Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja mobilnego GG

Nowa wersja mobilnego GG

sirmark 11 Września 2009 14:28

0 0
GG Network udostępnił nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu - oznaczoną numer 3.7 - przeznaczoną dla telefonów obsługujących aplikacje JAVA.

Głównymi zmianami jest dodanie dodatkowych statusów. Wprowadzono także poprawki do połączeń na wybranych telefonach, głównie telefonach Samsunga i LG.

Najnowszą wersję można pobrać ze strony mobile.gadu-gadu.pl.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2009-09-11 15:52:03  host: v01-05.opera-mini.net

    @1 też strasznie mnie to denerwuje

  • 0

    5. ~WiateR  2009-09-11 16:31:31  host: user-89-108-209-208.mobile.playmobile.pl

    Ja się zastanawiam dlaczego nie rozwijają wersji na Pocket PC. Wolę darmowe Mobile Gadu - wygodniejsze w obsłudze.

  • 0

    6. ~  2009-09-11 16:45:37  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    Znacie coś lepszego od palringo?

  • 0

    7.  2009-09-11 17:19:25

    ~WiateR - zdaje się, ze nie masz racji ;-)

  • 0

    8. ~  2009-09-11 17:31:48  host: chello089076134244.chello.pl

    wszystkim zaintereesowanym komunikatorami z telefonie polecam Palringo www.palringo.com

  • 0

    9.  2009-09-11 17:44:44

    proponuje przetestowac Nimbuzz (sa wersje praktycznie na wszystkie platformy) albo podlaczyc sobie GG przez transport do jabbera i wtedy Bombus

  • 0

    10. ~G1  2009-09-11 18:39:55  host: inet20909nn-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Generalnie probowalem uzywac palringo na g1 ale z niewiadomych przyczyn nie importuje mi calej listy, odnosnie oficjalnego gg, z jakiej racj mam jeszcze placic za uzywanie ich aplikacji skoro z zalozenia jest to darmowa aplikacja ktora swoj zysk czerpie glownie z reklam?

  • 0

    11. ~  2009-09-11 20:47:42  host: host-89-230-204-175.lublin.mm.pl

    ja polecam Inspiro darmowe i proste, wystarczy zgooglowac 1 link od gory

  • 0

    12.  2009-09-11 21:05:27

    *wlo: nie wiem czy warto pisać bo ostatnio pytając podobno coś wytknąłem ale jednak spróbuję ;-) Korzystasz ze "wszystkiego", pewnie z nowej wersji MGG też. Może zamiast czekać na jakiegoś ucznia/gimnazjalistę, żeby wytknąć nieznajomość aplikacji napisz po prostu jak wygląda w użyciu to nowe wydanie. Dla mnie nowe wersje to tak jak przeważnie "wierszówka" w gazecie, pisze się kolejne linijki programu, żeby dostać pieniądze a funkcjonalność nikogo tak naprawdę nie interesuje. Ja wciąż korzystam z tej starszej wersji, nowsze mają niby jakieś udogodnienia a tymczasem albo nie działają wibracje albo coś nie sortuje... Z poprzednich wersji korzystam również w przypadku mobilnego Gmaila i NaviExperta, u mnie działają bez zarzutu a opisywane zmiany to typowe wodotryski...

  • 0

    13. ~  2009-09-12 00:55:50  host: v03-15.opera-mini.net

    Jest Era GG, Heyah GG, Plus GG i Play GG. Dlaczego Orange nie słucha oczekiwań i sugestii swoich klientów- brak Orange GG, beznadziejne cell info, halo granie z małym repertuarem muzyki, brak komunikatów o numerach innych sieci w trakcie dzwonienia na potencjalny numer Orange, mały wybór telefonów w mixie, mms- 100kB (inne sieci 300kB) ? Scooby

  • 0

    14. ~bing  2009-09-12 07:43:29  host: chello089077209077.chello.pl

    Mnie stracili jako klienta. Oszukali mnie na 1 miesiącu abonamentu (wykupiłem w sumie 7 miesięcy, a przedłużyli mi o 6 miesięcy). Wszystko widać w logach konta GG, błąd jest ewidentny, a oni na reklamację odpisali mi po 2 miesiącach: "Ważność konta może Pan sprawdzić logując się na konto.gadu-gadu.pl" i tyle.

  • 0

    15.  2009-09-12 08:50:23

    jest wersja 4.2 :P

  • 0

    16. ~tomala  2009-09-12 22:56:02  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    Zamiast wydawac nowe wercje niech sie zastanowia nad wprowadzeniem darmowego komunikatora na komorki. Wersja na Windows jest przeladowana reklamami i pozera sporo zasobow. GG to taki soft adware, nic wiecej.

  • 0

    17.  2009-09-14 09:02:42

    tymis - a dokładadnie co masz na myśli bo nie rozumiem? Akurat nie korzystam z wersji javowej mobilnego GG... Natomiast rzeczywiście - nawet kupiłem sobie do tego celu E61i - sporo korzystam z internetu komórkowego, w tym z GG. To jest mój podstawowy komunikator. Drugim jest Skype, ale to mogę powiedzieć, że bardzo sporadycznie i tylko, żeby zdeklarowani przeciwnicy wszystkiego co inne niż Skype, mogli do mnie się "dodzwonić" i napisać. Powiem Ci, ze po wzroście zainteresowania dwa lata temu jeszcze korzystali, dzisiaj praktycznie nie mam po co utrzymywać konta na Skype (a propos - jak usunąć konto?). ~tomala - nie ma nic darmo... A program jest dobry, wiec trzeba z czegoś finansować funkcjonowanie. Z punktu widzenia użytkownika to nic nie powinno kosztować no bo czemu? przecież internet jest darmowy... Niewiedzę o tym jakie zasoby sprzętowe za tym stoją i koszty związane z utrzymaniem można "wybaczyć" dzieciakowi z podstawówki, ale nie komuś, kto nawet trochę interesuje się tematem. Debilem jest ten, kto powie, ze kasę można w inny sposób zdobywać. Dlaczego sami sobnie nie postawią serwera i włąsnego komunikatora - całkikem za darmo i tylko na swoje potrzeby?

  • 0

    18.  2009-09-14 09:04:49

    aha! mi też na wodotryskach nie zależy ;-) Chociaż nie raz sbie zagrałem w kóło i krzyżyk albo statki z synem, kiedy ten był dgdzieś daleko od domu...

  • 0

    19.  2009-09-14 09:11:26

    ~G1 - bo to ich aplikacja i oni decyduja na jakiej zasadzie możesz z niej korzystać. Jak zwykle - nie ma obowiązku. Można inaczej się komunikować w dzisiejszych czasach ;-) BL9393 - wersja czego?

  • 0

    20.  2009-09-14 10:33:48

    *wlo: chodzi mi o to, ze sprawiasz wrazenie, ze korzystasz ze "wszystkiego". Cudzyslow celowy bo jednak w telefony Ci nie zagladalem i moze jest cos z czego nie korzystasz ;-) W kazdym razie tak to wyglada, anonsujesz nowe wersje aplikacji, zakladam, ze je instalujesz i uzywasz. Jesli tak to podzielilbys sie uwagami nt. uzytkowania. To cenne bo nowsze nie oznacza lepsze. Tymczasem jesli piszesz to przewaznie, zeby pokazac, ze ktos nie ma racji. Szkoda...

  • 0

    21.  2009-09-14 16:27:35

    Używam Opery Mini i MGG najczęsciej. Klienta pocztowego też wykorzystuję, ale tu wystarcza mi ten, którego oprogramowanie telefonu oferuje. No i NaviExpert od czasu do czasu ;-) Cały czas poszukuję porządnego kalkulatora z możliwością tworzenia reguł/programów z jedną-dwiema zmiennymi bo to mi się przydaje czasem kiedy zapominam wziąć swój kalkulator "w teren". Nie rozumiem co znaczy "wszystko" ciągle. Komórka służy mi do komunikacji głównie, jest jedyną książką kontaktową jaką posiadam (bardzo rozbudowaną), kalendarz/organizer... I tyle. To, że mam targeo i kilka innych programów to z ciekawości bardziej - zostają te, które mogą się przydać. Nie mam żadnej gry, nie licząc tych z wersji javowej GG (normalnie symbianowej używam, a teraz po zmianie firmware nawet javowej nie instalowałem ciągle).

  • 0

    22.  2009-09-14 16:29:52

    Napisałem w pierwszym poście, ze ktoś tamnie ma racji bo to fakt, że nie jest prawdą, ze nie aktualizują wersji na mobilne windowsy. Sam nie używam, ale syn kolegi tej wersji na MDA używa i stąd wiem że coś ostatnio wyszło nowego bo o cos pytał - bez odpowiedzi bo be znam tej wersji, ze 3 razy na oczy widziałem tylko jak to działa i to dawno...

  • 0

    23.  2009-09-14 16:32:03

    aha! przez kilka dni nie miałem telewizora i zmuszony byłem oglądać mecz siatkówki w komórce ;-) Wideo w stosunku do komentarza się opóźniało, ale wystarczyła mi taka relacja "radiowa" ;-) A propos - czemu w radiu nie relacjonują już na żywo meczów? Nie ma tak dobrych komentatorów już?

Dodaj swoją opinię