Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja promocji "Zasilam Kartę w Plusie"

Nowa wersja promocji "Zasilam Kartę w Plusie"

sirmark 15 Maja 2009 23:56

0 0

Od 15. maja dostępna jest nowa promocja w Plusie na usługę Zasilam Kartę o nazwie Zasilam Kartę w Plus. Usługa umożliwia abonentom jednorazowe lub cykliczne zasilenia kont użytkowników Simplus, MixPlus, Sami Swoi, 36.6 i Biznes Mix.






W nowej odsłonie promocji do zasileń za 10, 30, 50 i 100 zł, dodane zostały nowe nominały: 40, 60 i 80 zł. Zasilenia dokonywane w ramach usługi będą widoczne na fakturze.
Dodatkowo, każde zasilenie (poza 10 zł) premiowane jest dodatkową kwotą, od 5 zł do 20 zł w zależności od zasilenia.

Zobacz: regulamin "Zasilam Kartę w Plus" (plik .pdf; 125 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2009-05-16 10:12:15  host: nat05.rtk.net.pl

    cd.. ale z tym to już do UKE nie można iść bo ktoś z UKE taką glupią decyzję podjął. Sprawa powinna trafić wyżej - czyli do europejskiej wersji UKE... Pytanie kto podjął taką głupią i szkodzącą decyzję w sprawie polsatu?? Pani Ania S. czy ktoś inny?? Jeśli to pani Ania - to mimo iż Ją lubie - bo zrobiła wiele dobrego dla telekomunikacji - to ta osoba która dastala kasę w łape od polsatu powinna za to beknąć - nie zależnie kim ta osoba (osoby) jest/są. Nawet jakby to miała być pani Ania - to powinna za to beknąć - tak jak każda inna osoba - która działa na szkodę. PODSUMOWUJĄC moją długą wypowiedź: plus powinien beknąć za traktowanie mixplusowców natomiast ten kto wydał decyzje o asymetryczności MTR dla mvno polsatu też powinien za to beknąć bo zaszkodził tu i to bardzo - teraz każdy MVNO będzie chciał mieć wyższy mtr bo jak polsat ma to dlaczego on ma nie mieć?? (nie ważne że nie buduje swoich nadajników -własnej sieci - nieważne że w każdej chwili jak tylko stwierdzi że to mu się nie kalkuluje to zlikwiduje MVNO i nic po sobie nie pozostawi (infrastrukturalny operator ma własną infrastrukturę - inwestuje - on tak szybko nie zniknie - a nawet jakby kończył działalność to ma infrastrukture którą może komuś sprzedać - i co po sobie zostawi - np P4 by chcieli sprzedać - to strzedadzą to np "3" lub jakiejś innej firmie telekomunikacyjnej (spoza W3) i konkurencja będzie wciaż duża) natomiast zniknie taki polsat, wpmobi czy mobilking i nic nie zostanie po nich. Nic nie włożyli swojego w rozwój telekomunikacji. Wg mnie mvno polsat to taki sam pasożyt jak kiedyś byla taka firma jak TELE2... Takim firmom nie należą się takie przywileje jak wyższy MTR dla nich. Popieram wyższy MTR dla P4 (ale na normalnych zasadach - podobno do 2013-20014roku MTR mają zrównać z pozostałymi opami z W3) a mvno moim zdaniem NIE MAJĄ PRAWA żądać wyższych stawek MTR bo oni NIE budują wlasnej sieci infrastrukturalnej!!

  • 0

    12. ~  2009-05-16 10:37:57  host: 88.220.105.186

    @4: masz coś z głową? Załóżmy taki przypadek: raz na dwa-trzy miesiące, czy nawet co miesiąc (zależy ile kto dzwoni) potrzebuję doładować Simplusa dziecku za 50zł. Doładowując z abonamentu będzie z tego 60zł na wszystko i do wszystkich - ta bonusowa dycha to normalny pieniądz niczym nie różniący się od podstawowych 50zł (to nie jest orange z jakimiś kontami promocyjnymi tylko w sieci). Realny koszt wszystkich usług stanowi wówczas 83% normalnej ceny.

  • 0

    13. ~maj  2009-05-16 11:25:42  host: 188.33.63.37

    do 10: ja za plus30 place 26 lub 26,5:) Aha co sie tak burzycie ze nie abonamentowcy jestescie w mixie? podpisaliscie wyrok to go placcie a nie kombinowanie jak tu umowe zerwac...:/ Pozatym nikt wam nie bronil isc do abonamentu... ta sama kaa ten sam telefon a warunki czesto lepsze...

  • 0

    14. ~ziomek13  2009-05-16 14:59:51  host: aafl133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a waznosc wychodzacych nadal bez zmian;złodzieje! kazdy człowiek powinien ładowac wtedy jak mu sie podoba i nie wazne czy za 5 czy za 150zł i miec prawo do komunikowania sie

  • 0

    15. ~g  2009-05-16 15:28:27  host: 188.33.6.140

    a od kiedy bedzie mozna darmo przenisc numer? nie moge sie juz doczekac:)

  • 0

    16.  2009-05-16 15:42:43

    Polecam stronę http://taniedoladowanie.za.pl/simplus.html . Doładowanie Simplus 30 za jedyne 26,50 zł, czyli 15% taniej.

  • 0

    17.  2009-05-16 15:44:18

    Przesadziłem. Niecałe 12% taniej.

  • 0

    18. ~jojo  2009-05-16 16:07:30  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Do g (15) NAJPRAWDOPODOBNIEJ za trochę ponad miesiąc... ;-)

  • 0

    19.  2009-05-16 16:20:22

    10. - powied... dlaczego podpisałeś tę umowę w ogóle?

  • 0

    20. ~  2009-05-16 19:07:08  host: f96-051.opera-mini.net

    do WLO: co mnie skłoniło? dwie rzeczy: 1)kiedys mialem umowe z era na abo za 30 zl i rachunki byly po 200zl pomimo tego Musialem placic 2 lata abo. w mixplus bylo by za to 6-7 doladowan, 2) kiedys byly mixplusy3 z duzo lepsza oferta niz obecne mixplusy4. 3)kiedys byly lepsze i tańsze telefony w mixie niz obecnie w czasach kryzysu. wszystko byloby ok tylko teraz dowiaduje sie ze jak zmienia sie regulamin to kazdy moze zerwac kontrakt a ja nie bo wg plusa pomimo iz mam z nimi umowe nie mam prawa zerwac umowy z nimi jak mi umowe zmieniają bo wg nich jestem niby użytkownikiem a nie abonentem. i to wg mnie jest nie fear bo umowa wg mnie to jest umowa. WLO tak ciezko CI to zrozumiec?

  • 0

    21. ~  2009-05-16 22:10:50  host: inet20907ng-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    *~ 2009-05-16 19:07 f96-051.opera-mini.net - tak jesteś użytkownikiem, podpisałeś regulamin dla użytkowników MIX, a nie abonentów Plus, a właśnie ten ostatni zmienia się na chwilę obecną.

  • 0

    22. ~  2009-05-16 22:24:09  host: f142-060.opera-mini.net

    do 21: doprawdy? zmiany tycza sie tylko abonentowcow? ok. dobra niech tak bedzie. to jak zadzwonie to 1 lipca 2009r. na 2601 (czy jakos tak) i bede mial opłatę wyższa za połączenie z konsultantem to bede to reklamował bo umowie ktora podpisalem nie zgadzałem sie na ZADNA podwyżkę. takze zobaczymy. Najwyzej tak trzeba by robic a potem wielu mixplusowcow powinno moim zdaniem zlozyc zbiorowy pozew przeciw plusowi. umowa to umowa. i mam to gdzies czy uzytkownik czy abonent - jest umowa i nie mozna zmieniać warunków umowy w trakcie trwania tej umowy jesli druga strona nie wyrazila na to zgody

  • 0

    23. ~mili  2009-05-17 02:14:08  host: ipb58.internetdsl.tpnet.pl

    do 22: hm... cóż za wymagający klient, zwykle tak jest jest: im mniej płaci, tym więcej wymaga... ;p Dla takich jak Ty Dział Obsługi Klienta powinien być za darmo, a ludzie tam pracujący siedzieć dla przyjemności, a nie dla kasy... Mam telefon od ok. 8 lat i do tej pory tylko raz wykonałam połączenie na DOK do swojej sieci. Jak masz problemy ze sobą to dzwoń i płać, skoro sam sobie nie potrafisz poradzić. Dokładnie umowa zmienia się głównie dla abonentów, Ty w Mixie nie dostajesz billingów więc wzrost cen Cię absolutnie nie dotyczy... poza oczywście obsługą klienta... nie wiem ja mam teraz umowę w Playu i uważam, że to ich sprawa, ile jest za połączenie z obsługą. Dla mnie to jest ułatwienie, że mogę zadzwonić, zamiast się fatygować, jak Tobie nie odpowiada, to możesz ruszyć dupę do Punktu. Będziesz mieć problem rozwiązany za darmo:-)

  • 0

    24. ~  2009-05-17 07:35:23  host: f96-053.opera-mini.net

    do 23: chyba nigdy w plusie nie byłeś? w salonie plusa nic nie wiedzą. zawsze mowia by dzwonic na 2601. oczywiscie ja tylko napisalem ze zmiana w umowie tyczy sie takze mixplusa a nie tak jak niektorzy próbują byc za plusem i twierdzą ze dla mixplusa nic w umowie sie nie zmieniło. zmieniło i sam mi w tym rację przyznałes. wiec jak? czyli jednak sa zmiany i dla mixplusa i tez powinienem miec prawo zerwac umowy bez kary? tak powinno byc biorąc logikę pod uwage. PS co za różnica czy miesiecznie płace 300zl czy 30zl wg mnie umowa to umowa. utrzepilem sie tej linii tel bo w plusie na emaile nie odpowiadaja a jak odpowiadają to nie na temat. wiesz. to masz szczęście ze nie musisz dzwonic do swojej sieci. ja na poczatku tez nie musialem a teraz sie zepsuli i praktycznie bywają sytuację gdzie prawie co miesiac musze dzwonic do plusa z reklamacją ze wybrany nr mi blokują i połączenie wyłączają juz po paru sekundach czasem minutach a jak wysylam sms to przychodzi mi komunikat 'nie ma takiego numeru' (a 10zl chętnie wzięli) na inne numery tel dzwoni bez problemów. sprawdzilem z innego numeru łączą bez problemow i smsy na ten nr dochodza tylko blokują jak wlacze to jako wybrany numer. dlatego musze czesto do nich dzwonic i interweniować (po paru dniach zaczyna działać. ale po paru interwencjach). takie działanie ostatnio plusa mnie irytuje dlatego nie dziwcie sie ze zastanawiam sie jak zerwac z plusem umowe bym nie musial kary placic

  • 0

    25.  2009-05-17 12:49:11

    20. - sorry, ale niezdowo się czujesz? Jesli płaciłeś po 200 złotych to chyba nie za ilość minutt jaką dawali za 30 złotych? Nie trzeba było tyle dzwonić ;-) Do kogo pretensje? Że za korzystanie z usługi się płaci? Że miałbyś za to kilka zasileń... I mniej do końca umowy? O tym wcześniej trzeba było myśleć, jeśli potrzebowałeś dzwnić za 200 złotych miesięcznie - przy takich kwotach głupi tylko nie myśli o szczegółach oferty - i nie mówię tu tylko o telefonie a przede wszystkim o cenie usług.

  • 0

    26.  2009-05-17 12:51:06

    Tak - jest mi to bardzo ciężko zrozumieć, a to dlateg, ze jak coś podpisuję, to zanim podpiszę, to czytam co to jest ;-) Do kogo masz pretensje? Zawsze możesz się sądzić jeśli dla Ciebie umowa to umowa...

  • 0

    27.  2009-05-17 12:52:19

    22. - ja po raz kolejny zapytam - czy zmiana ceny połaczenia do konsultana jest związana ze zmianą regulaminu?

  • 0

    28. ~  2009-05-17 18:44:50  host: dcg211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo widziałeś jaką czcionką są pisane nowe regulaminy. Dla mnie to skandal. Lupa musi być do czytania! A tak nawiasem proponuję wszystkim przeliczyć sobie rachunki. Mi wyszło, że np. we Fresh (abo z plusa mam) jest o ok. 60% taniej. Radzę liczyć nie narzekać. I nie łądować się na siłę w telefony, które szczególnie teraz mają ceny jak na Batorym.

  • 0

    29.  2009-05-18 10:08:30

    28. - nie dostałem jeszcze faktury, na pewno w tym tygodniu dostanę z tym regulaminem, wtedy zobaczę. ALe niezależnie jaką czcionką napisane, przeczytam ;-)

  • 0

    30.  2009-05-19 00:39:16

    oferta jest dla takich, co mają dzieci z telefonem na kartę... i ciężko mi uwierzyć, że wcześniej nie było takiej możliwości. W Erze od dawien dawna można było obdarować dzieciaka w tt albo heyah i tylko zmnieniali możliwe kwoty.

Dodaj swoją opinię