Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja mobilnego GG dla Nokia Series 40

Nowa wersja mobilnego GG dla Nokia Series 40

LuiN 4 Czerwca 2012 15:08

1 0

gg s40GG Network udostępniło nową wersję mobilnego GG w wersji Java dla telefonów Nokia Series 40.

Aplikacja jest zbliżona w wyglądzie i możliwościach do smartfonowej, komputerowej i przeglądarkowej najnowszej wersji GG. Pozwala ona na swobodne rozmowy przez komunikator mobilny, zapewnia dostęp do listy kontaktów z możliwością ich edycji, szukania znajomych w katalogu publicznym, przeglądania archiwum rozmów, korzystania z wbudowanej poczty e-mail.

Mobilne GG zachowuje w telefonie ustawienia wersji komputerowej i przeglądarkowej, dzięki czemu użytkownik zawsze ma pod ręką aktualne rozmowy, ich historię, zapis przesyłanych plików i linków. Nowe GG pozwala na kontynuowanie rozmów bez względu na to, z jakiej wersji użytkownik korzysta - rozmowa rozpoczęta na komputerze w domu może być swobodnie zakończona na przykład w drodze do szkoły.




Nową wersję aplikacji znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2012-06-04 15:37:12  host: user-164-127-89-148.play-internet.pl

    Ktoś korzysta jeszcze z gg? Ktoś korzysta jeszcze z javy?

  • 0

    8. ~Karlos20  2012-06-04 15:37:56  host: ip-78-30-109-1.free.aero2.net.pl

    @7, ja korzystam w C2-01.

  • 0

    9. ~arczi  2012-06-04 15:38:03  host: 212.160.172.70

    @5 Chyba masz na myśli samą aplikację gg, to tak, jest bezpłatna ale korzystanie wiąże się z opłatą miesięczną... ponad 5 zł

  • 0

    10. ~aaaaa  2012-06-04 15:49:21  host: dat116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    arczi ale jaka opłata 5zł? jeśli ktoś ma wykupiony pakiet danych to może bezpłatnie z ovi ściągnąć aplikację i korzystać w ramach wykupionej paczki danych...nie trzeba korzystać z GGplus za 5zł miesięcznie.

  • 0

    11. ~gg  2012-06-04 15:56:54  host: afki83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dokładnie. Aplikacja ściągnięta z ovi store nic nie kosztuje prócz transferu danych, mówię tutaj o symbianie s60. Czy ktoś może powiedzieć jak jest na nowej aplkikacji na s40?

  • 0

    12. ~Aaaaa  2012-06-04 15:58:42  host: dat116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gg: no ja właśnie ściągnąłem wersję na e75 bo jakoś ostatnio inne nie chciały mi działać...ale o co pytasz właściwie?

  • 0

    13. ~kol  2012-06-04 16:00:30  host: apn-95-40-84-128.dynamic.gprs.plus.pl

    Kiedy w końcu będzie na tablety z androidem?

  • 0

    14. ~  2012-06-04 16:02:55  host: z19-13.opera-mini.net

    Słabo im jakoś wyszła, głupio wygląda w porównaniu do wersji na inne systemy.

  • 0

    15.  2012-06-04 16:20:05

    @14 ale to nie jest wersja na żaden system tylko zwykły MIDlet JAVA ME.

  • 0

    16. ~  2012-06-04 16:48:13  host: z18-14.opera-mini.net

    @15 No ale co grafika ma do możliwości? Grafikę mogliby zmienić.

  • 0

    17. ~Aaaaa  2012-06-04 16:48:21  host: afki83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pytam, czy korzstanie z gg poprzez tą nową aplikację jest bezpłatne tak jak na os-y , czy płatne 5, czy tam ile złotych.

  • 0

    18.  2012-06-04 17:15:46

    @16 ale ja tylko stwierdziłem, że to nie jest wersja na żaden system.

  • 0

    19. ~Mucus  2012-06-04 18:08:55  host: host86-171-8-108.range86-171.btcentralplus.com

    To ktos jeszcze korzysta z gg?!

  • 0

    20. ~  2012-06-04 18:37:27  host: z50-16.opera-mini.net

    Potwierdzam jest bezpłatne jeżeli ma się paczkę

  • 0

    21. ~marcus  2012-06-04 19:50:45  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    7. 19. a wy z czego jak nie gg

  • 0

    22. ~korpi  2012-06-04 20:24:26  host: 87-207-114-220.dynamic.chello.pl

    Na 5130XM nie działa ;/ Na N82 działa lecz powinni dać wersje jak Symbian'y nie dotykowe. Udało mi się te GG odpalić na SE Hazel. Więc spokojnie jak ktoś wyciągnie plik .jad odpali na każdym telefonie w javie. Tylko GG widac ma swoje wymagania że nie poszło na 5130XM. Ach ta pamięć...

  • 0

    23. ~MKa  2012-06-05 01:03:34  host: 109.76.76.215

    12 Aaaa A skad sciagnales GG na e75 W ovi store nie wyszukuje GG na ten telefon

  • 0

    24.  2012-06-05 08:53:34

    @12 z mobilnej strony Gadu Gadu można pobrać.

  • 0

    25. ~arex  2012-06-05 10:37:41  host: ppp145049.ostnet.pl

    Po co gg, jak jest freeyah? Lepszy layout, możliwość rozmowy jak przez Skypa i nie trzeba szukać wifi jak się ma pakiet L albo XL(z którego aplikacja nic nie pobiera). I to dla wszystkich użytkowników, nie tylko Heyah.

  • 0

    26. ~dan  2012-06-05 20:29:08  host: host-92-4-151-251.as43234.net

    a ja gdy wszedlem na ten link to napisane jest ze niedostepne w moim kraju...to co jest...tylko dla polakow w polsce czy co?

Dodaj swoją opinię