Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe akcesoria do Galaxy S II

Nowe akcesoria do Galaxy S II

LuiN 26 Września 2011 12:33

0 0

samsung i9100 Samsung Electronics Polska wprowadza na rynek nowe akcesoria dedykowane dla smartfonu Galaxy S II: baterię o pojemności 2000 mAh i głośnik ECR- A1A2.

extended battery eb k1a2m Nowa bateria dla smartfonu Samsung Galaxy S II o pojemności 2000 mAh znacząco zwiększa czas pracy urządzenia. W zestawie z akcesorium znajduje się również wypukła tylna obudowa, która pozwala zamknąć grubszą baterię w telefonie. Rekomendowana cena detaliczna dodatkowej baterii EB-K1A2 wynosi 99zł.

ecr a1a2be Dla fanów wysokiej jakości dźwięku Samsung przygotował nowy pasywny głośnik ECR-A1A2. Siła dźwięku wzmocniona została bez potrzeby dodatkowego źródła zasilania. Elegancki wygląd głośnika sprawia, że może być on też wykorzystywany jako podstawka na telefon na biurko. Sugerowana cena ECR-A1A2 wynosi 129zł.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    11.  2011-09-26 14:05:19

    @6: wole Absoluta :) Finlandia sie zepsula ostatnimi czasy :) || @10: jak to (chinskie) zamienniki. Juz lepsiejsze sa firm pokroju np. Hama, acz i te dalej potrafia byc odbiegajace jakosciowo.

  • 0

    12. ~  2011-09-26 14:13:53  host: z26-14.opera-mini.net

    PLANET - Vódki nie pijam ostatnio, starczą 2 piwa na dzień bym był w miare odurzony ;) Facebook zniknie 5 Listopada 2011r. pewnie wiesz.

  • 0

    13. ~  2011-09-26 14:17:32  host: z26-14.opera-mini.net

    PLANET - Vódki nie pijam ostatnio, oszczędzam w końcu na wsi nie jest lekko ;) Facebook zniknie 5 Listopada 2011r. pewnie wiesz tak jak kiedyś PlayStation Network.

  • 0

    14. ~  2011-09-26 14:19:59  host: z11-11.opera-mini.net

    Z zamienników do 30zł, wg.mnie najlepsze robi firma Exclusive Line (niezawyżone pojemności, dokładne wymiary bateri), potem Maxximus (zawyżone o 25~30% pojemności, dość dokładne wymiary bateri).

  • 0

    15. ~  2011-09-26 14:22:28  host: z26-14.opera-mini.net

    14: Dobrze wiedzieć.

  • 0

    16. ~  2011-09-26 15:03:28  host: z29-07.opera-mini.net

    Wielka mi bateria ja mam baterie o pojemności 4000 mAh nową kupiłem za 50 zł.

  • 0

    17. ~  2011-09-26 15:09:18  host: z11-11.opera-mini.net

    16). I źle zrobiłeś kupując taką 4000 mAh baterię... Zapewniam Cię, że jest mniej warta od tych co wcześniej napisałem. Lepiej ją wywal do śmietnika nim rozpirzy Ci telefon lub zjara chałupę. Nie dajcie się nabierać na takie pojemności, bowiem takowych NIE MA. * Calm7

  • 0

    18. ~  2011-09-26 15:17:43  host: z29-07.opera-mini.net

    Calm7 - mam tą baterie 4000 mAh i trzyma mi tel. bez ładowania ok. 60 dni mówię o lowendzie.Calm7 - mam tą baterie 4000 mAh i trzyma mi tel. bez ładowania ok. 60 dni mówię o lowendzie.

  • 0

    19. ~  2011-09-26 15:29:53  host: z11-11.opera-mini.net

    18). Okej, ważne, że Ci trzyma i jakoś działa. Mógłbyś mi jeszcze napisać jak się nazywa producent tej bateryjki? * Calm7

  • 0

    20.  2011-09-26 15:34:25

    Nie wydaje mi się żeby stówa była zbyt wygórowaną ceną za zestaw bateria+klapka pochodzący od producenta.

  • 0

    21.  2011-09-26 15:50:38

    18: No właśnie, jak się nazywa producent tej bateryjki i o jakim low-endzie piszesz?

  • 0

    22.  2011-09-26 15:53:05

    Cena jest dobra

  • 0

    23. ~spat  2011-09-26 16:10:44  host: 088156107013.stk.vectranet.pl

    świetna sprawa z tą baterią i elegancka cena.

  • 0

    24. ~Octopus  2011-09-26 16:11:26  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    Oj tak , czekam...

  • 0

    26. ~  2011-09-26 16:27:23  host: user-46-112-255-217.play-internet.pl

    zadna nowość te baterie a wy się podniecacie jak cyckami dody. I nie mowie tu o chinczykach z allegro a o firmowkach. np htc

  • 0

    27.  2011-09-26 18:09:02

    Cena podejrzanie niska ;-) Apple byłaby ok. 2,5 razy drożej. Druga bateria przyda mi się na wyjazdy :-)

  • 0

    28. ~Colo  2011-09-26 20:22:01  host: public115116.xdsl.centertel.pl

    A ja mam tę baterię 2000 mAh Samsunga i teraz telefon wytrzymuje mi 2 doby przy dość intensywnym korzystaniu. Poza tym obudowa jest grubsza o 1,2 mm więc telefon lepiej / pewniej leży w dłoni. Polecam!

  • 0

    29. ~spat  2011-09-26 20:33:57  host: 088156107013.stk.vectranet.pl

    Colo a ile wytrzymywał Ci na baterii fabrycznej 1650mAh?

  • 0

    30. ~  2011-09-27 16:43:28  host: z11-11.opera-mini.net

    Jak już pisałem wcześniej-rozwiązanie dobre pod względem zapasowej bateri oraz nowego kształtu klapki. Jednak pod względem "znacząco wydłużenia czasu pracy" - nie ma to sensu, bowiem 350mAh dla takiego prądożercy nie robi różnicy. Nowa, większa bateria posiada 21% więcej mAh, więc dla przeciętnego użytkownika który cieszył się 12h trybem pracy, oznacza 15h pracy. Ktoś inny, mniej wymagający, dwu dniowiec, będzie miał 10h w zapasie (48+10). * Calm7

  • 0

    31. ~pisi  2011-10-27 15:13:58  host: user-46-113-121-226.play-internet.pl

    nie wiecie czy ta bateria 2000 mAh podejdzie do SGS+??

Dodaj swoją opinię