39

    a propos... czy operatorzy w swoich bazach podają dokładnie w której sici jest telefon, czy jak na początku - pozytywnie odpowiadały na zapytania o numery we własnej sieci albo, to później "rozszerzyli", własne dobrze identyfikowały, natomiast obce tylko wg tabeli numeracji bez uwzględnienia przenoszenia numerów?

  • 0

    93. ~Tyler  2008-09-22 14:56:39  host: chello087207190019.chello.pl

    jest juz nowa oferta.. Tanie nokie sa :D

  • 0

    94. ~Tyler  2008-09-22 15:00:05  host: chello087207190019.chello.pl

    @ wlo - raczej jest to odpowiedz zero-jedynkowa. Czyli albo jest w danej sieci, albo nie..

  • 0

    95. ~mirekb  2008-09-22 15:06:36  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @94 nie do konca to dziala.opy dokladnie wiedza jak jest i ile jest tych numerów..najlepiej jest w orange:gwiazdka 555 potem 2 i wszystko jasne.zadna siec tak prosto tego nie robi..w plusie na wapie nie pokazuje prawidlowo przeniesionych numerów a w erze miałem czesto zawiechy..

  • 0

    96. ~zlasu  2008-09-22 15:11:49  host: 193.201.36.36

    http://www.sprawdznumer.pl/ - tutaj mozna sprawdzić w jakiej sieci jest numer (nawet po przeniesieniu)

  • 0

    97. ~jacko  2008-09-22 16:14:04  host: cin221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    E tam play! Nie sądze zeby wyszli z lepsza oferta niż plus. 1300 minut nie prześcigna. a jesli nawet to pewnie jakieś niedomówienia i haczyki będą.

  • 0

    98.  2008-09-22 16:32:53

    #72 gdzie w Puławach orange ma 3G ? Plusa to nawet nie wiem bo się loguje mój telefon tylko do 3G Playa a nigdy jeszcze się nie zalogował w Plusie.

  • 0

    99. ~denis  2008-09-22 17:38:27  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    #75 wlo nie kupuj w tym sklepiku nic,tak chytra właścicielka to pewnie i przeterminowaną żywnośc sprzedaje żeby firma nie straciła...a na poważnie nie kpij sobie że wiekszośc ludzi patrzy gdzie dzwoni,do jakiej sieci...mam w telefonie około 200 numerów ,nawet się nie zastanawiam kto jest w jakiej sieci, jest potrzeba dzwonie...syn jest w play ,był w erze..nadal nastolatki do niego dzwonią ,tyle co wcześniej,więc i one nie zwracają na to uwagi....owszem znam ludzi którzy po paczke masła wędrują na drugi koniec miasta bo jest tańsze o 10 gr ale to wyjątek ,a nie reguła!

  • 0

    100.  2008-09-22 19:42:43

    ~denis - nie mam zwyczaju jak niektórzty mówić "wszyscy- zauważ powiedziałem większość ;-) Ja też mam prawie 400 pozycji w książce, co miesiąc dzwonię na ok. 80 róznych numerów i też zupełnie nie zastanawiam się w jakiej sieci jest dany telefon ;-)

  • 0

    101. ~denis  2008-09-22 20:53:30  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    #100 wlo zauważyłem, dlatego też użyłem słowa większość...i właśnie z tym słowem się nie zgadzam.

  • 0

    102.  2008-09-23 08:28:39

    ~denis - a więc wszyscy??

  • 0

    103. ~denis  2008-09-23 18:17:46  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    # wlo nie! nie zgadzam się że większość, a jestem zdania że mniejszość, a wręcz margines...

  • 0

    104.  2008-09-23 18:24:04

    ~denis - a to mamy radykalnie rózne zdanie na ten temat ;-)

  • 0

    105.  2008-09-23 18:25:28

    ~denis - polecam lekturę raportów UKE o rynku telekomunikacyjnym za kolejne lata... zobaczysz jaki to jest nargines ;-)

  • 0

    106. ~denis  2008-09-23 19:09:38  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    #wlo do wszystkich raportów, komunikatów gus,średnich krajowych i innych danych statystycznych podchodzę z dużą dozą nieufności...bo często nie przystają do rzeczywistości.

Dodaj swoją opinię