Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja witryny sieci Play

Nowa wersja witryny sieci Play

LuiN 21 Października 2010 22:17

0 0
Ruszyła wersja beta nowej witryny Playmobile. Strona wydaje się teraz być mniej przeładowana informacjami, a wielkość i kolorystyka czcionek sprawiają, że treści są bardziej czytelne.

Nowej wersji witryny szukać należy obecnie pod adresem www.playmobile.pl/beta. Operator zastrzega sobie na tę chwilę prawo do błędów i niestabilności nowej witryny - w końcu to wersja beta. Po naniesieniu ostatnich poprawek nowy wygląd ujrzymy bezpośrednio na playmobile.pl, co ma nastąpić "wkrótce".


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    45. ~ariel  2010-10-22 12:30:04  host: chello089078010020.chello.pl

    44; prawda jest taka, że jest taka informacja a to, czy to wskutek błędu, czy wskutek zamiaru zmian, to się okaże. Ja obstawiałbym, że to błąd, bo Play zdążył mnie do tego przyzwyczaić, że jest niedopracowany. Nawet jeśli to wersja beta, to nie zmienia faktu, że taki błąd nie powinien być. Ty oczywiście jak wiele innych rzeczy w Play zaakceptujesz, czym nikogo na Telepolis nie zdziwisz ;D Pakietu 100MB nie ma pod *111# a był ale pewnie to też wg. Ciebie zmiana na lepsze, bo zmian na gorsze w Play nie ma przecież. Nie wiem, gdzie wyczytałeś, że ktoś napisał "napewno ..."

  • 0

    46.  2010-10-22 12:37:18

    ariel (45), to skoro się okaże to nie spekuluj. Nie wkładaj mi w usta słów, których nigdy nie wypowiedziałem. Nigdy też nie twierdziłem, że Play jest siecią idealną i na pewno nie chwaliłem ich tym bardziej za błędy występujące np. pod *111#. Ale jak się widzi (czyta), to co tylko chce się zobaczyć... Nie rżnij głupa. Kilka osób pod tym newsem już zdążyło wyraźnie zasugerować, że Play zlikwidował to lub tamto. Chociaż wyraźnie zaznaczono, że na stronie w wersji beta mogą pojawić się błędy. Pomimo błędów akurat informacja o pakiecie internetowym 100 MB za 5 zł JEST na stronie beta, i to z dokładnym rozpulchnianiem kodów do jego aktywacji!

  • 0

    47.  2010-10-22 12:38:37

    Ad. 46 - "rozpisaniem", oczywiście.

  • 0

    48. ~ariel  2010-10-22 12:42:30  host: chello089078010020.chello.pl

    46; informacja jest jaka jest i mam prawo się do niej odnieść i to nie jest żadna spekulacja albo masz problem z rozumieniem tego słowa. Głupa to rżnąć możesz Ty a do mnie w ten sposób się nie zwracaj! Wniosek prosty nadal *111# jest niedopracowany a co ciekawe u mnie znowu przestał działać. To chyba 2tygodnie już trwa.

  • 0

    49. ~  2010-10-22 12:44:51  host: chello089078010020.chello.pl

    46; jeżeli jest tyle błędów np. z ważnością bonusów, to nie wiem czy informację o 100MB można traktować jako prawidłową

  • 0

    50.  2010-10-22 12:46:17

    49, tak myślałem! To może do kwestii skrócenia bonusów powinieneś podejść podobnie?!

  • 0

    51. ~ariel  2010-10-22 12:48:46  host: chello089078010020.chello.pl

    Podejście najlepsze jest takie, że nic co jest na tej stronie nie można traktować poważnie. Tak samo jak samego operatora.

  • 0

    52.  2010-10-22 12:51:45

    ariel (51), to jak na razie sprawdzaj równolegle informacje na stronie playmobile.pl (bez "beta"). Mniej stresu i wszystko będzie cacy. ;-)

  • 0

    53. ~  2010-10-22 13:21:43  host: 77-255-147-206.adsl.inetia.pl

    Właśnie przejrzałem całą stronę beta w ofercie Playfresh i wszędzie pakiety mają ważność 30 dni.

  • 0

    54.  2010-10-22 13:29:10

    53, nie, nie jest ewidentny błąd dotyczący ważności bonusów po doładowaniu zarówno w jednym jaki drugim profilu. Jednak wystarczy zajrzeć do Regulaminów, które to są wyszczególnione poniżej, a tam są obowiązujące użytkownika informacje. ;-)

  • 0

    55. ~  2010-10-22 13:37:41  host: 77-255-147-206.adsl.inetia.pl

    54@ Masz rację. Nie patrzyłem na bonusy. Regulamin chyba jest ważniejszy. Niech to jak najszybciej poprawią, bo bardzo do nieładnie wygląda.

  • 0

    56. ~  2010-10-22 13:37:45  host: ddg235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Smutne jest to, że występujące tu wątpliwości i nieufność to zasługa .... Play dzię ki swojej "ciężkiej" praca w ostatnich miesiącach.

  • 0

    57.  2010-10-22 17:22:14

    Dziękuję za kod do aktywacji pakietu 100MB. Spróbuję go włączyć. Na stronie Play24 jest ten pakiet, ale w ogóle nie działa mi aktywacja usług (Opera Mini). Natomiast pod *111# tego pakietu nie ma!

  • 0

    58. ~Robin  2010-10-22 17:38:01  host: 77-254-39-195.adsl.inetia.pl

    Mnie trochę dziwi zasięg internetu Play. Mieszkam 40km od warszawy pomiędzy dwoma dużymi miastami i o dziwo ten ich internet nie dochodzi... Trochę zbyt przereklamowany jest.

  • 0

    59. ~iplusiak  2010-10-22 18:10:04  host: apn-95-41-54-123.dynamic.gprs.plus.pl

    58 nie powinno cie to dziwic przeciez play zawsze podaje dokladna liczbe miast i miejscowosci (lokalicji) w ktorych dostepny jest mobilny internet play online. poza tym wystarczy sprawdzic dokladny zasieg na ich stronie.

  • 0

    60. ~  2010-10-23 04:29:21  host: dcb6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    58. ~Robin Wejdź na stronkę Play z ich zasięgiem. Wtedy zrozumiesz.

  • 0

    61.  2010-10-23 12:59:19

    Jeszcze raz bardzo dziękuję za kod na pakiet 100MB. Aktywowałam i wszystko działa. Nareszcie mam pakiet! :)))

  • 0

    62. ~ja  2010-10-26 15:01:30  host: 89.174.117.200

    @ariel: przeczytaj sobie w słowniku co oznacza słowo beta i dopiero wtedy dołącz do dyskusji.

  • 0

    63. ~  2010-10-26 17:55:36  host: ip-89-174-123-134.multimo.pl

    Szkoda, że nie ma newsów, jak na oryncz.pl. ;-]

  • 0

    64. ~  2010-11-02 13:12:50  host: t08-15.opera-mini.net

    Jest nowa strona play. Błędów tyle że można nowy artykuł napisać.

Dodaj swoją opinię