Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja Navigona dla iOS

Nowa wersja Navigona dla iOS

LuiN 16 Grudnia 2010 12:55

0 0

Navigon udostępnił darmową aktualizację oprogramowania nawigacyjnego Navigon MobileNavigator w wersji dla iPhone'ów do wersji 1.7.0. Nowa wersja przynosi wiele usprawnień i nowych funkcji oraz możliwość uruchomienia aplikacji na iPadzie.

Wśród nowości warto wymienić ulepszoną wersję Aktywnego Asystenta Pasa Ruchu, który za pomocą dynamicznej animacji pokazuje kierowcy, którym pasem ruchu powinien się poruszać, a także lepsze dostosowanie aplikacji do ekranu Retina Display w iPhone 4, funkcję raportowania zmian zauważonych na drodze oraz Traffic Live, usługę informującą o utrudnieniach na drodze (teraz również w Polsce).
Do 6 stycznia 2011 obowiązuje również świąteczna promocja na zakup oprogramowania Navigon  - wersję regionalną można kupić za 49.99 euro (zamiast 69.99 euro), a europejską za 59.99 euro (zamiast 89.99 euro).

Klienci sieci Era pobrać mogą na swoje iPhone'y pełną wersję aplikacji Navigon MobileNavigator w opcji Select. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Navigon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet