Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe abonamenty w Skype

Nowe abonamenty w Skype

WitekT 5 Maja 2010 14:35

0 0

Od 6. maja Skype uruchamia nowe plany wykonywania połączeń do ponad 170 krajów, pozwalające klientom zaoszczędzić do 60% w porównaniu do standardowych stawek w ofercie prepaid Skype.

Klienci będą mieli większy wybór, gdyż abonamenty dostępne będą w różnorodnych pakietach, od 60 minut aż do pakietów nieograniczonych, będzie również możliwość wykupienia miesięcznego, kwartalnego lub rocznego abonamentu na rozmowy.

Oferta abonamentów Skype ma zaczynać się od 0,89 euro netto miesięcznie i obejmować efektywne stawki w wysokości nawet 0,01 euro netto za minutę do niemal wszystkich lokalizacji na całym świecie.




Dzięki nowym abonamentom, użytkownicy Skype mają zyskać elastyczność pozwalającą dostosowywać swoje plany wykonywania rozmów w trzech krokach:
1. Wybór krajów, do których chcą dzwonić.
2. Decyzja, czy chcą wykonywać połączenia na numery komórkowe, stacjonarne, czy zarówno jedne, jak i drugie.
3. Wybór planu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, od miesięcznego do 12-miesięcznego, oraz od 60 minut do nieograniczonej ilości rozmów.

Według danych TeleGeography, rozmowy wykonywane za pośrednictwem Skype stanowią obecnie 12% wszystkich rozmów międzynarodowych na świecie.

Źródło tekstu: Skype     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -2

    1. ~bobek  2010-05-05 14:37:58  host: adk172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super

  • 2

    2.  2010-05-05 14:50:23

    News z którego absolutnie nic nie wynika.

  • 2

    3. ~kom  2010-05-05 14:59:30  host: gw-netia.pl.hurra.com

    dokładnie piokuk

  • 2

    4.  2010-05-05 15:06:05

    Mam abo w Netii + Internet, plan taryfowy za 75 zl z wliczonymi 2000 minut do wszystkich stacjonarnych w PL, UE, USA i Kanadzie. Po wyczerpaniu limitu 2000 minut (jeszcze mi sie nie zdarzylo) rozmowy zagraniczne do wymienionych obszarow sa w cenie rozmow lokalnych. Przestalem uzywac Skype'a...

  • 2

    5.  2010-05-05 15:06:58

    Zdecydowanie wolę Freeconet.

  • 0

    6. ~kz  2010-05-05 15:08:03  host: 109.243.212.99

    Może mi ktoś powiedzieć ile tylko na Niemcy stacjonarne wyniesie taki abonament? (na miesiąc, kwartał, rok) Nic nie roumiem z tego newsa

  • 0

    7.  2010-05-05 15:09:02

    Skoro to jest od 6 maja czyli od jutra to jeszcze dzień można poczekać na dokładne cenniki i regulaminy;).

  • 2

    8.  2010-05-05 15:19:42

    "prapaid" ??

  • 1

    9. ~Simplusowiec  2010-05-05 15:28:53  host: 130.138.227.40

    Ad.4 Loop:ja zrezygnowałem z abon 43zł w Netii i przeszedłem do VoIPa z numerem telefonu stacjonarngo;) Teraz zamiast 43zł, zapłacę 4-10zł miesięcznie max. 2000 minut mówisz? W Orange POP to kwota 20zł na miesiąc w sieci i na stacjonarki. Po co płacić 75zł za coś co może kosztować mniej? I nie trzeba mieć az tylu minut w abonamencie! Ja mam łącze ok.10Mb/s download i ponad 1Mb/s upload za 59zł/m-c. Na tym łączu doskonale sprawdza sie grosozwy VoiP:)

  • 1

    10. ~prem  2010-05-05 15:52:41  host: nat.simset.net

    re:6. w tym momencie jest ok 9zł za jeden kraj na m-c, limit 10tys minut, moze będzie jeszcze taniej :)

  • 1

    11.  2010-05-05 15:55:51

    piokuk: tylko gdyby nie było w ogóle tej informacji to znalazłby się taki, któryby napisał, że Telepolis zapomniało o tym całkowicie.

  • 1

    12.  2010-05-05 16:00:36

    To prawda.Akurat dzisiaj odnowił mi się abonament na Europę bez ograniczeń.

  • 1

    13. ~wosq  2010-05-05 16:59:39  host: 109.243.191.247

    Cena na komórki to 0,94 PLN/min.

  • 1

    14. ~Longman  2010-05-05 17:23:30  host: adch232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przyznam, że mi się oczy otworzyły jak Skype wprowadził podwyżkę opłat, była też kilkudniowa zwałka a Skype nawet nie przeprosił jak należy. Gwoździem do trumny było to, że Skype pobrał nienależne środki za abonament (zbyt wysokie rzecz jasna..) z mojej karty kredytowej i zostałem potraktowany per noga na zasadzie misiowego "nie mamy pana płaszcza. I co nam pan zrobi?". Obecnie jestem zadowolonym właścicielem Fritzboksa z kilkoma numerami zagranicznymi dla przychodzących oraz dwoma providerami "wychodzącymi" (Tlenofon i HappyCall). Środki są praktycznie bezterminowe, jako słuchawki używam najzwyklejszego telefonu DECT Philipsa (polecam model DECT 122, bo ma on RZECZYWISTY zasięg 300 metrów w otwartym terenie i 100 w zabudowanym, wiec jak idę do sąsiadów na bibke to zabieram fona :-))

  • 0

    15. ~as  2010-05-05 19:46:08  host: aeop181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiadomo coś na temat cen ?? Bo nie wiem czy na rok przedluzac na tych zasadach ktore teraz sa czy czekac

  • 0

    1. ~  2010-05-06 19:59:15  host: 212.2.99.205

    Stacjonarne no limit PL 12 m-cy 235 PLN Stacjonarne PL 400 min + 120 min 12 m-cy 193 PLN Stacjonarne PL 120 min + 30 min 12 m-cy 96 PLN Stacjonarne PL 60 min + 15 min 12 m-cy 50 PLN Stacjonarne Europa no limit 12 m-cy 246 PLN Stacjonarne i niektóre GSM Świat no limit 12 m-cy 470 PLN

Dodaj swoją opinię