Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja Mobilnego Gadu-Gadu

Nowa wersja Mobilnego Gadu-Gadu

LuiN 21 Sierpnia 2008 16:54

0 0

mobilnegg menu m Miłośnicy "gadu-gadania" przez komórki mogą od dzisiaj cieszyć się nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu, czyli popularnego komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne typu palmtop. Najnowsza wersja oznaczona numerem 3.3.1 wykonana w technologii Java zawiera wiele nowych udogodnień, poprawek i uwzględnia liczne sugestie użytkowników.

Spośród długiej listy zmian w najnowszej wersji warto wymienić :
efektywny filtr antyspamowy (automatyczne usuwanie linków do stron WWW w wiadomości od nieznajomego, dopiero po dodaniu nieznajomego do listy kontaktów usunięte linki pojawią się automatycznie w wiadomości)
archiwum rozmów (z możliwością usunięcia jednej rozmowy, rozmów dla kontaktu albo całego archiwum)
zmianę w sposobie wyświetlania aplikacji w urządzeniu (grafika)
poprawiona obsługa QWERTY i dotykowych ekranów.

Wśród obecnej już na rynku konkurencji, Mobilne Gadu-Gadu wyróżnia się stabilnością i dodatkowo łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS ograniczając koszty.




Komunikator w telefonie posiada bardziej przyjazny interfejs, podkreślający możliwości przenośnej wersji GG, w tym integrację z serwisem społecznościowym MojaGeneracja (dla wybranych platform), rozmowy głosowe (dzwonienie z Mobilnego GG zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG), katalog publiczny.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych.

Źródło tekstu: gadu-gadu     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Ryh  2008-08-21 17:08:16  host: aja78.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda tylko, że prócz płatności za używanie aplikacji nadal musimy oglądać reklamy.

  • 0

    2. ~him  2008-08-21 17:18:30  host: acjf144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a po co? jest tyle alternatyw...

  • 0

    3.  2008-08-21 17:27:01

    "i dodatkowo łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS ograniczając koszty" Ktoś to sprawdził? :)

  • 0

    4. ~Daro603  2008-08-21 17:53:58  host: f96-035.opera-mini.net

    Tak to mobilne gg bardzo mało danych ciągnie. Archiwum chyba narazje niedziała... Bo jak to włanczam to jest pusta plansza i nieda się wybrać funkcji OPCJE. Chyba to muszą dopiero włączyć... Albo to tylko tak u mnie... To nowe gg ma dalej opcje szybkiego przewijania wiadomości klawiszami 2 i 8.

  • 0

    5. ~clyde  2008-08-21 17:55:24  host: ip-91-201-67-97.nette.pl

    parlingo lub gochat i styka

  • 0

    6. ~  2008-08-21 18:29:56  host: 82.160.4.8

    Taaaa "... dodatkowo łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS ograniczając koszty" Ale głupoty:)

  • 0

    7. ~glupota  2008-08-21 19:09:44  host: acrv79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest platny klient do GG. w ogole niech gg wprowadzi oplaty za korzystanie na PC!

  • 0

    8. ~bulaziom  2008-08-21 19:26:55  host: f142-043.opera-mini.net

    Bombus - oplata tylko za transfer, jabber z transportem gg, tlen i innymi. Ma archiwum, dzwiek wiadomosci do wyboru. Podtrzymywanie poloczenia na 3 sposoby. Nie zwalnia tak jak GoChat. Dostepna wersja generujaca mniejszy transfer. I po co cale to mobilne gg?

  • 0

    9.  2008-08-21 19:37:17

    Szkoda tylko ze nic niewiadomo na jaki to system operacyjny to mobilne GG? Ja uzywam darmowego klienta GG na e51 i nie narzekam.

  • 0

    10.  2008-08-21 20:48:14

    ***rcicho - napisana w Javie;-) U mnie archiwum dziala , sama aplikacja I klasa , 3zl na miesiac to nie majatek , a przynajmniej w moim odczuciu , GG jest warte tych groszowych oplat.

  • 0

    11.  2008-08-21 21:10:50

    Na pewno jest warte te 3 zł. Dorwałem gdzieś wersje bezpłatną GG zainstalowałem wcześniej wyłączając sprawdzanie certyfikatów i działa bezproblemowo. Kłopoty były tylko z importem kontaktów z serwera GG. Musiałem zapisać te kontakty do pliku, wysłać na swą skrzynke email odebrać ją na komórce, zapisać i wtedy zaciągnąć. To GG z tego newsa jest jednak dużo bardziej zaawansowane.

  • 0

    12.  2008-08-21 21:15:53

    Archiwum odpalcie nie przez Menu - Archiwum , a przez Menu - Ustawienia - Wybierz profil - Edytuj - Archiwum rozmow

  • 0

    13. ~er  2008-08-21 21:39:33  host: 87-205-255-136.adsl.inetia.pl

    Płatne i dodatkowo wyświetlające reklamy.... SYF

  • 0

    14.  2008-08-21 21:54:22

    ja tam wole cos wiecej niz tylko gg a na pewno cos za darmo - na przyklad belysio.com - nie zeby to konkurencja - ale nie dosc za darmo to wiele wiecej ( lokalizacja ) a i gg obsluguje

  • 0

    15. ~Daro603  2008-08-21 22:16:34  host: f143-056.opera-mini.net

    Archiwum już działa. Trzeba było w ustawieniach profilu zaznaczyć archiwum rozmów.

  • 0

    16. ~venro  2008-08-21 23:17:46  host: 186-231.jnet.kosman.pl

    3zl/m-c? To mniej wyniesie mnie oplata za gprs. Od kiedy pamietam to do polaczen z gg uzywalem wszystkiego tylko nie ich aplikacji.

  • 0

    17.  2008-08-22 13:05:43

    Ja lubię działające rzeczy ;-) Kiedy GoChat się pokazał, intensywnie go testowałem... Stwierdziłęm jednak, ze program nie jest wart poświęceń. Podoba mi się w nim esemesowanie (chociaż sam nie korzystam z esemesów z komórki niemal wcale). Używam natomiast MobilneGG i nie przeszkadza mi esemes za 9 zł co kwartał. Inaczej - nawet nie używam. Ja jestem dostępny po prostu, bo tak jak esemesów, sam niewiele piszę na GG w komórce. Odbieram natomiast komunikaty.

  • 0

    18. ~agni3sia  2008-08-25 09:40:00  host: 213.25.189.50

    (5.clyde) ja mam gochat i szczerze wam powiem z ejest chyba lepsze od standardowego gadu po1 to jest wersja beta po2 place tylko za pakiet mb(mam w plusie) po3. nie tzreba aktywowac sie np co tydzien albo co miesiac wysylajac esa i placic dodatkowo,,,wiec polecam :):)

Dodaj swoją opinię