Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja HTC Touch Cruise

Nowa wersja HTC Touch Cruise

LuiN 23 Stycznia 2009 15:05

0 0

htc touch cruise ii HTC zaprezentował następcę modelu Touch Cruise z 2008 roku. Urządzenie sprzedawane będzie pod tą samą nazwą co poprzednik. Poprawiony Cruise zaoferuje nowy sposób korzystania z wbudowanego modułu GPS, określony przez producenta jako HTC Footpints.

HTC Footprints jest aplikacją, która pozwala rejestrować chwile z życia poprzez tworzenie cyfrowych pocztówek jednym naciśnięciem przycisku. Po zrobieniu zdjęcia, funkcja Footprints automatycznie nadaje mu tytuł będący nazwą lokalizacji, w której zdjęcie zostało wykonane.

Pozwala to mobilnym użytkownikom zrobić zdjęcie na przykład ulubionej restauracji czy punktu widokowego, które od razu opisane będą nazwą miejsca. HTC Footprints umożliwia także dołączenie do zdjęcia notatki głosowej lub innego nagrania audio, aby uczynić wspomnienie zdarzenia jeszcze żywszym.

Przeglądając zdjęcia, użytkownicy HTC Touch Cruise będą mogli prześledzić swoją drogę do miejsca wykonania zdjęcia za pomocą kilku prostych naciśnięć. W przeciwieństwie do innych urządzeń z funkcją GEO-tagowania, HTC Footprints działa równie skutecznie wewnątrz budynków jak i na otwartej przestrzeni, oferując bardziej dokładny opis lokalizacji.
HTC Touch Cruise jest również zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej. Umieszczony w towarzyszącym mu zestawie samochodowym, HTC Touch Cruise automatycznie zmienia interfejs na prosty NaviPanel. To dotykowy panel zapewniający podstawowe informacje, które nie będą zajmowały uwagi kierowcy podczas prowadzenia samochodu.

Nowy HTC Touch Cruise będzie dostępny na wszystkich ważniejszych rynkach świata, w tym w Polsce, na początku drugiego kwartału 2009 roku. Cena ustabilizuje się poniżej 2000 zł za kompletny zestaw nawigacyjny: z uchwytem samochodowym, ładowarką i mapami.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2009-01-23 16:22:58

  pinty ze stop? ;) to tak ad. 1 akapit ostatni wyraz ;) ciekawa propozycja, zwlaszcza cena/jakosc.

 • 0

  2. ~V  2009-01-23 17:33:05  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

  niby następca ale kamerki do wideorozmów z przodu brak - to już cofnięcie się bo Polaris takową posiada. Poza tym procek trochę mocniejszy i więcej pamięci więc dziwi fakt że nie dali ekranu z większą rozdzielczością.

 • 0

  3. ~dziura tuska  2009-01-23 17:57:09  host: chello089079153209.chello.pl

  brak również przycisku do aparatu foto..zostaje wobec tego przy swoim 3650..

 • 0

  4.  2009-01-24 13:49:25

  Ee, kosmetyczna zmiana. Jeśli już ktoś lubuje się w pykaniu fotek wszystkiemu co spotka na swej drodze, to chyba jednak będzie to robił normalnym aparatem a nie tym telefonem... Z drugiej strony wczoraj widziałem japończyków, którzy mimo iż posiadali w rękach cyfrówki, strzelali sobie zdjątka Nokią N96 :)

 • 0

  5. ~Inwob  2009-01-25 10:33:52  host: apn-77-115-36-213.gprs.plus.pl

  zamiast zrobić jakieś zmiany to oni robią caly czas to samo... Mogliby dać poprawkę do softu i byłby git. Rozdzielczoćs słaba a nic nowego w tym nie widze. Juz lepiej i taniej kupić Htc touch HD

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet