Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja Navigona dla iOS

Nowa wersja Navigona dla iOS

LuiN 16 Grudnia 2010 12:55

0 0

Navigon udostępnił darmową aktualizację oprogramowania nawigacyjnego Navigon MobileNavigator w wersji dla iPhone'ów do wersji 1.7.0. Nowa wersja przynosi wiele usprawnień i nowych funkcji oraz możliwość uruchomienia aplikacji na iPadzie.Wśród nowości warto wymienić ulepszoną wersję Aktywnego Asystenta Pasa Ruchu, który za pomocą dynamicznej animacji pokazuje kierowcy, którym pasem ruchu powinien się poruszać, a także lepsze dostosowanie aplikacji do ekranu Retina Display w iPhone 4, funkcję raportowania zmian zauważonych na drodze oraz Traffic Live, usługę informującą o utrudnieniach na drodze (teraz również w Polsce).

Do 6 stycznia 2011 obowiązuje również świąteczna promocja na zakup oprogramowania Navigon  - wersję regionalną można kupić za 49.99 euro (zamiast 69.99 euro), a europejską za 59.99 euro (zamiast 89.99 euro).

Klienci sieci Era pobrać mogą na swoje iPhone'y pełną wersję aplikacji Navigon MobileNavigator w opcji Select. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Navigon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-228-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważałeś(-aś) zmianę dostawcy prądu?

Orange zachęca do wybrania oferty z prądem

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet