Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja PlayGG

Nowa wersja PlayGG

LuiN 31 Lipca 2011 06:53

0 0
29. lipca sieć Play udostępniła nową wersję aplikacji PlayGG umożliwiającej korzystanie z popularnego komunikatora internetowego Gadu Gadu. Nowością jest brak naliczania opłat za transmisję danych.

Przez pierwsze dwa tygodnie z programu korzystać można za darmo, potem koszt abonamentu to 2,46zł co 7 dni lub 4,92 zł co 30 dni. Aplikacja działa na większości telefonów obsługujących Javę - obecnie to ponad 600 modeli.

Aby pobrać aplikację należy wysłać SMS o treści PLAYGG na bezpłatny numer 321.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 64
  • 0

    86. ~pablos  2011-07-31 15:34:28  host: 77-253-92-127.adsl.inetia.pl

    Po co to gg jak jest gg od tworcowgg za free

  • 0

    87. ~Scenic  2011-07-31 15:41:56  host: z37-09.opera-mini.net

    Na jave nie ma za darmo nawet od twórców:-) 9zł na 3 miechy +transmisja danych. Mi play gg nie chce sie pobrać a mam jave.O co chodzi?Na jave nie ma za darmo nawet od twórców:-) 9zł na 3 miechy +transmisja danych. Mi play gg nie chce sie pobrać a mam jave.O co chodzi?

  • 0

    88. ~  2011-07-31 15:43:18  host: z32-07.opera-mini.net

    Mam blackberry, w play place 10zl i mam nielimitowany net i blackberry messenger. To jest moj komunikator, duzo lepszy niz gg. Tyle w temacie.

  • 0

    90. ~  2011-07-31 16:07:17  host: djj203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy to prawda, że opłaty za abonament w mobilnym GG w wersji na Androida zostały zniesione?

  • 0

    91.  2011-07-31 17:19:59

    @90, tak, aktualnie jest całkowicie za darmo, ale za to z małymi reklamami. Instalujesz AdFree i ich nie widzisz.

  • 0

    92. ~zD  2011-07-31 17:41:13  host: c1-80.icpnet.pl

    http://inspiro.pl/ to jest też dobra alternatywa co do gg, sprawdzone i działa ;]

  • 0

    93. ~skalarek  2011-07-31 17:52:37  host: 89.191.147.125

    jest jeszcze vCommunicator na Androida, mi w zupełności wystarcza

  • -1

    94.  2011-07-31 19:39:33

    W Heyah GG płaci się 5zł miesięcznie za korzystanie z komunikatora, bez żadnych dodatkowych opłat. I tak było chyba od początku.

  • 0

    95. ~Kamil  2011-07-31 19:42:38  host: dynamic-81-168-168-41.ssp.dialog.net.pl

    @28 Gadu-Gadu w wersji 3.0.3 beta na Symbiana S60v3 lub nowszego działa za darmo bez subskrypcji. Niestety Twoja N70 ma starszego Symbiana, więc na nim to nie będzie działać.

  • 0

    96. ~INspiro  2011-07-31 20:45:06  host: 81-219-205-24.adsl.inetia.pl

    INspiro tez instalowałem, też nie działa.

  • 0

    98. ~[rest  2011-07-31 23:22:37  host: bxr247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na nokii 6220cl, nie działa gg od playa

  • 0

    99. ~REd  2011-08-01 07:08:06  host: user-46-113-187-118.play-internet.pl

    @88 co ty nie powiesz :) BBM to faktycznie tak popularny komunikator ze wszyscy z niego korzystaja. Jak jestes w Play to policz sobie jaki pakiet sms mozesz miec za 10 Pln do wszystkich sieci. A co do tego netu bez limitu, wole wydac 15 Pln i miec net po apn internet. Przybajmniej jakos to dziala, bo to co oferuje BB to jakas pomylka :) A wracajac do GG wole GoogleTalk. Duzo spawniejszy i duzo lzejszy niz GG.

  • 0

    100.  2011-08-01 07:35:00

    mi działa Inspiro :D

  • 0

    101. ~neoptb  2011-08-01 15:46:59  host: abnc172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma kosztów za transmisję danych, a ten abonament to myślicie,że niby na co idzie? Ehh...

  • 0

    102.  2011-08-01 20:30:20

    ~Kamil - w kwietniu mi pisali, ze w ciągu kilku a nie kilkunastu tygodni ma być nowe symbianowe wydanie GGM ;-) Lepiej późno niż wcale... No i jakby zorbili to za darmo, albo nawet odpłatnie, ale nieco taniej niż jest... Albo tak samo jak jest ale całkiem bez relam... Byłoby super. Mi to by odpowiadało.

  • 0

    103. ~pogo  2011-08-03 13:35:02  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    Hehe. kupcie tel z androidem to bedziecie mieli vCommunicator i gg za free w super jakosci

  • 1

    104.  2011-08-03 18:38:45

    Mi w ogóle nie chodzi na N70, załaduje wszystko ok ale wejść w menu czy wybrać status nie da rady zero reakcji.

  • 0

    105. ~Szumi  2011-08-05 01:48:25  host: public96775.xdsl.centertel.pl

    @91.McCm Hm, u mnie nie ma reklam. 2.1 Eclair, GG 2.3.0. @95.Kamil Gdzie znaleźć tę wersję na Symbiana? Jak to jakaś nowa, to pewnie piszą pod Symbiana^3.

  • 0

    106. ~  2011-08-05 05:50:24  host: v01-09.opera-mini.net

    Grupa Allegro i GG lączą sily w zakresie sprzedzy reklam w internecie. Moze tez wspolpraca rozszezy sie na GaduAir? Cos jednak wydaje mi sie, ze GA zostanie calkowicie przejete przez inny podmiot lub w najlepszym przypadku zwejdzie jako nowy wspolwlasciciel. Swiadcza o tym zmiany w regulaminie. Szkoda, bo potencjal jest ale pomyslu na reklame zabraklo

  • 0

    107. ~HMM  2011-08-05 13:49:19  host: admy232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @99 mówisz, że internet w blackberry to pomyłka ?! chyba nie widziałeś, jak to śmiga kolego...

Dodaj swoją opinię