Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja promocji #Dokładka w Virgin Mobile

Nowa wersja promocji #Dokładka w Virgin Mobile

sirmark 26 Kwietnia 2017 11:29

5 10

virgin mobile pakiet tlo

Virgin Mobile odświeża promocję, która pozwala bezpłatnie zwiększyć liczbę gigabajtów dostępnych w pakiecie. Z dokładki mogą skorzystać wszyscy użytkownicy korzystający z pakietów, które obejmuje promocja.

Pierwsza wersja promocji wprowadzona w zeszłym roku dawała 3 GB dokładki. Teraz użytkownicy dostaną jeszcze większe pakiety dodatkowe.
#DOKŁADKA sumuje się także z bonusowymi paczkami danych, które przyznawane są osobom przenoszącym numer z innej sieci oraz wiernym klientom Virgin Mobile, czyli takim, którzy korzystają z jednego z pakietów 3w1 od co najmniej pół roku.




Pakiet 3w1 Cena Pakiet podstawowy Liczba GB z promocją #Dokładka Dodatkowe GB dla przenoszących nr lub "wiernych" Łączna liczba GB z #Dokładką dla przenoszących nr lub "wiernych"
#PEŁENLUZ 19 zł 2GB 5GB 0,5GB 5,5GB
#BEZLIMITU 29 zł 4GB 10GB 1GB 11GB
#NAJLEPIEJ 39 zł 8GB 18GB 2GB 20GB
#DLAMNIESUPER 49/59 zł 10GB 20GB 3GB 23GB

Do promocji wystarczy zapisać się tylko raz, wybierając na klawiaturze kod *222*333#

Okres ważności dodatkowego transferu jest tożsamy z terminem ważności aktualnego pakietu 3w1. Dotychczasowi użytkownicy promocji "#DOKŁADKA_3GB" nie muszą ponownie zapisywać się do promocji - przy następnym odnowieniu pakietu 3w1 automatycznie otrzymają zwiększone wartości Internetu wynikające z odświeżonej promocji.

Warto też pamiętać o innej promocji - GigaGigaNet, gdzie za dodatkowe 5 zł można otrzymać powiększenie odpowiednio o pakiet 5GB/7GB/11GB/13GB w zależności od Pakietu 3w1.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 40
  • 0

    22. ~  2017-04-26 13:39:26  host: user-94-254-227-74.play-internet.pl

    36GB na zasięgu Play to gorzej niż 5GB na zasięgu pozostałych operatorów infrastrukturalnych.
    Niech Virgin zmieni partnera technologicznego, bo Play jest kulą u ich nogi.

  • 0

    23. ~@22  2017-04-26 14:03:08  host: 10-i-net.pc.pl

    Na kogo ?
    Orange ? - nie pozwoli nie będzie sobie robił konkurencji dla swojego ziemniaka którym tak się chwalą.
    T-mobile ? - Raz już się przejechali na P4 chcąc szybko uratować budżet i sami otwarcie to przyznali że to był błąd
    Plus ? - Zygmunt do teraz ma drgawki widząc reklamę a2mobile/lajtmobile gdzie jest bez limitu + wielkie paczki neta a przecież mógłby być smartdom w lojalce z TV

  • -1

    24. ~Jahodny  2017-04-26 14:03:39  host: user-94-254-144-218.play-internet.pl

    Co z tego, jak z 1 Mb/s uploadu nawet snapa trudno przesłać. A LTE Play to badziewie jeśli jesteś dalej niż kilometr od masztu.

  • 0

    25.  2017-04-26 14:39:11

    Żadne banialuki-sam długo korzystałem z Playa,nawet LTE 2100 mi odpalili i co z tego skoro nadal stoi jeden maszt na 3 gminy(!!!). Roaming krajowy to lipa jakich mało-telefon w zasiegu a dostaję sms o próbie połączenia. Transfer danych to prawdziwa padlina w tej sieci. Mam teraz dobitne porównanie-prywatny telefon w T-Mobile,tablet z kartą a2mobile i służbowy telefon w Orange-różnicę widać w zasięgu i słychać w jakości połączeń i widać w jakości i szybkości transmisji danych. Jeśli ktoś siedzi w centrum duzego miasta to moze i nie narzeka na Play (choć i tu częściej miewałem roaming TM niż własny Play) ale wystarczy pojeździć i poużywać telefonu/internetu po Polsce aby wiedzieć,że Play już dawno odstaje od konkurencji, choć chyba raczej trzeba napisać,że nigdy tej konkurencji nie dogonił i bez inwestycji w infrastrukturę nigdy nie dogoni.

  • 0

    26. ~  2017-04-26 14:51:47  host: ip-5-172-255-246.free.aero2.net.pl

    no lipa

  • 0

    27. ~  2017-04-26 15:48:43  host: 178-37-55-119.adsl.inetia.pl

    @7 mogli chociaż 200mb dorzucić :P

  • 1

    28.  2017-04-26 15:53:04

    @25 jak komuś nie działa niech przechodzi do innej sieci. Dla reszty będzie więcej pasma. Akurat jeżdżę ze 25000 km rocznie i nie mam żadnych problemów z zasięgiem Playa. Cała rodzina korzysta z Playa i wszystko działa. Mnie nie zależy żeby Play miał 20 milionów klientów. Może mieć tylko jeden, Byle nie padł.

  • 0

    29.  2017-04-26 16:23:13

    Zmieniłam Virgin na Plusha, polecam.

  • 0

    30. ~z  2017-04-26 16:34:41  host: 193-22-83-73.komster.pl

    Moim zdaniem zasięg O i T jest rewelacyjny natomiast moim zdaniem w P4 jest lepiej jak w niedawno najlepszej sieci Plus.Jeszcze jeden temat rozmawiając z rozmówcą w Plusie różni abonenci słychać dziwne przydźwięki wycie przerywanki w słuchawce w O,T oraz P4 wszystko OK, może to Telepolis wyjaśnić u źródła.

  • -1

    31. ~  2017-04-26 16:40:19  host: 188.146.68.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pije drinka w barze .... zasieg dziewicy dno .... w domu dno
    Teraz mam cos innego , nie bede robic commercial bo nie o to chodzi ale jest teraz ok
    A nadaje ze srodmiescia katowic

  • 0

    32.  2017-04-26 17:47:50

    31). Krótko pisząc - przeszedłeś do t-mobile
    ;-D ;-D

  • 0

    33. ~Armani  2017-04-26 19:29:27  host: 188.146.71.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sami Janusze biznesu, nie dziwota ze gospodarka stoi w miejscu :)

  • 0

    34. ~jdbdb  2017-04-26 20:55:05  host: ip-37-248-253-236.a2mobile.pl

    Nędza

  • 0

    35. ~Nik z Wrocławia  2017-04-26 23:20:42  host: 178.43.182.199.ipv4.supernova.orange.pl

    Z VM byłem całkiem zadowolony do pewnego momentu, a mianowicie rozmawiając często z jednym numerem VM blokuje nam możliwość wykonywania połączeń. Nie wiem ile *** trzeba mieć w głowie by coś takiego wymyślić, ale przez to przeniosłem się do VikingMobile. Niestety mają słaby zasięg i nawet w centrum Wrocławia zasięg LTE ~ 3G skacze jak głupi. Teraz zastanawiam się czy nie wrócić do Orange na kartę, ale wkurzają mnie płatne MMS-y.

  • 0

    36. ~~  2017-04-27 02:03:07  host: dfr136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @35 Virgin i Vikings korzystają z tych samych nadajników

  • 0

    37. ~didi  2017-04-27 09:40:38  host: user-94-254-178-62.play-internet.pl

    Ja mam w sumie 3 karty vm o i p4, i mam porównanie i najgorzej wypada zasieg p4 bo łączy sie z nadajnikiem ninajbliższym tylko odległym o 10km !!! mając pod nosem inny , paranoja, a vm bez zarzutu ale w roamingu tm, jedynie dziwnie działa roaming w vm za granicą ale da się przyzwyczaić

  • 0

    38. ~Bunio 23  2017-04-27 12:56:43  host: 185.135.3.87

    Sprawdź moje wyniki @Speedtest! Jak szybki jest Twój Internet? http://tlp.is/dbf

  • 0

    39. ~Bunio 23  2017-04-27 13:04:57  host: 188.146.19.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sprawdź moje wyniki @Speedtest! Jak szybki jest Twój Internet? http://tlp.is/dbf

    To jest wynik virgin z nadajnika play.

    A poniżej T-Mobile
    Sprawdź moje wyniki @Speedtest! Jak szybki jest Twój Internet? http://tlp.is/dbh

  • 0

    40. ~Amix  2017-04-28 12:05:30  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    To jest wynik z Plusa na laptopie po WiFi. 31 ms POBIERANIE 201.16 Mbps PRZESYŁANIE 19.82 Mbps

  • 0

    41. ~  2017-04-28 12:15:21  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    http://tlp.is/dbt

Dodaj swoją opinię