Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa taryfa w MixPlus - Mix4 duo

Nowa taryfa w MixPlus - Mix4 duo

sirmark 15 Kwietnia 2010 03:23

0 0
Od 14. kwietnia Plus wprowadził nową taryfę w MixPlusie - Mix4 duo, która dostępna będzie zarówno dla nowych klientów jak i dla przedłużających umowy.

W stosunku do wcześniejszej taryfy Mix4 wprowadzono następujące zmiany:
1. Wyodrębnienie z cennika nowych operatorów:
Polsat Cyfrowy - 0,72 zł / min.
CenterNet - 0,80 zł / min.
Pozostali Operatorzy Infrastrukturalni - 0,80 zł / min
2. Zmieniono stawkę za połączenia z konsultantem (2601) z 0,95zł na 1,95 zł.
3. Wprowadzono opłatę aktywacyjną 122 zł - w obecnych promocjach opłatę tę znosi regulamin konkretnej promocji ze stosownym zapisem.

Wszystkie pakiety, które dostępne były w taryfie Mix4, są dostępne w taryfie Mix4 duo.

Klienci posiadający obecnie taryfy Mix3 lub Mix4 zostają na swoich taryfach, ale będą mieli możliwość migracji.

Zobacz: regulamin promocji "Plan Cenowy mix4 duo"
Zobacz: regulamin promocji "Wybierz plan cenowy Mix4 duo"

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 61
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    43.  2010-04-15 21:36:22

    58groszy ? a mtr jest niecale 17 groszy netto obecnie a do Play 37,9 groszy netto... a tak placza ze sa biedni.... a wy mowicie ze play jest ch....y itp. przynajmniej nie rżnie was na marzy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44. ~fckgw  2010-04-16 00:11:20  host: cii116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jedyny pozytywny akcent to te 5 pakietow za 29gr. A stawka prawie 2zl za polaczenie z BOK ot juz jest kpina. Kiedys mialem sytuacje ze totalnie sie im cos rozpieprzylo i w ogole nie moglem wysylac ani odbierac sms. Zadzwonilem do Bok zeby cos z tym zrobili - no i owszem po pol godziny (szacun!) wszystko bylo ok. Sek tylko w tym ze za takie polaczenie z BOK zaplacilem normalna stawke 95gr. Wiem - powinienem napisac reklamacje zeby mi te 95gr oddali, ale to chyba nie tedy droga zeby upominac sie w reklamacjach o takie rzeczy i pozniej czekac miesiac na odpowiedz, bo tyle se skubance na to rezerwuja. Pytam sie wiec jak zglaszac w polkomtelu nagle awarie za darmo i bez tych szopek. UKE sie powinno tym zajac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    46. ~Wezuwiusz  2010-04-16 08:36:59  host: 194.146.253.22

    Samael ,ale W3 nie zarabia na połączeniach przychodzących tyle do P4

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~fckgw  2010-04-16 10:54:44  host: cig68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @45 - nie osmieszaj sie takimi porownaniami :) Moj znajomy pracowal na 2601 w Warszawie i wiem po co ludzie tam dzwonia. A oplate za to zeby im wytknac awarie sieci czy wspanialej platformy dalej nazywam kuriozum. Dziekuje za pomoc w punktach, zwlaszcza w sobote o 20.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    48.  2010-04-16 13:31:24

    Następny kolega w pracy się na mnie obraził. Podpisał umowę na 3 lata po 30 zł miesięcznie + telefon Samsung Avila. Zapłacił 129 zł za telefon i zapłaci przez całą umowę 1.080 zł (36 x 30 zł). Dostanie przez całą umowę 1.862 minuty po 0,58 zł/min. Za tą ilość minut w mBank mobile zapłaciłby 353,78 zł (0,19 zł/min.). Na wolnym rynku Samsung Avila kosztuje od 359 zł. W MixPlusie zapłaci 1.209 zł (1.080 + 129). W mBanku zapłaciłby 712,78 zł (353,78 + 359). Różnica wynosi 496,22 zł (1.209 – 712,78). Miałby za tą różnicę drugi telefon. Ja wiem, fanatycy Plusa, powiecie, że można wykupić 5 pakietów i mieć rozmowy po 0,29 zł. Nawet wtedy traci 142,44 zł. W moim prepaidzie ceny przez 3 lata na pewno zmaleją. Dla niego 0,58 zł/min. to wyrok na 3 lata. Bez zawiasów, jak mówią niektórzy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    49. ~  2010-04-16 14:41:17  host: 83-238-132-166.ip.netia.com.pl

    To jest odpowiedź na nowe taryfy LongPlay. w Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    50.  2010-04-17 16:00:38

    Franziska, ale ty w mbanku nie wykupisz darmowego nr, 500 sms-ów do sieci, pakietu minut w weekendy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~konrado7  2010-04-18 17:58:30  host: systemy130.toya.net.pl

    To nie jest odpowiedź na nowe taryfy longPlay, bo takiej odpowiedzi być nie może. Takiej oferty jak w Play w Plusie nie będzie przynajmniej teraz, bo jest ona dla operatora nieopłacalna. Nie ma co czekać kiedy będzie tak tanio jak w Play, bo tak tanio nie będzie. Play jest najtańszy i to tyle. To nie znaczy, że najtańszy jest najlepszy. Plus ma najlepszą sieć, najlepszą jakość, najlepszy internet i coraz lepsze oferty, które się cały czas zmieniają. Wielu tu pyta o odpowiedź na Playa. Jeżeli nie odpowiada im oferta Plusa mają wybór - mogą iść do Play, ale oni chcieli być być w Plusie, tylko z cenami Playa - tak się nie da. Nie można mieć wszystkiego za pół ceny. Nie można mieć doskonałego zasięgu bez problemów z przełączaniem się pomiędzy roamingiem a siecią macierzystą, nie można mieć doskonałej jakości, dużego zasięgu internetu na własnej sieci za ceny usług w Play. Nie można też obrażać kogoś, ani naśmiewać się z tych co nie są w Play. Ci, których skusiły ceny usług już w Play są, ale wszyscy tam nie przejdą. Nie wszyscy chcą być w Play. Nie dlatego, że są głupi, albo chcą płacić więcej, albo Playa nie znają. Obok nas jest salon Play, a mimo to klienci chętnie u nas w Plusie podpisują umowy. Sam już przeniosłem do Plusa kilka numerów z Play, a kilka następnych czeka już na przeniesienie. Jak ktoś ma cała rodzinę w Plusie z umowami w trakcie, to chce do nich dzwonić dużo minut i nie chce by oni płacili do niego wyższą stawkę - to do Play nie przejdzie, ani wszystkich nie przeniesie. Dlatego niech każdy ma telefon tam gdzie chce i szanuje innych. Ja jestem w Plusie i cieszę się z tego, że jest nasz i mam nadzieję, że żaden Vodaphone go nie przejmie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~Bastek  2010-04-19 18:18:43  host: 87-205-153-142.adsl.inetia.pl

    No dobra Play, Playem ale w Heyah też Mix jest bardzo dobry. Wg mnie to co robi ostatnio Plus to cofanie się. Konkurencja ciągle coś wypuszcza z większą opłacalnością dla klienta niż dla nich a w Plusie ciągle na odwrót.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~dejot66  2010-06-07 18:50:58  host: inf236.internetdsl.tpnet.pl

    ludzie ta taryfa to porazka!!!! 58gr od 2008roku ich *** wjebalem sie w *** mixplusa i teraz musze *** na *** tak??????? pisalem do bok,u i maja mi odpowiedziec czy zmienia koszty bo sa tragiczne w porownaniu innych operatorow orange play ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~Daniel  2010-06-29 18:28:46  host: abvf159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta nowa taryfa IV duo to jest porażka, nie można w niej wykupić dwóch pakietów po 500 esów. Dla mnie 500 esów w miechu to tak troche mało.wg mnie taryfa IV jest bardziej opłacalna. :) Fakt plus ma dobry zasięg jeśli chodzi o telefony co do mobilnego internetu to tak nie do końca.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~masterlukas  2010-07-28 12:47:12  host: user-188-33-165-230.play-internet.pl

    porażka i jeszcze raz porazka nie mozna wykupic darmowego numeru jak się ma pakiet 100 minut lol noby

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~77771  2010-08-03 15:17:26  host: ip-80-245-184-123.uznam.net.pl

    faktem jest ze taryfa mixplus4 duo nie spelnia oczekiwan abonentow min rozmowy powinna kosztowac 29gr a smsy powinny byc za 1 gr ale coz wala nas jak chca maja tam niby jakies pakiety itp ale placic dzis 80gr za min polaczenia to juz lekka przesada podro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~  2010-09-04 09:44:52  host: dyu101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    siemka , powie mi ktos moze jakie sa kody na pakiety jakiegolwiek w promocij 4duo ? ponoc jest cos takiego ze za 10zl mam darmowe przez caly miesiac do jednej osoby w plusie ? , i cos na sms by sie przydalo , pomozecie ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~Plus 4 duo  2010-09-10 17:41:07  host: 82-160-17-98.tktelekom.pl

    Sms za 1 grosz do plusa 500 sms kod *121*11*09# cena to 5 zł. lub 5 gr.za min.w weekendy i popołudnia do plusa i na stacjonarne (od godz. 16 do 8 rano) kod.*121*11*03# 100minut cena 5 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~irena  2010-11-24 18:47:52  host: chello089076175233.chello.pl

    Taryfa mix olus 4 duo jest wspaniala,moznawykupic bezlik rozmow i tanie rozmowy do sieci plus za o.19.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~moniśka  2010-12-07 14:44:48  host: 178.56.131.7

    jestem w plusie od 6 lat i jeszcze nigdy nie było tak źle. Na swoje nieszczęście podpisałam umowę na 3.5 roku:( bo wtedy jeszcze było ok. Ale teraz niech się tylko skończy ta umowa( za jakieś 3 lata) niczym mnie nie przekonają - przechodzę do play!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~natyah  2010-12-19 09:02:16  host: public67303.xdsl.centertel.pl

    Wczoraj przedłużyłam umowę, jeszcze wczoraj posiadałam darmowy numer do wybranej osoby (obejmuje sms-y i połączenia)- usunęli. Tak powinno być? Darmowy numer w taryfie mixplus IV duo nie istnieje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~prezes  2010-12-25 11:43:31  host: 81.219.254.244

    to sa jakies zarty? wykupuje darmowy nr w plusie a tu lipa... mam same darmowe minuty do tego nr a co z smsami? nie wiem po co podpisywalem na nowo umowe... jak mialem starego mixa bylo ok. wzielem plusa tylko dlatego ze jest ten darmowy nr. prosze o pomoc!!!