Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa usługa "Microsoft e-mail" w Erze

Nowa usługa "Microsoft e-mail" w Erze

sirmark 16 Października 2005 01:21

0 0

Era od poniedziałku wprowadza nową usługę Microsoft e-mail, skierowaną dla klientów biznesowych.

Jest to rozwiązanie pozwalające na stały i bezprzewodowy dostęp do poczty korporacyjnej w oparciu o terminal z systemem operacyjnym Microsoft oraz serwerem pocztowym Microsoft Small Business Server 2003 (MsExchange 2003) Dlatego też klient powinien posiadać w firmie rozwiązania Microsoft.
Użytkownik na terminalu z Microsoft Windows ma możliwość:
synchronizacji maili korporacyjnych (wysyłanie/odbieranie),
obsługi załączników,
synchronizacji kalendarza firmowego,
synchronizacji bazy kontaktów.

Usługa dostępna jest na terminalach Microsoft Windows: MDA II, MDA III, MDA Compact, Motorola MPX220, a na karcie SIM klienta aktywowany jest pakiet danych 500 MB do wykorzystania w usłudze.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ganger  2005-10-20 15:44:40  host: dqe126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest usługa, na którą biznes powinien sie rzucić. Taka usługa na pewno bedzie sie cieszyć w pewnych kręgach zasłużoną popularnością

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.