Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa usługa dla firm w TP

Nowa usługa dla firm w TP

WitekT 10 Marca 2005 16:52

0 0

Stały dostęp do Internetu, transmisja danych i sprawdzona konfiguracja sieci VPN (ang. Virtual Private Networks) oraz zarządzanie i monitorowanie sieci 24 godziny na dobę przez specjalistów TP, to kluczowe cechy usługi transmisja danych DSL tp.

Oferta przeznaczona jest do budowy sieci firmowych. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby mniejszych firm, które posiadają od 1 do 16 lokalizacji. Transmisja danych DSL tp umożliwia budowę sieci dostosowanej bezpośrednio do ich potrzeb i możliwości finansowych. Dla centrali firmy przeznaczona jest technologia Frame Relay, natomiast placówki w terenie korzystają z łącza ADSL.

Firma może wybrać jedną z trzech opcji prędkości transferu danych z centrali do oddziałów (od 512 kb/s do 2 Mb/s) i odpowiednio z placówek terenowych do centrali (od 256 kb/s do 1 Mb/s). W każdej z lokalizacji można zapewnić stały dostęp do Internetu lub zrezygnować z tej możliwości.
Transmisja danych DSL tp umożliwia:
dystrybucję informacji pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami,
korzystanie z danych i aplikacji umieszczonych na centralnym serwerze przez użytkowników w terenie,
różne formy komunikacji pomiędzy poszczególnymi placówkami,
komunikowanie się z firmami zewnętrznymi i użytkownikami w terenie,
dostęp do Internetu z wszystkich lokalizacji.

Usługa bazuje na największej w Polsce sieci szkieletowej Polpak, która jest nadzorowana przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Zapewnia to stabilność parametrów usługi niezależnie od konfiguracji.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet