Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa wersja Gadu-Gadu dla smartfonów Nokii

Nowa wersja Gadu-Gadu dla smartfonów Nokii

Q! 19 Sierpnia 2011 12:56

0 0
W Nokia Ovi Store udostępniona została nowa wersja komunikatora Gadu-Gadu dla telefonów Nokii z systemem Symbian^3.

Komunikator Gadu-Gadu to jedna z najpopularniejszych mobilnych aplikacji IM w naszym kraju. Dotychczas skorzystało z niej ponad 700 tys. użytkowników.

Nową wersję aplikacji można pobrać z Ovi Store z poziomu telefonu lub strony WWW pod tym adresem.


Źródło tekstu: Gadu-Gadu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~  2011-08-19 15:59:48  host: z19-10.opera-mini.net

    17: Ale Ovi Sklep jest oficjalnym punktem z aplikacjami dla platformy Symbian.

  • 0

    19. ~  2011-08-19 16:01:31  host: z19-10.opera-mini.net

    Zastanawiam się, jaki punkt z aplikacjami mają Samsungi na Symbianie? Bo chyba nie Ovi Sklep, bo to tylko dla Nokii... Ktoś wie?

  • 0

    20.  2011-08-19 16:07:30

    @18 ja tam wolę dobry bazar od marnego sklepu.

  • 0

    21.  2011-08-19 16:11:45

    Maniiiek.... gdyby nie było różnicy to bym o tym nie pisał. Tyczy się to zarówno aplikacji do stacji radia internetowego jak i filtra, szczególnie tego drugiego porównywałem i możliwością opcji konfiguracji bije wszystko to co miałem na Symbiana. Poczta na Symbianie była tragiczna, wyglądała zupelnie jak smsy, przy odbieraniu bardziej "rozbudowanych" maili widziałem jakieś szlaczki i znaczki zamiast treści, dopiero w ostatnich modelach coś z tym zrobiono, chociaż nadal nie było to co na Androidzie. Po to powstają aplikacje typu Eurosport, żeby jeszcze ułatwić dostęp do informacji bez marnowania czasu na przeglądarki. Co do leksykonów i poradników masz rację, lecz kto ci każe tego używać skoro jest multum przydatnych aplikacji(choćby programy do obsługi aparatu w telefonie wprowadzające dodatkowe ustawienia do robienia zdjęć), czy nawet Gadu Gadu o którym tutaj mowa, nie wiem jak wygląda ta nowa wersja, ale poprzednie były mocno ubogie na tle klienta androidowego który był dodatkowo za darmo. Powiem tak, gdy przesiadałem się z S60v3 miałem wybór ^3 i N8 lub Android i Galaxy S, wybrałem drugą opcję i nie żałuję, mimo pewnych obaw na początku. Dziś Symbian odchodzi do lamusa i cała w tym zasługa Nokia, zaspali to teraz mają:) Tymczasem zmykam, miłego weekendu:)

  • 0

    22.  2011-08-19 16:27:19

    Ale ja nie twierdzę, że Symbian najlepszy. A do leksykonów niezależnie od formy mam głeboki uraz. Sam planuje zakup czegoś na androidzie bo e51 do przeglądania sieci się nie nadaje. Ekran za mały. Ale większość potrzebnych mi programów mam i działają dobrze. A co do e-mail to mi to w noki właśnie się podoba. Ta ascetyczna, sms-owa forma. Ale to już kwestia gustu. Swoją drogą miło podyskutować z kimś kto nie zaczyna obrażać człowieka i wie o czym pisze.Ale ja nie twierdzę, że Symbian najlepszy. A do leksykonów niezależnie od formy mam głeboki uraz. Sam planuje zakup czegoś na androidzie bo e51 do przeglądania sieci się nie nadaje. Ekran za mały. Ale większość potrzebnych mi programów mam i działają dobrze. A co do e-mail to mi to w noki właśnie się podoba. Ta ascetyczna, sms-owa forma. Ale to już kwestia gustu. Swoją drogą miło podyskutować z kimś kto nie zaczyna obrażać człowieka i wie o czym pisze.

  • 0

    23.  2011-08-19 17:27:02

    co do e-maili - profimail na symbiana i wszystko ok - jest zdecydowanie lepszy niż niejeden klient poczty i ma ogromne możliwości

  • 0

    24. ~Gollum  2011-08-19 18:40:27  host: 85-222-112-223.home.aster.pl

    Jak zwykle - każdy chwali to co ma, bo tylko tak można określić postawę bronienia przegranego Symbiana. A leksykon grzybów akurat może życie uratować, domyśl się jak. Co do Galaxy S to fajny telefon ale ma jedną ale za to kompromitującą wadę - budzik nie działa gdy tel. jest wyłączony. Takiego popisu to mi nigdy jeszcze żaden telefon nie wykręcił, każda Nokia to potrafiła a tu taki zonk.

  • 0

    25.  2011-08-19 19:23:11

    " A leksykon grzybów akurat może życie uratować, domyśl się jak." idzie idiota z leksykonem do lasu. Rżnie grzybiarza w końcu "po obrazku pozna" A potem sam się nażre albo co gorsze dziecku da i nieszczęście gotowe. Na grzyby to powinni tylko Ci co nie potrzebują leksykonu chodzić. Dziwi mnie też nazywanie systemu który ma silną pozycje na rynku od ponad 20-stu lat "przegranym".

  • 0

    26. ~  2011-08-19 19:34:06  host: z24-08.opera-mini.net

    Nie ma to jak stary, dobry Symbian S60v3!

  • 1

    27.  2011-08-19 19:47:27

    Widzę na impart forum ze 4600 aplikacji na Symbiana S60v5. Pewnie sporo się powtarza (aktualizacje). Na dzień dzisiejszy sporo tego jest, można wybierać z interfejsami ładniejszymi niż w standardowym Andoridzie. Następny telefon kupię na Androidzie. Symbian dogorywa. Wszyscy położyli na nim krzyżyk. Aplikacje napisane na QT dadzą się odpalić i może ktoś się zlituje i zrobi virtualną maszynę na której działa Android. Wtedy aplikacje Androida będą działać na Symbianie. Tylko kto na to będzie czekał ?

  • 0

    28.  2011-08-19 21:29:23

    @24"ak zwykle - każdy chwali to co ma" - i tu się mylisz bo na co dzień korzystam z symbiana, ios i androida - więc jestem obiektywny co do każdego z nich, każdy ma zalety i wady

  • 0

    29. ~  2011-08-19 21:32:43  host: z27-11.opera-mini.net

    28: Tak najłatwiej powiedzieć, ale to prawda.

  • 0

    30.  2011-08-19 23:02:29

    ~Gollum - no wiesz... skoro androida nie rozumiem, nie chcę go używać, to mam symbiana... ale żebym chwalił? Sensu nie ma. A to, ze bardzij mi pasuje od tamtego, to po prostu fakt. Tak myśl a nie odwrtonie ;-)

  • 0

    31. ~dawid  2011-08-20 09:53:26  host: c3-opdsi2-014.tosa.pl

    mam dwie nokie na symbianie s60v3, Nokia E72 oraz 6120, niestety moje telefony nie sa kombatybilne z ta wersja gg, w takim razie z jakimi telefonami ona dziala ??

  • 0

    32. ~  2011-08-20 10:00:36  host: z05-04.opera-mini.net

    31: Z telefonami Nokii z systemem Symbian^3, a nie Symbian S60v3

  • 0

    33. ~  2011-08-20 10:01:11  host: z05-04.opera-mini.net

    BTW: Ja mam Nokię E71.

  • 0

    34. ~  2011-08-20 21:15:11  host: z27-14.opera-mini.net

    Co to jest interfejs stockowy?

  • 0

    35.  2011-08-22 00:06:38

    @34 wbudowany, dostarczony przez producenta.

  • 0

    36. ~pimpek  2011-08-22 11:21:49  host: smtp.2mprojekt.pl

    ostatnio jechalem autem i prawie potracilem na ulicy takiego downa z gg w telefonie, bo nawet sie nie rozejrzal jak wchodzil na jezdnie tylko pisal z kims... mobilne gg to program dla ogarnietych ludzi, pozdrawiam tamtego pacana!

  • 0

    37.  2011-08-22 16:19:19

    ~pimpek - widziałęś słoneczko? a może sortował muzykę, albo pisał maila?

Dodaj swoją opinię