Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa usługa lokalizacyjna karty SIM

Nowa usługa lokalizacyjna karty SIM

WitekT 22 Marca 2005 14:29

0 0

Firma Data System na bazie platformy lokalizacyjnej firmy Polkomtel uruchomiła usługę lokalizacji kart SIM w sieci Plus GSM, pod handlową nazwą Monitoring SIM.

System lokalizacji terminali Monitoring SIM do swej pracy wykorzystuje Platformę Lokalizacyjną firmy Polkomtel oraz dedykowane oprogramowanie mapowe, służące do wizualizacji obiektów. Integralną częścią systemu jest Internetowy Serwer Lokalizacyjny, którego głównym zadaniem jest obsługa zapytań lokalizacyjnych kierowanych do Platformy Lokalizacyjnej przez zdalnych użytkowników pracujących przed aplikacją mapową. Serwer ten zapewnia bezpieczne połączenie zarówno po stronie klienta jak i po stronie styku z Platformą Lokalizacyjną, Serwer zapewnia także archiwizację i integralność danych.
Aplikacja wizualizacyjna do usługi Monitoring SIM to unikalny produkt pozwalający na lokalizację kart SIM, optymalizację tras, wykreślanie tras najszybszych, najtańszych, najkrótszych, ewidencję pojazdów i kierowców, itp. co prowadzi do znacznej redukcji kosztów personelu, transportu i kosztów operacyjnych każdej firmy. Aplikacja Monitoring SIM zawiera szczegółowe adresowe plany 500 miast, na których można lokalizować dowolne obiekty, których terminale są zalogowane w sieci Plus GSM lub wyszukiwać dowolne adresy z dokładnością do numeru budynku na wybranej ulicy. Zawiera ona ponad 44.000 miejscowości, bardzo dokładną sieć drogową w Polsce, podział dróg od gruntowych do autostrad. Aplikacja Monitoring SIM jako jedna z niewielu na rynku uwzględnia także drogi jednokierunkowe.

Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~Bart  2005-03-22 23:44:00  host: aik170.internetdsl.tpnet.pl

  Jeszcze jeden dowod na to, ze wszelkie nowinki jako pierwszy wprowadza niemal zawsze PlusGSM! BRAWO!!!

 • 0

  2. ~  2005-03-27 19:29:00  host: dbj8.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "bombowy" staroć pt. genialne mapy z Emapy i gówniana lokalizacja z Polkomtela a wszystko to sprzedaje parę łebskich osób z polkomtela w Poznaniu.

 • 0

  3. ~  2007-12-30 19:18:38  host: bgj25.neoplus.adsl.tpnet.pl

  :]

 • 0

  4. ~kr  2009-04-27 17:25:33  host: 77-253-159-146.adsl.inetia.pl

  Wie ktoś jak można z tego skorzystać?

 • 0

  5.  2009-04-27 18:04:26

  kr - to była oferta tylko dla firm; jeśli masz firmę, coś takiego Cię interesuje, to trzeba zaaranżować spotkanie z konsultantem biznesowym operatora.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet