Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja mobilnego GG

Nowa wersja mobilnego GG

WitekT 13 Listopada 2008 16:26

0 0

Gadu-Gadu wypuściło nową wersję mobilnej wersji komunikatora - 3.3.3 - przeznaczoną na telefony z Javą. Główną zmianą jest dodanie obsługi dotykowego wyświetlacza, co upraszcza obsługę aplikacji, m.in. poprzez możliwość łatwiejszego przesuwanie listy z kontaktami.



Wydana wersja wprowadza ponadto wiele zmian usprawniających działanie aplikacji na telefonach firm Motorola i Samsung oraz na urządzeniach z systemem Symbian.




Dzięki istotnym poprawkom, Mobilne Gadu-Gadu 3.3.3 lepiej łączy się z serwerem, sprawniej loguje do Blip.pl, rejestruje nowe konto oraz wysyła SMS przedłużający ważność konta bezpośrednio z aplikacji.

Najnowszą wersję można pobrać ze strony mobile.gadu-gadu.pl.

Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2008-11-13 17:42:50

    A po co ściagać gochat za 1.22zł jak mozna miec darmowego bombusa lub mtalka...

  • 0

    11. ~dt  2008-11-13 18:28:46  host: 77-254-191-102.adsl.inetia.pl

    Bombus, palringo jest tyle darmowych alternatyw...

  • 0

    12. ~KTT  2008-11-13 18:30:21  host: iao138.internetdsl.tpnet.pl

    Jest jeszcze pare innych programow: mobidesk, jadu-gadu, parlingo, papla kiedys byla. Wiec po co placic? W kulki sobie leca z tymi oplatami...

  • 0

    13. ~dexter  2008-11-13 18:39:01  host: aae165.internetdsl.tpnet.pl

    nie lepiej zainstalować inspiro? gg za friko i jeszcze moim zdaniem dużo lepsze niż oficjalne, na 6120 działa mi super, godzina klikania ~100KB danych

  • 0

    14. ~  2008-11-13 18:59:45  host: 203.78.11.73

    Fajnie gdyby do IM+ dodali protokół gygy ;-)

  • 0

    15. ~kaos  2008-11-13 19:30:37  host: buh110.internetdsl.tpnet.pl

    gochat ma ten minus, ze nie wspolpracuje wszystkimi telefonami

  • 0

    16.  2008-11-13 19:38:08

    14: IM+ obsługuje, o ile dobrze pamiętam, jabbera, czyli GG masz na jabberowym transporcie...

  • 0

    17.  2008-11-13 20:02:32

    Polecam inspiro. Mi gochat bardzo rzadko łączył się z serwerem gg. Wydałem na niego w sumie kilkanaście złotych a pożytek żaden.

  • 0

    18.  2008-11-13 20:14:57

    inspiro - bory do chatu via bluetooth, ale do gg niekoniecznie. po za tym ze starszymi telefonami niebardzo chce dzialac (k750 ma problemy). osobiscie uzywam IM+ na transporcie jabberowym i nie moge narzekac ;)

  • 0

    19.  2008-11-13 20:15:26

    *dobry na poczatku mialo byc ;)

  • 0

    20. ~  2008-11-13 20:32:52  host: aavb233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "oraz wysyła SMS przedłużający ważność konta bezpośrednio z aplikacji" - ale pyta przed wysłaniem czy po? :D

  • 0

    21. ~  2008-11-13 22:11:21  host: ip-88-199-189-110.tczew.net.pl

    Rotfl, końcówka dobra. :D

  • 0

    22. ~Pu94  2008-11-14 00:07:21  host: abxp14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bombus do pobrania z bombus.pl a instrukcje na manual.bombusmod.pl

  • 0

    23.  2008-11-14 08:40:15

    Matko! Teraz debilami będą ci, którzy płacą 9 zł netto co kwartał za korzystanie ze świetnego mobilnego komunikatora... Naprawdę dziwni jesteście i dla mnie - śmieszni ;-)

  • 0

    24. ~  2008-11-14 14:10:53  host: f96-013.opera-mini.net

    sprawdzilem. inspirę na se w200i dziala tylko nie ma mozliwosci szukania osob na gg. bombus nie zadziałał. mam pytanie. jakie sa jeszcze aplikacje procz gg mobile i inspirę ktory dzialal by dobrze na se w200I? pomóżcie

  • 0

    25. ~  2008-11-14 14:33:08  host: p07-09.opera-mini.net

    cos jest nie tak. albo plus zle rozlicza pakiety transmisji danych albo inspirę tyle danych zzera. pobranie INSPIRE zażyło 289 kb. i po niecałej godzinie korzystania z gg na INSPIRE z pakietu nagle znikło mi 5 mega! jesli to wina inspiro to ja juz wole z gg mobile korzystać i placic te 9 zl na 3 miesiace niz by mi na darmowym inspiro brało 5 mega za 1 godzinę korzystania z gg

  • 0

    26. ~  2008-11-15 23:20:18  host: host-n4-89-48.telpol.net.pl

    @16 Tak panie Witku tylko mi chodziło o bezpośrednie połączenie do serwerów gygy a nie przez zawodne i naliczajace duzo danych serwery jabberowe

  • 0

    27.  2008-11-17 12:11:06

    Kiedyś był mobilny klient (na komórki) Tlena... Zrezygnowali?

  • 0

    28.  2008-11-17 12:23:47

    WitekT - czy IM+ od zawsze nie jest czasem płatną aplikacją?

  • 0

    29.  2008-11-17 16:47:52

    wlo: to jakikolwiek inny klient jabbera, choćby Fring...

Dodaj swoją opinię