Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja Mobilnego GG dla telefonów z Symbianem

Nowa wersja Mobilnego GG dla telefonów z Symbianem

sirmark 22 Września 2009 20:15

0 0

GG Network udostępnił nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu - oznaczoną numer 2.10 - przeznaczoną dla telefonów z systemem Symbian S60(trzeciej lub piątej edycji). Umożliwia ona prowadzenia bezpłatnych rozmów głosowych z innymi użytkownikami GG, będąc w zasięgu sieci bezprzewodowej WLAN. Możliwe jest także odbieranie połączeń.

Oprócz bezpłatnych rozmów producent Gadu-Gadu wprowadził także inne zmiany. Wprowadzono m. in. możliwość wysyłania wiadomości e-mail na adres podany w treści wiadomości Gadu-Gadu, jak również poprawiono obsługę długich list kontaktów.




Aplikacja jest do pobrania na stronie m.gadu-gadu.pl . Dotychczas z mobilnej wersji GG skorzystało już ponad milion osób.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2009-09-23 08:02:04

    9. - zależy co kto lubi - ja korzystam z "oryginalnej" wersji. Brandowane są do kitu - m.in. właśnie ze względu na zasady rozliczania a i ze względu na wesję jaką oferują. Poza tym, to jest wersja na S60, wersje brandowane (nie wiem - może teraz już nie tylko?) to javowa wersja... Gadanie o kosztach transferu sensu nie ma. Jeśli ktoś korzysta z pakietów internetowych w komórce, nawet nie ma co się zastanawiać nad wyborem wersji. A i opłaty taniej wychodzą.

  • 0

    13. ~kamil  2009-09-23 09:07:56  host: gaq130.internetdsl.tpnet.pl

    do kitu :P

  • 0

    14.  2009-09-23 09:11:42

    Czy komuś udało się już przeprowadzić rozmowę VoIP? Mnie niestety nie, ani po WiFi, ani po GSM. Podczas 2 godz. 5 razy utrata połączenia z serwerem. No i wyłącznie tryb głośnonówiący... to jakiś żatr programistów z GG? A już myślałem, że skorzystali z lepszych wzorców. Skąd można pociągnąć poprzednią wersję 2.04? Tam przynajmniej rozmowy wdzwaniane chodziły bez zarzutu.

  • 0

    15. ~  2009-09-23 09:32:24  host: nat-212-244-115-37.rtk.net.pl

    do 12 (wlo): jeśli chodzi o transmisję danych to w obecnej formie (tylko pisane rozmowy..) to masz racje na gg mobilnym za transfer danych nie odczuje się różnicy - ale już jakby wprowadzili możliwość darmowych rozmów głosowych w ramach abonamentu (1,5zł za 7 dni i 5zł za 30dni) to już odczułbyś różnice... - do tego jakby możliwa byłaby możliwośc rozmów przez voip gadunagłos to już zupełnie różnice byś zobaczył...) A puki co - faktycznie taka wersja mobilnego gg jest do kitu (tzn niby są jakieś słuchawki zielone - które sugerują że można rozmowy głosowe prowadzić - ale to na starym telefonie, chciałem te słuchawki przetestować do rozmów głosowych na telefonie który posiada 3-3,5G oraz wifi - no i...?? no i plusowska wersja mobilnego gg nie obsługuje tego modelu telefonu..(!!??). no więc doszedłem do wniosku że z tymi zielonymi słuchawkami i mobilnym gg to jedna wielka ściema...:((

  • 0

    16. ~bing  2009-09-23 10:05:47  host: apn-95-41-137-148.dynamic.gprs.plus.pl

    Mnie stracili jako klienta. Zapłaciłem 2,44 zł za przedłużenie subsykrypcji o miesiąc, a ona się nie wydłużyła. Odpowiedź na reklamację dostałem po 1,5 miesiąca i w ogóle napisaną nie na temat.

  • 0

    17.  2009-09-23 11:04:32

    15. - kiedy prowadzą, to się będę zastanawiał nad sensem poszczególnbych rozwiązań. Nie mam zwyczaju gdybać ;-) Nie ma tego o czym mówisz, więc po co myśleć w ogóle o tym? Jak lubisz, nie bronię... VoIP jest możliwy - w javowej wersji jest to wdzwaniana oferta i DZIAŁA ;-) Połączenia na stacjonarne są tanie, więc nie ma problemu z korzystaniem z tej formy. Można (nie blokują - sprawdzone - wybrać numer wdzwaniany GG jako "darmowy" czy tańszy - zależnie od posiadanej ofertyi jest jeszcze taniej. Problem w tym, ze wszyscy mówią jak to darmo może być, tyle, że mało kto korzysta. Jak boom na Skype'a był to wszyscy wokół pytali czemu nie mam profilu, jak założyłem do ze dwa razy ktoś dzwonił tylko ;-) Pieprzenie...

  • 0

    18.  2009-09-23 11:05:53

    A propos... Jak usunąć profil z bazy Skype'a?

  • 0

    19. ~tomala  2009-09-23 11:19:40  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    Aplikacja GG to wielki gniot programistyczny, inch nie interesuje ze komus nie dziala, wazne ze jest kasa z reklamy. To nie to co Skype, to raczej czysta komercha.

  • 0

    20. ~tomala  2009-09-23 11:22:17  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    zauwazyliscie rekalme jaka pojawia sie od kilku dni na GG podczas pierwszego uruchomienia w danym dniu? Wczesniej byla w malym oknie a teraz na caly ekran, za kilka lat to moze bedzie i w panelu sterowania i na kazdej stronie www jaka odwiedzamy? Dziadostwo. Czy rozmowy na GG sa juz szyfrowane czy nadal mozna je podsluchac na koputerze w sieci lokalnej?

  • 0

    21. ~Grecco77  2009-09-23 13:24:42  host: ecz224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zainstalowałem na E51 uruchamia się ale po 4 sekundach błąd serwera i brak połączenia...

  • 0

    22.  2009-09-23 14:23:24

    może serwera dostępowego Twojego operatora? Ja cały wieczór wczoraj w terenie byłem i mimo połączeń głosowych, esemesów itd. cały czas utrzymywała E51 połączenie...

  • 0

    23.  2009-09-23 14:34:20

    popołudnie i wieczór właściwie - nie pamiętam, ale jakoś ok. 16. włączyłem MGG i dostałem komunikat, że jest nowa wersja. Od razu aktualizowałem ;-)

  • 0

    24. ~Marcin  2009-09-23 21:27:05  host: 188.33.24.238

    Niestety na Nokii E51 nie chce działać już od wersji 2.04 mi nie działa i nie wiem co zrobić

  • 0

    25. ~  2009-09-23 21:28:16  host: 188.33.24.238

    Grecco77 w jakiej masz sieci telefon??

  • 0

    26.  2009-09-24 08:25:18

    ~Marcin - bardzo dziwne... Ale mogę Ci pwiedzieć, ze to nie jest problem ani GG ani E51 - u mnie działa bez najmniejszych problemów. Mozesz powiedzieć, co znaczy "nie działa"?

  • 0

    27. ~Marcin  2009-09-25 12:09:59  host: 188.33.87.193

    Włączam komunikator wybieram że chce przez profil internet i jest łączenie po czym przestaję łączyć i zamyka się gg i nie wiem żadnych komunikatów na wersji 2.00 wszystko jest ok, mój kolega ma identyczny problem też ma Nokię E51 i też ma w play tak jak ja

  • 0