Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja Naviexperta w specjalnej cenie

Nowa wersja Naviexperta w specjalnej cenie

sirmark 6 Grudnia 2007 12:18

0 0

Wprowadzona ostatnio nowa wersja systemu do nawigacji samochodowej "online" Naviexpert 3.0 dostępna jest z okazji Mikołajek w specjalnej cenie - cena abonamentu na 24 m-c w dniu dzisiejszym wynosi 129 zł.

Nowa wersja systemu określana jest przez producenta mianem "Nawigacja bez korków" przeznaczona jest na telefony komórkowe (lista dostępna jest na stronie producenta), a mapy pobierane na bieżąco.




Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy systemu NaviExpert będą mogli omijać typowe korki na najbardziej zatłoczonych ulicach dużych miast oraz na drogach krajowych podążając takimi trasami jakie wybraliby najlepsi eksperci np. lokalni taksówkarze lub zawodowi kierowcy. Trasy bez korków zostały zoptymalizowane pod kątem pory dnia oraz dnia tygodnia. Optymalna trasa pomiędzy tymi samymi punktami może różnić się w godzinach szczytu rannego, popołudniowego lub poza szczytem. Użytkownicy mają ponadto zapewniony bezpieczniejszy dojazd do celu, dzięki aktualizowanej na bieżąco bazie fotoradarów i niebezpiecznych miejsc.

W nowej wersji systemu NaviExpert przebudowany został także układ menu. Najczęściej używane opcje są teraz łatwiej dostępne. Została dodana funkcja "Wskaż kierunek" (w menu mapy), która pokazuje kierunek do podanego punktu docelowego bez układania trasy.

Źródło tekstu: Naviexpert, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~bananadj  2007-12-06 12:31:22  host: apn-232-175.gprsbal.plusgsm.pl

    jak dla mnie nie ma lepszej nawigacji po polsce.

  • 0

    2.  2007-12-06 12:44:56

    ja powiem ze wersja 2.0 co do wyboru tras mnie nie zachwycila. 3.0 jeszcze nie testowalem. natomiast w tym wszystkim oprocz aktualnosci map widze zalete w formach dystrybucji czyli mozliwosc zakupu dostepu jednodniowego.

  • 0

    3. ~khak  2007-12-06 14:38:32  host: bgd33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko to sciaganie danch z netu mało komfortowe rozwiązanie, nie wychodzi to drogo, ale zawsze zawracanei głowy

  • 0

    4. ~mikey  2007-12-06 14:42:41  host: apn-77-115-22-21.gprs.plus.pl

    A dlaczego nie działa na Samsungach i LG? Bo co mi po martwym Siemensie, chcę to wgrać do nowego fona...

  • 0

    5. ~ktos  2007-12-06 15:14:16  host: bbx109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tia po dostawiaja przenosne stacje bazowe ;) jak to ma miejsce podczas naprawde duzych i masowych imprez

  • 0

    6. ~  2007-12-06 15:18:06  host: p01-04.opera-mini.net

    Ciekawe ilu mają stałych urzytkowników

  • 0

    7. ~pucio  2007-12-06 16:57:56  host: 80.51.196.2

    Poszukuję osoby, która ma abonament (min. 20 PP) Naviexpert, jako osoby polecającej. Ja zakupię abonament, a ty dostaniesz dodatkowe punkty partnerskie za polecenie abonamentu. Do godziny 20 czekam na kontakt pod numerem tel. 665 470 804.

  • 0

    8.  2007-12-06 18:10:09

    Sirmark... Przecież NaviExpert jako aplikacja jest DARMOWY!! Dostęp do map jest płatny. Pisanie więc, że wersja 3.0 kosztuje mniej jest błędem!

  • 0

    9. ~Przemo  2007-12-06 19:32:12  host: apn-77-112-105-124.gprs.plus.pl

    @wlo - czytaj ze zrozumieniem: "....w specjalnej cenie - cena abonamentu na 24 m-c w dniu dzisiejszym wynosi 129 zł. ". Nikt nie napisał, że aplikacja jest płatna. Jest jak już darmowa a nie jak u Ciebie "..darmowy"

  • 0

    10.  2007-12-07 09:31:25

    ~Przemo - wyrwane z kontekstu... przeczytaj całe zdanie ;-) Albo nawet tytuł newsa: "Nowa wersja Naviexperta w specjalnej cenie" ;-)

  • 0

    11.  2007-12-07 09:36:17

    Albo nagłówek ze strony głównej wiadomości: "Wprowadzona ostatnio nowa wersja systemu do nawigacji samochodowej "online" Naviexpert 3.0 dostępna jest z okazji Mikołajek w specjalnej cenie." Ja czytam ze zrozumieniem. Nawet czytać nie musze bo od prawie 2 lat korzystam z Navexperta i wiem co oferuje ;-) Tak tylko wspomniałem bo nie jest to jednoznacznie w newsie napisane jak jest w rzeczywistości i ktoś kto nie miał z programem styczności, jestem przekonany, że odczyta to jako abonament na program a nie na dostęp do zasobów mapowych. To jedno. A drugie to to, że program rzeczywiście jest do określonych zastosowań i bez wykupionego abopnamentu właściwie nie bardzo można go wykorzystywać. Ale jednak można - do lokalizacji, do ustalania punktów i zapisywania ich w pamięci... Te funkcje są całkiem bezpłatne ;-) A nie ma innej aplikacji na telefony z javą tylko, które potrafią chociażby "zdjąć" współrzędne z odbiornika bluetooth.

  • 0

    12.  2007-12-07 10:08:59

    W te omijanie korków to nie do końca wierzę:) Może kiedyś się uda:)

  • 0